2021 Aralık Anneleri

Selamlar herkese. Gecen hafta cuma perinatologa gitmistim detayli icin, 19+3'tum gittigimde. Gidecek olanlara biraz detay yazayim. Dr oncelikle kafatasina bakti olcum aldi, beynin damarlari, beyincik, sag sol korteks..vs. sonra kalbine bakti temiz ve kirli kan damarlari islevini yapiyor mu diye kirmizi ve mavi olarak gosteriyor, kalp odaciklari kapakciklari normal mi bakiyor. Kol bacak kemiklerini olctu hatta bacaklari asagida kalmis dr karnima bastirdi dönsün diye. Omurgasina bobreklerine gozlerine kisaca her organına bakip olcum aldi, anlamadigimiz bircok terim kullandi ama sonuc olarak hepsi gayet iyi dedi🙏🙏 en son yuzunun renkli usg sini cekmeye calisti ama bizimki tam gostermedi☺. Ilk vesikaligini cektirmis olduk 😃 Yaklasik 20dk surdu hepsi Tum fotolari maille gonderdi cikmadan

Selamlar herkese. Gecen hafta cuma perinatologa gitmistim detayli icin, 19+3'tum gittigimde. Gidecek olanlara biraz detay yazayim. Dr oncelikle kafatasina bakti olcum aldi, beynin damarlari, beyincik, sag sol korteks..vs. sonra kalbine bakti temiz ve kirli kan damarlari islevini yapiyor mu diye kirmizi ve mavi olarak gosteriyor, kalp odaciklari kapakciklari normal mi bakiyor. Kol bacak kemiklerini olctu hatta bacaklari asagida kalmis dr karnima bastirdi dönsün diye. Omurgasina bobreklerine gozlerine kisaca her organına bakip olcum aldi, anlamadigimiz bircok terim kullandi ama sonuc olarak hepsi gayet iyi dedi🙏🙏 en son yuzunun renkli usg sini cekmeye calisti ama bizimki tam gostermedi☺. Ilk vesikaligini cektirmis olduk 😃 Yaklasik 20dk surdu hepsi Tum fotolari maille gonderdi cikmadan
maşallah sağlıkla gelsin
Neden 19 da girdiniz 22-24 deniliyor ondan soruyorum 🙈

Radyoloji ve perinatoloji bakiyormus sanki burada biri radyoloji onermiyorum demisti sen sebebini biliyor musun

Radyoloji ve perinatoloji bakiyormus sanki burada biri radyoloji onermiyorum demisti sen sebebini biliyor musun
Ben ilk gebelikte uygun fiyat olsun diye goruntuleme uzmani bakmisti oyle hatrliyorum biraz hizlica yapmisti robot gibi yani isimi yapim bitsin gibi. Simdikini sormadim ama ozel muayenehaneye gidiyorum dr dedi disardan doc. Geliyor sanirim perinatoloji uzmanidir sorarim birdahakine cnm

Masallah ne guzel saglikla buyusun insallahhh kime benzedigini anlayabildinizmi:)

merve merve cinsiyet tahmininde bulunurmusun 😍

Eklentiler

• IMG-20210717-WA0003.jpg
    IMG-20210717-WA0003.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar eğer İzmirdeyseniz detaylı ultrason için çınarlı hastanesini öneririm radyoloji uzmanı bakıyor ama gerçekten bilgilendiriyor yani baştan savma değil 2017de kızım için gitmiştim memnun kalmıştım cd ve renkli resim de vermişti ben tekrar ordan randevu aldım 2 hafta sonra gidicem inşallah fiyatı da 450 tl

Kahve içiyor musunuz ya ben çok düşkünüm de düşük erken doğum bebeğin kilosudan çalışıyor falan diye çok korkuyorum içmeye

X