2021 Aralık Anneleri

Sırtı ağrıyan varmı kızlar mahvedıyor benı sırt agrılaro sıcak suyu dolduruyorum ıcınde kalıyorum o rahatlatıyor ağlıyorum agrıdan
Dün benim sırtım bacaklarım o kadar çok ağrıdı ki dayanamadım parol aldım geçti sonra

Bahsettiğim kilo alması değildi hiç şişmemiş karnı dümdüz. Ben spor yapmaya çok çekiniyorum, sadece yürüyorum, eğilip kalkmıyorum bile, karın kası diye bişey kalmadı, koltuktan kalkarken bile karnımın altı acıyor. Spor yapmış olmalı belki spor yapmak daha sağlıklıdır hamilelikte. Bi sonraki kontrolde doktorla konuşucam valla.
Bi riskiniz yoksa yapın ya aksine bebek ve oluşacak vücut ağrıları için çok iyi.
Ben pilates yapıyorum gün aşırı faydasını görürüm umarım 😂

Ya zaten sizi bilmiyorum tabi de
Ben hiç bengünün dengi değilim 😂😂😂
Bengü bnm oğlan kadar bişidir ufacık tefecik kadın ya bn hürmetli iri yarı oğlum daha iridir ondan geçen diyetisyen takma o kadar iri kadınsın zayıflasan da kemikler iri olmaz dedi 🤣🤣 kilo gelip geçici diyip avunuyoruz sağlık diyoruz 😍

Bi riskiniz yoksa yapın ya aksine bebek ve oluşacak vücut ağrıları için çok iyi.
Ben pilates yapıyorum gün aşırı faydasını görürüm umarım 😂
Hamilelikten önce çok spor yapardım kaslarım ağlıyor yemin ederim artık. Çok mutlu oldum gerçekten pilates yaptığını duyduğuma🥰 Bugün biraz araştırayım bari spor yapan hamilelerin videolarını izleyim ❤️

Bengü bnm oğlan kadar bişidir ufacık tefecik kadın ya bn hürmetli iri yarı oğlum daha iridir ondan geçen diyetisyen takma o kadar iri kadınsın zayıflasan da kemikler iri olmaz dedi 🤣🤣 kilo gelip geçici diyip avunuyoruz sağlık diyoruz 😍
Ben kendimi bengüyle hiiiç kıyaslamak istemiyorum
Açık ara kaybederim çünkü 😂😂

Dün diyetisyen dedi ki günlük kahve ve çay tüketimi 2 kupayı geçmemeliymiş kafein olduğundan çikolata yanında yeniliyorsa daha da az içilmeliymiş kafein alımına dikkat etmeliymişiz 🙈 kadın doğumcu kahveye izin verdi diyince bu açıklamayı yaptı :21:

Sırtı ağrıyan varmı kızlar mahvedıyor benı sırt agrılaro sıcak suyu dolduruyorum ıcınde kalıyorum o rahatlatıyor ağlıyorum agrıdan
Hareketlerimi kısıtladığım için hafif sırt ağırlarım oluyor sürekli. 2-3 hafta önce çok şiddetli bi ağrı girdi, kıpırdayamıyordum bile; iki üç gün otururken sıcak su torbası koydum sırtıma . Tabi çok dikkat ettim patlamasın dökülmesin diye. Öyle iyi geldi ki. Geçmiş olsun canım

Dün diyetisyen dedi ki günlük kahve ve çay tüketimi 2 kupayı geçmemeliymiş kafein olduğundan çikolata yanında yeniliyorsa daha da az içilmeliymiş kafein alımına dikkat etmeliymişiz 🙈 kadın doğumcu kahveye izin verdi diyince bu açıklamayı yaptı :21:
Bana da doktor günde iki bardak çay kahveyi geçme demişti. Kafein az da olsa kandaki pıhtılaşma eğilimi artırıcı etki gösteriyormuş. Hoş bu mevzu da boya makyaj gibi, içene kullanana da bişey olmuyor ama ben kendi adıma öyleyim doktor yapma diyince korkuyorum yapmıyorum.

Bana da doktor günde iki bardak çay kahveyi geçme demişti. Kafein az da olsa kandaki pıhtılaşma eğilimi artırıcı etki gösteriyormuş. Hoş bu mevzu da boya makyaj gibi, içene kullanana da bişey olmuyor ama ben kendi adıma öyleyim doktor yapma diyince korkuyorum yapmıyorum.
Bn iki fincan bi sade nescafe bi Türk kahvesi bazen onu da içmiyorum evet o yapanlara bişi olmuyor biz diken üstünde yaşıyoruz 🙁

Acaba artık şu kilo muhabbetine bi son mu versek?
Bence hepimiz boşuna stres oluyoruz
Özellikle ben 😂
Düşünerek kilo verilmiyor sonuçta ve bu süreçte almaya devam edeceğiz
Boşa stres ediyoruz yavruları 😬

Benim için büyük gün şükür geldi ayrıca 🤪
Ne anası olacağımı öğrenirim artık bugün umarım
Allaşkına sonuca beni etiketle çok merak ediyorum. Başka öğrenemeyen kim kalmıştı?

Kizlar ağzımın tadi hala cok kotu hele yemekten sonra o bicim dayanilacak gibi degil zaten tukuruk:bicak: litrelerce geliyo havlu kagit yetmiyor benimki doğuma kadar surecek herhalde.yani cinsiyetini bilsem oglum kizim diye uyaricagim ucundan ama oda yok:KK4:

X