2021 Aralık Anneleri

Onu dün ben de düşündüm
İyi ki ikinci trimester yaza denk gelmiş
Son aylar gelseymiş kafayı yermişim

Ben de gittiğim yerlere ekstra tişört götürüyorum 😂
Valla evden çıkmamaya gayret gösteriyorum bi bahçede yürüyom o kadar bahçede fırtına öyle bi esiyor ki ev yaz bahçe kış totom donuyır rüzgardan hava yutuyorum gazdan perişan ne yapacağımı Bnde şaşırdım 😅

Valla evden çıkmamaya gayret gösteriyorum bi bahçede yürüyom o kadar bahçede fırtına öyle bi esiyor ki ev yaz bahçe kış totom donuyır rüzgardan hava yutuyorum gazdan perişan ne yapacağımı Bnde şaşırdım 😅
Bizim eV de tepede o yüzden serin oluyor
Ama dışarıda işlerim filan oluyır mecbur çıkıyorum
O zamanlarda da bi yedek kıyafet poşetim var
Ni de hala hep kötü kokuyorum gini geliyor 😂

Valla çok bekledim hamilelik için, karnı şiş kadınlar gördüm mü gözüm dolardı. Şişmiş göbeğimi çok seviyorum o yüzden o görüntüyü öyle çok hayal ettim ki. İnşallah daha da şiştiklerini görürüz. Hamileye herşey yakışıyor boşver, çok sevimli görünüyoruz. 🥰
Bende senin gibiydim öyle hissederdim. Bugünümüze çok şükür her anımıza şükrediyorum. Ama ben armut vücudum. Alt geniş üst küçük o yüzden altıma bir şey bulurken zorlanıyorum.
LCW ye DeFacto ya felan baktınmı vardı orda hamiş pantolonları felan ayy canım benim üzülme yaa
Lcw'ye baktım gittiğim yerde defacto kapanmıştı. Ordaki lcw'de de maalesef bir tane bile hamile pantolonu eşofmanı vs. Yoktu. Tişört bile 3 tane vardı. Denediğim tişörtlerde bana olmadı moralim epey bozuldu 😅
Üff o benim de derdim
Bi pantolon aldım hamileler için
Çekiştirmekten yürüyemiyorum yolda
Karnım ne hamile kıyafetlerine sığıyor ne normal kıyafetlere 🙄
Beli lastikli etekler giyiyorum mecbur hep
Ayyynı durumdayım işte. Bir tane pantolon var oda düşüyor belimden bir beden büyük almışım e yürüyüşe başladım yavaş yavaş eşofmanlar bile sıkıyor hep pantolonla da çıkılmıyor. Şaştım kaldım. Lastikli etekler rahat olur ama havalar da sıcak. Rahat ettirir seni
Bu arada mağazalarda pek yok ama LCW’nin internet sitesinde yüzlerce model var. İnternetten 6-7 tane getirttim. Üçü güzel oldu gerisini götürüp mağazada iade ettim. Şimdi o üç pantalonu kullanıyorum çok rahatlar. Bi bak istersen online’a

Bu arada mağazalarda pek yok ama LCW’nin internet sitesinde yüzlerce model var. İnternetten 6-7 tane getirttim. Üçü güzel oldu gerisini götürüp mağazada iade ettim. Şimdi o üç pantalonu kullanıyorum çok rahatlar. Bi bak istersen online’a
Baktım internet sitesine birkaç şey beğendim akşam sipariş vereceğim bakalım. Umarım bedenleri tuttururum. Bedenler çok değişti mi kalıplara göre falan?

Bende senin gibiydim öyle hissederdim. Bugünümüze çok şükür her anımıza şükrediyorum. Ama ben armut vücudum. Alt geniş üst küçük o yüzden altıma bir şey bulurken zorlanıyorum.

Lcw'ye baktım gittiğim yerde defacto kapanmıştı. Ordaki lcw'de de maalesef bir tane bile hamile pantolonu eşofmanı vs. Yoktu. Tişört bile 3 tane vardı. Denediğim tişörtlerde bana olmadı moralim epey bozuldu 😅

Ayyynı durumdayım işte. Bir tane pantolon var oda düşüyor belimden bir beden büyük almışım e yürüyüşe başladım yavaş yavaş eşofmanlar bile sıkıyor hep pantolonla da çıkılmıyor. Şaştım kaldım. Lastikli etekler rahat olur ama havalar da sıcak. Rahat ettirir seni
Kuzum ben üstümü tşörtü felan ucuz mağzalardan alıyorum l yada xl bol oluyor uzun oluyor mesala burda atmosfer var ordan alıyorum

Elbise ve etek dışında bi şey de pek giyilmiyor zaten ya
Ben dondurma gibi eriyorum evden dışarı adım atar atmaz 🙄

Hepımize sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar dilerim. 🤲🥰🍀
İSİMYAŞTAHMİNİ
DOĞUM
TARİHİ
ŞEHİRCİNSİYET
@Tugceee_03 Aralık
merve merve 292 AralıkYalovaKIZ 👧🏻
B BitterCikilata 306 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Gnl284317 Aralık
@Kontessim2818 Aralıkİstanbul
@Cxxxx29 Aralık
M Matmazelkedi 2616 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻
@Whiterose893212 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Kestanesekeriiim2701 AralıkKahramanmaraş
@cinko16 Aralık
@cennetciim0512152918 AralıkDenizliERKEK 👦🏻
@meowme3518 Aralık
@Saskin25265 AralıkBurdurKIZ 👧🏻
@merveaydiin2411 Aralıkİstanbul
@Balbadem132626 Aralıkİstanbul
@shero18 Aralık
@delidunya2914 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@Birumuttuyasataninsani3121 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@RAAT3021 AralıkErzurumERKEK 👦🏻
Arsoney Arsoney 3321 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻
@Ozlemm35b2916 AralıkİzmirERKEK 👦🏻
@Olmuyo29 Aralık
@tulay283300358 AralıkGiresunERKEK 👦🏻
@gnsss3711 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Nurumcan942715 AralıkAntalya
@Babygirl353511 Aralık
@Masalzade3118 Aralık
@morruj12717 AralıkMersinKIZ 👧🏻
@KokunHuzur3031 AralıkBursa
@MissGamzeli3517 AralıkBalıkesirERKEK 👦🏻
@kozalak1123 AralıkERKEK 👦🏻
@dilekbanu3725 AralıkBalıkesir
@Vesilebcl2520 AralıkAnkara
@didemelden347 Aralıkİzmir
@iranda309 Aralıkİstanbul
@lonely bird3513 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@umutsuzvaka_30 Aralıkİzmir
@Esila35013120 Aralıkİzmir
@melmus19302 Aralıkİstanbul
@Alkan_alkan342 AralıkTrabzon
@GiMUm2721 AralıkManisa
@Papatya gelin2613 AralıkMersin
@MorVampirella2717 AralıkAmasya
@emineyildiz315 Aralık
M Mucitpanda 3315 AralıkKaraman
@OlcayKalyon2619 Aralıkİzmir
@bsra_353110 AralıkIzmir
@Uzaygemisi353028 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@Dido3372213 AralıkİzmirKIZ 👧🏻
@newnew2522 AralıkBalıkesir
@jijikalp2928 AralıkYalova
@oglak85361 AralıkŞanlıurfa👧🏻 KIZ
@aybige583711 AralıkSivas
@Happytugbi3828 AralıkAnkara
@Golldd8 AralıkERKEK 👦🏻
@Insanne3012 AralıkAnkara
@Yuvamm387 Aralık
@Fatmanr226 AralıkKahramanmaraşERKEK 👦🏻
@pezo24 Aralık
@Seebneem3518 AralıkKahramanmaraş
@bubblesdeniz282 AralıkErkek
@yorgunnn_anne25 Aralık
@midge3116 Aralıkİstanbul
@nily_y332 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@_Citlembik_278 AralıkKIZ 👧🏻
@Asyaseyit2824 AralıkKayseriERKEK 👦🏻
Merve 18e kadar erkek 18de kiz olarak kayıtlara gecebilirim🙋🏻‍♀️😂😂

merve merve

Kızlar saç boyasıyla ilgili bişey sordunuzmu doktora ne zaman boyanır diye dün soracaktım yolda aklıma geldi organik boya aldım duruyor evde boyasammı boyamasammı karar veremedim
benim doktor pek onaylamadi. saçlarım bakirken hamile kaldim bide. suan çok kötü. danistim, sac canli yapiya sahip oldugu icin ve kimyasal kana karistigi için, bebek de ayni yolla beslendigi için sakincali dedi. ama gel gör ki ben de boyaticam kuafore 🤦🏻‍♀️ dibim birazdaha ciksin da dipten boyamasin bakirlari dip rengimle kapatsin diye dusunuyorum

benim doktor pek onaylamadi. saçlarım bakirken hamile kaldim bide. suan çok kötü. danistim, sac canli yapiya sahip oldugu icin ve kimyasal kana karistigi için, bebek de ayni yolla beslendigi için sakincali dedi. ama gel gör ki ben de boyaticam kuafore 🤦🏻‍♀️ dibim birazdaha ciksin da dipten boyamasin bakirlari dip rengimle kapatsin diye dusunuyorum
Gerçekten çirkin duruyor yaa 4 aylık bi kadın. Vardı baktım saçını boyamış dedim neyle boyadınz dedim market den aldığım boyayla diyor şaşırdım bende

Kuzum ben üstümü tşörtü felan ucuz mağzalardan alıyorum l yada xl bol oluyor uzun oluyor mesala burda atmosfer var ordan alıyorum
Bende o şekilde bakmaya başladım üstlere artık daha iyi olur o şekilde. Bir taraftan çocuğa bir taraftan bize alışveriş derken yazık eşlere hiçbir şey alınmıyor 😅

Bende o şekilde bakmaya başladım üstlere artık daha iyi olur o şekilde. Bir taraftan çocuğa bir taraftan bize alışveriş derken yazık eşlere hiçbir şey alınmıyor 😅
Herşey ateş pahası yaa eski ucuzluk kalmadı covit milleti vurdu geçti valla ucuz yollu şeylere bakacaz napalım

X