2021 Aralık Anneleri

Ben de kontrolden geldim çok şükür her şey yolunda dedi. Beyinde bir kist varmış genelde 28 hafta sonrası geçiyormuş. Çok rahatlıkla söyledi endişelenmedim ben de. Sata göre 17+3 ultrasona göre 18+4. Ben ultrasona göre hesaplıyorum. Sen yine satı baz al dedi doktor.
247 gram 19 cm.
Kasıklardaki ağrı da büyüdükçe normal dedi.

Masallah canim saglikla gelsin

Maşallah kocaman olmuş bile

Çok teşekkür ederim öneriler için

Bir kez iş yaptım 2 gün çok ağrım oldu kasıklarda tövbe ettim. Bu ağrı 12. Haftadan beri ara ara geliyor, yine 2 gündür var. Artık psikolojimi bozuyor sorun mu var diye korkuyorum
Valla napim o kadar pis olmus ki yapmak zorundayim hergun bir oda giriyorum dinlene dinlene emaneti Allaha insallah bisey olmaz

Maşallah ne güzel çıkmış ya hayırlısıyla oğluşunu kucağına al inşallah

Çok geçmiş olsun
Ne ilginç
Normalde hamilelikte kan düşüyor sizin artmış
Belki koronayla alakası vardır gerçi

Kızzz Ocak anneleri bile öğrenmiş cinsiyet bi sen kaldın Yaaa hmn git bekleme perşembeye çooooook var
Bugun bende gittim yine gostermedi cnim sıkılmadı desem yalan olur teorilere bkmaktan gina geldi bende kiz gozuyle bakiyorum bu kadar inatla gostermemesi pipi olsaydi gozukurdu illakisende gizli gizli ocak annelerine mi bkiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…