2021 Aralık Anneleri

Insallah 🙏🏻🙏🏻 kilo aliyormusunuz buda eltimin tezi erkek bebekte sadece karnindan kilo aliyorsun kiz bebekte her yerden diyor ama bilemiyorum ben 🤷🏻‍♀️
Cok dogru soylemis kiz bebekte gobek kalca cok yaygin genis olur erkek bebektw ise kalca buyumez gobekte cok sivri olur. Hayir hoc almadim neredeyse cunku asiri istahsizim cok tiksinmem var onun dışında damagimdaki aci tat zaten birakmiyo beslensem

Çok hızlı büyüyor diye daha çok takım olmalı 5 6 takım bi kaç da tulum yeterli olur. Bebek mağazasında çalıştım ben. 0-3 ayı genelde 40ı çıkana kadar giyiyorlar sonra 3-6 aya geçilir.
Bunu soylediginiz iyi oldu 3-6 daha cok alayim. Birazda bebegin gelisimine gore dogum sonrasi bakarm
Aynen oglumda cok fazla kaldi ins bu bebis erkek olurda bosa gitmez cunku daha etiketi ustunde hast cikislari +ince battaniyeler vs vs. kiz olunca giydirilmiyor dogal olarak
Insan ozeniyor ama abartmayayim ihtiyaci hep olacak diye dizginlemeye calisiyorum

Insallah 🙏🏻🙏🏻 kilo aliyormusunuz buda eltimin tezi erkek bebekte sadece karnindan kilo aliyorsun kiz bebekte her yerden diyor ama bilemiyorum ben 🤷🏻‍♀️
Ben de öyle olmadı canım. 16 haftaya artı bir kilo ile geldim. Kocaman bi göbeğim oldu, cuma günü pazarcı bile anladı hamile olduğumu ama başka yerde kilo almam yok. O bi kilo direk göbeğe gitti galiba 🤣 Yalnız ben bulantılardan çok zor yemek yiyenlerdenim hala kesilmedi

Bunu soylediginiz iyi oldu 3-6 daha cok alayim. Birazda bebegin gelisimine gore dogum sonrasi bakarm

Insan ozeniyor ama abartmayayim ihtiyaci hep olacak diye dizginlemeye calisiyorum
3-6 ay da aynı çoğunlukta olsa bence yeter. Daha fazla olmasına gerek yok. Ama kusan bi bebek olur başka bir şey olur duruma göre arttırılır tabi.

Kizimda tek göbek vardi hic bir yerimden almadım canm
18 kilo aldım arkadan hic anlaşılmazdı ama bunda tam tersi olacak gibi 🙄

Kızlar idrar rengine göre cinsiyet tahmini diye bisey var gerçekten bende çıktı kızımda kopkoyuydu oğlumda ise açık sarıydı su icmeyle hiç alakası yok bence bu bebistede çok koyu ve afedersiniz garip bi kokusu var bakalım bu tezi curutecekmiyim. Hepinizin cinsiyeti belli oldu sizinde görüşlerinizi bkliyorum🤗

Kaçıncı haftada erkeğe benzetti canım seninkini banada 14 de benziyor dedi erkeğe belki senin işe dönerse 🙏 tabi hayırlısı olsunda önce sağlıklı sıhhatli
Benim 13 te erkeğe benziyor demişti kemik yapısından. 15. Haftada bakar bakmaz bacak arasından pipiyi gördük 😂 doktordan doktora değişiyor bence. Kimi bu konu da daha iyi oluyor. Bana hep yaptığı tahminler değişmiyor genel de dediler doktorum için öyle de oldu😊😊

Sağol canım. Babam ufak bi beyin kanaması geçirdi de daha iyi inşallah. Zaten daha önce büyük bi beyin kanamasından dolayı engelli kalmıştı.
Çok geçmiş olsun Merve Rabbim tez zaman da şifa versin inşallah 🤲🏻🤲🏻

Kızlar idrar rengine göre cinsiyet tahmini diye bisey var gerçekten bende çıktı kızımda kopkoyuydu oğlumda ise açık sarıydı su icmeyle hiç alakası yok bence bu bebistede çok koyu ve afedersiniz garip bi kokusu var bakalım bu tezi curutecekmiyim. Hepinizin cinsiyeti belli oldu sizinde görüşlerinizi bkliyorum🤗
Bizim erkek. Ama 3 lt su içmeme rağmen idrarım koyu maalesef. Ki hamilelik öncesi asla böyle değildi.

Cnim satmak nedir öylesine hediye ederimde bunlara hepsini isimli yptirmistim😁😁😁😁😁battaniyelerde bile isim yptirdim. Şimdiki aklım olsaydı sadece 1-2takima yapqrdim
Aa o kötü olmuş ama kardeşi giyer ya ne olacak 🥰 İkinci el bebek eşyaları baya kazanç sağlıyor canım, mesela ben güzel bir marka etiketli duruyomuş aldım bir kadından.

Aa o kötü olmuş ama kardeşi giyer ya ne olacak 🥰 İkinci el bebek eşyaları baya kazanç sağlıyor canım, mesela ben güzel bir marka etiketli duruyomuş aldım bir kadından.
Ya bebrk kiyafetleri resmen el yakiyor gece wakikiye bktim iki ninnacik zibin 80 tl
Alt uts 70tl asagi yok kac santimlik kiyafetler bu kadar pahali olmalari cok kotu ya

Ya bebrk kiyafetleri resmen el yakiyor gece wakikiye bktim iki ninnacik zibin 80 tl
Alt uts 70tl asagi yok kac santimlik kiyafetler bu kadar pahali olmalari cok kotu ya
Maalesef yetişkin kıyafeti daha uygun bebek uçmuş bugün büyük bi ebebek ve baby mall var fiyat yoklaması için bi de ne var yok bi bakim fikir olur enazındsn

Ben kizimda aynen kollar yüz tüm vücut Kilo almıştım birde göbek yayvan oluyor bel daha kalinlasiyor;
Bunda erkek gobegim sivri basenlerden de aldım beş Kilo aldım zaten 😣 ama kollarım yüzüm felan aynı duruyor

X