2021 Aralık Anneleri

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar, şimdi de hangi ismi versem diye düşünüyorsunuz 😇 tatlı heyecanlar ❤️
Biraz magazin haberi vereyim, İbrahim Büyükak’ın bebesi doğmuş. Aslan Oktay vermişler. Adıyla yaşasın 🙏🏻
Siz ne düşünüyorsunuz isim tercihi hakkında?
Bnm bebiş kız Amine efnan yada Amine eflin düşünüyorum 🤣🤣 gittikçe alternatif artıyor bana ayol ne kararsızım 🤣

Benimki de giremezdi bence ben olesine sormustum :p
Bnmkine gir diyorum yok diyor kan tutuyor dr beni bırakıp onunla uğraşabilir🤣🤣 bn kapıda görürüm diyor
Benimki girer, hatta çok istekli olacağına da eminim. Çünkü çok duygusal, o anı benimle yaşamak ister. Ama diğer taraftan, aramızda kalsın doğum yaptığımız alanı görürse, bi soğuyabilir. Ondan korkuyorum açıkçası 🤫

Benimki girer, hatta çok istekli olacağına da eminim. Çünkü çok duygusal, o anı benimle yaşamak ister. Ama diğer taraftan, aramızda kalsın doğum yaptığımız alanı görürse, bi soğuyabilir. Ondan korkuyorum açıkçası 🤫
O bence gormez orayi cnm senin yaninda senin bakis acinla gorur yani bebegi oyle olursa guzel olr:KK66:

Sanmıyorum soğumasını saygı duymalı 🤣 ama kimse o doğum anıma meraklı olmaz diyorum :KK70:

Ankara da olan anneler; ayrıntılı ultrason için nereye gideceksiniz? Hangi doktorlar hastaneler iyiymiş fiyatlar nasılmış bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? 😊

Ben de dogumda ilk baktim saclari varmi dedim spinal sezeryandi zaten gordm😅sacliydi keltos degildi😆
Ultrasonda görüyor doktorlar Son kontrollerde sormuştum ben evet saçı var demişti kızım doğdu gerçekten şok o kadar uzun sacliydi ki 😍minik lastik toka bağlansa tutardı 😍

Merhaba benim bebeğim de kız😍😍😍😍 yalnız bir şeye kafam takıldı . Bebeğim su an 16 haftalık, doktora gittiğimde doktor bebeğin kafası tam 16 haftalık ama vücudu 15 haftalık, bir haftalık gerilik var vücutta ama önemli değil dedi. Yine de kafam takıldı ve çok moralim bozuldu tabi. Bu durumu yaşayan var mı ? Ne yapmalıyım?
Benm de karmakarışık takılmadım değişiyor o bence

X