2021 Aralık Anneleri

Bi bakındım ama hep yazlık ince şeyler var
O yüzden eylüle bıraktım o işi
Inşallah gerçekten bırakmışımdır 😂
Aynen canim bize onemli olan suan kislik seyler tulum falan kullanisli olur 3 6 aylik olablr mesela sonra dogunca bakariz durumuna iri mi minik mi bebis ona gore alrz

Aynen canim bize onemli olan suan kislik seyler tulum falan kullanisli olur 3 6 aylik olablr mesela sonra dogunca bakariz durumuna iri mi minik mi bebis ona gore alrz
İlk ay komple tulum bence
Ama tabi bi soracağım bilenlere
Sling işine de çok sıcaktım ama sonra biri hemen alma çocuk kucak isterse alırsın dedi
Her çocuk istemiyormuş çünkü

İlk ay komple tulum bence
Ama tabi bi soracağım bilenlere
Sling işine de çok sıcaktım ama sonra biri hemen alma çocuk kucak isterse alırsın dedi
Her çocuk istemiyormuş çünkü
Valla fazla kucağa alıştırmamak lazım sonra hiç inmiyor ağlaması da bitmiyor emzir yatır kanguru da bn hiç taşıyamamıştım sling de aynı diyorum 🤣

Göz rengi saç rengi biraz belli aslında ana babasından
Farklı olursa bana da sürpriz olur 😂😂

Saçları çok olacak mı yoksa az mı olacak onu merak ediyorum mesela en çok 😬

Bizim eşimle genlerimiz çok farklı 🙈 o nedenle kime benzeyeceğini çok merak ediyorum. Arkadaşım ve eşi baya esmer ve koyu renk saç koyu renk göz, çocukları bir doğdu İsviçreli gibi turuncu saç renkli göz 😍 anne babaya hiç benzemiyor babaannesinin fotokopisi olmuş 🤷

Saçının çokluğunu hiç merak etmemiştim hepimizin farklı merakları var demek 🙈

Arkadaşlar bişey sorcam. Özellikle tüp bebek ve düşük geçmişi olanlar beni daha da iyi anlar. Her hamile gibi ben de koruma içgüdüsüne sahibim ama geçmişimden ötürü ekstra tedirginim. Sanki ben tedirgin oldukça daha kötü oluyor. Ya işyerinde görev aracı kaza atlatıyor ani frenler oluyor sık sık, ya ben merdivenden düşmekten son anda kurtuluyorum ya da oramı buramı biyerlere çarpıyorum. Ufaklı büyüklü sarsıntılar yaşıyorum. Çok korkuyorum sonra. Doktora soruyorum bişey olmaz diyor ama içim rahat etmiyor. Her kontrole korka korka gidiyorum. Bugün de mesela merdivenden düşüyordum nerdeyse görevde başım döndü. Bayağı bi sarsıldım. Kanama ya da şiddetli karın ağrısı olmuyor şükür. Böyle şeyler normal mi bi ben mi yaşıyorum, doktorun dediği gibi küçük kazalar önemsiz mi? Bilgisi Deneyimi Olan var mı ?
Ben hep onların içerde dışarıya göre daha güvende olduklarını düşünüyorum açıkçası. Çok büyük bi kaza olmadıktan sonra düşmeler çarpmalar Allah' ın izniyle olumsuz etkilemeyecektir.

Istemeye istemeye normal gelicek bence seninki😅
Ay deme öyle
Korkudan bayılabilirim normal doğum olursa
Benim de hazırdı isimler. Sen ne düşünüyorsun?
Kulağına söyleyeceğim
İfşa olamam 😂😂😂
Valla fazla kucağa alıştırmamak lazım sonra hiç inmiyor ağlaması da bitmiyor emzir yatır kanguru da bn hiç taşıyamamıştım sling de aynı diyorum 🤣
Ben ilk üç her şey serbest olacağım sanırım
İlk çocuğum olacağı için şok hali olacak zaten
Sıfır deneyimle
İşe yarayan her şeyi denerim dilini çözene kadar 😂

Ay deme öyle
Korkudan bayılabilirim normal doğum olursa

Kulağına söyleyeceğim
İfşa olamam 😂😂😂

Ben ilk üç her şey serbest olacağım sanırım
İlk çocuğum olacağı için şok hali olacak zaten
Sıfır deneyimle
İşe yarayan her şeyi denerim dilini çözene kadar 😂