2021 Aralık Anneleri

Ben de badgerin yağını kullanıyorum tamamen organik ve iki gün nemli kalıyor
5 aylık göbik ne kadar oluyor bilmiyorum ki herkesin farklı boyutta ama çok merak ediyorum normal mi bu göbiklermiz
Ben hep instagrama haftasını yazıp bakıyom kimin karnı ne kadar diye etiketlerde arıyorum. Bu aylarda her boyutta var

Hahah onu ben de yapıyorum ama genelde ecnebiler paylaşmış onlar da aşırı fit bazen yok ya bu kadar değil benimki diyorum bazen de oha çok fark var diyorum beyinler yandı bzzztt
Cok zayiflar var evet sirf gobis var herkesin farkli cikmis ama genelde hepsinin belli oluyor 16 17 haftada:)

Ben de badgerin yağını kullanıyorum tamamen organik ve iki gün nemli kalıyor
5 aylık göbik ne kadar oluyor bilmiyorum ki herkesin farklı boyutta ama çok merak ediyorum normal mi bu göbiklermiz
O yağ da aklımda kalsın canım bu bitince bakarım. İşyerinde odada dört bayanız hepsi son üç senede arka arkaya doğurdu. En sona ben kaldım. Gözümün önünde gelişti herşey hepsi de dördüncü ayda böyleydi hatta birinin bu halimden de kocamandı karnı. O yüzden bana normal geliyor ya da biz odacak gebelikte davul gibi şişiyoruz

Ya benim ilk kez yanlarım doluyor ömrümde Hiç de kilo almadım.
Dur daha başlangıç Bnm kızçe 2 gündür tam uyku moduna geçicem yatakta telle oyalanırken ya toto ya yumruk yada tekmebana girişiyor sert bi darbe yiyorum garibim bn anca oturunca ohhh diyordur

Bu sene kiz senesi diyooolar dogrumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…