2021 Aralık Anneleri

Sizinle bu elbisenin anisini paylasmak istiyorum. Oglum bundan 3 sene once benim kiz kardesim olacak bu elbiseyi al diyip bi magazada aglamisti ve bende almistim. Hep dolabinda asili duruyordu. Bugunde elbiseyle konusurken gordum. Az kaldi Zeynep bu elbiseyi giyeceksin abicim dedi.Bende hep bugunu hatirlamak adina bu fotografi cektim:KK61:
Ne güzel bir anı olmuş 🥰 Abisi hep çok sever böyle kardeşini inşallah 😇

Kızlar 14.hafta aniden karnım büyüdü bu normal mi🧐 Ben yavaş yavaş hissetmeden büyüyecek sanıyordum ama bianda iki üç günde büyüdü ve artık 15.hafta itibariyle tamamen elbiselerime geçtim😂
Aşırı büyümedi tabiki ama normalde dümdüz karnım vardı şimdi oluşan çıkıntı sebebiyle pantolonlarım rahatsız geliyor🤷🏼‍♀️
hep böyle bianda mı büyüyecek?
13.haftada catlak kremi kullanmaya başlamıştım iyi ki🙏🏼
Ben de 16 haftaya yeni giriyorum, kilo almadığım halde beş aylık gibi karınla dolaşıyorum. İç karnımız yok bizim fazla galiba. Gaz mıdır karın mıdır onu da anlamadım. On gündür hamile pantalonu ve elbiselere geçiş yaptım, hiçbir pantolonuma giremiyorum. Doktor bana sağlıklı değil diye kreme onay vermemişti. Aklıma geldi 14. Haftada aktara organik doğal yağlardan bi karışım yaptırdım. Kaşıntı ve gerilmeler gitti, çok rahatladım. Krem kullanmak istemiyenlere tavsiye ederim. İsteyen olursa kullandığı yağları yazarım.

Sizinle bu elbisenin anisini paylasmak istiyorum. Oglum bundan 3 sene once benim kiz kardesim olacak bu elbiseyi al diyip bi magazada aglamisti ve bende almistim. Hep dolabinda asili duruyordu. Bugunde elbiseyle konusurken gordum. Az kaldi Zeynep bu elbiseyi giyeceksin abicim dedi.Bende hep bugunu hatirlamak adina bu fotografi cektim:KK61:
Yaa ben de ağlicam şimdi 🥲

Ahh yavrum nasıl güzel kalbin var Zeynep hanım sağlıkla gelsin 😢❤️

Ben de 16 haftaya yeni giriyorum, kilo almadığım halde beş aylık gibi karınla dolaşıyorum. İç karnımız yok bizim fazla galiba. Gaz mıdır karın mıdır onu da anlamadım. On gündür hamile pantalonu ve elbiselere geçiş yaptım, hiçbir pantolonuma giremiyorum. Doktor bana sağlıklı değil diye kreme onay vermemişti. Aklıma geldi 14. Haftada aktara organik doğal yağlardan bi karışım yaptırdım. Kaşıntı ve gerilmeler gitti, çok rahatladım. Krem kullanmak istemiyenlere tavsiye ederim. İsteyen olursa kullandığı yağları yazarım.
Benim de karnim sisti bile 😕yag falan kullanmiyorum cunku ilk hamileligimde yeterince catladim

Benim de karnim sisti bile 😕yag falan kullanmiyorum cunku ilk hamileligimde yeterince catladim
Çatlak başta aklıma gelmemişti, çok kaşınmaya başladım öyle yağ aklıma geldi. Kaşınma gerilme oluyorsa ona da iyi gelir. Benim de cildim çatlamaya çok meyilli yağa rağmen kesin bol bol çatlıycam eminim. Bebek sağ Salim doğsun da çatlayım sağlık olsun.

Eklentiler

• 20210629_171341.jpg
    20210629_171341.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 36
Ben de badgerin yağını kullanıyorum tamamen organik ve iki gün nemli kalıyor😍
5 aylık göbik ne kadar oluyor bilmiyorum ki herkesin farklı boyutta ama çok merak ediyorum normal mi bu göbiklermiz😂

X