2021 Aralık Anneleri

Mesela meyve peynir ekmek ya da peynirli borek falan bunlar benm sevdiklerim sen yiyeblyrmsn
Anam bi bn tuhaf hiç bulanmıyor sürekli açım tatlı çok yiyemiyorum Allahım bu iştah nasıl azalır 😢😢 herşeyi seviyorum be diyetteyim diye yememeye çalışıyorum arada tadına bakıyorum 🤣🤣🤣

Anam bi bn tuhaf hiç bulanmıyor sürekli açım tatlı çok yiyemiyorum Allahım bu iştah nasıl azalır 😢😢 herşeyi seviyorum be diyetteyim diye yememeye çalışıyorum arada tadına bakıyorum 🤣🤣🤣
Valla canin istiyorsa ye canim yuruyus falan da yaparz sadece paketli gida yememeye caliscaz ev yapimi seyler yine daha iyi:)kilo ne kdr aldin

Valla canin istiyorsa ye canim yuruyus falan da yaparz sadece paketli gida yememeye caliscaz ev yapimi seyler yine daha iyi:)kilo ne kdr aldin
3-4 aldım yaaa 😢 birde hergün bi saat yürüyorum 10.000 adım yapıyorum pertim çıkıyor 🤣🤣 inşallah fazla almam bünye o kadar müsait ki

Fazla degil canim yuruyus guzel vucudun sıkı olur ben oyle yuruyus amacli degil ama cocukla gezmelerde fln yuruom😅2.5 kilo almisim
Çocuğu okula götür gel akşam bahçede yürüyüş heryere yürüyerek gitmeye çalışıyorum bn bi de basenden alıyorum üst zayıf kalça ve bacaklara göre bölgesel olunca

Çocuğu okula götür gel akşam bahçede yürüyüş heryere yürüyerek gitmeye çalışıyorum bn bi de basenden alıyorum üst zayıf kalça ve bacaklara göre bölgesel olunca
Ben de malesef basenci yim😃hamileyken sadece karni buyuyenlere hayranim benm heryerime dagilir kilo en cok basen

Eşimde asya istiyor ben defne 😁😁😁 benim cocugum erkekte olsa defne diyecem galiba 😜😜 isimleri sesli soylemeni oneririm okuyup gecince olmuyor soylerken kulagina hos geleni hissediveriyorsun
Ikisi de cok guzel canim insan bir de o isimdeki tanidiklari olunca cok koymak istemiyor ben oyleyim yani😃farkli olmasa da cevremde olmasn

X