2021 Aralık Anneleri

Devlette doğuramam sanırım ya
Büyük konuşmak istemiyorum da
Normal doğumcudur büyük ihtimalle devlettekiler
Kendini nasıl nerede iyi hissedersen orada yap. Hayatımızda devamlı yaşayacağımız bir şey değil çok özel bir zaman dilimi. 😊 Normal doğumcu ne oluyor başkaları da mı var ben anlamadım orayı

Yaa tam iyi doktor buldum diyorsun bu sefer kafanı yarıyor kime iyi desem birşey çıkıyor 🤭🤭 iyi doktorunda hastası çok oluyor soru sormaya vakit kalmıyor ama iki ucu da b.... 😂😂hayırlısı bakalım
Evet gerçekten bulması zor😂 ama bulunca da ona devam etmek zor oluyor dediğin gibi hastası çok oluyo randevu bulunmuyor ki 😂 hayırlısıyla sıkıntısız alalım inşallah bebeleri kucağımıza da gerisi önemli değil artık🤎

Yoo maddi açıdan değil ama bi 3lü taramaya bir giriyim başka doktorlar ile görüşüyüm 3 lü taramamdada risk çıkarsa öyle yaptırırım devletde özel den beter yaş riski ne diyorum doğru düzgün açıklama bile yapmıyor o yüzden araştırayım öyle rabbim sağlıklu sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize inş
Cnm bna üçlü tarama yerine direk 4lü tarama önerdi dr. Sze üçlüyü Dr mu söyledi

Kendini nasıl nerede iyi hissedersen orada yap. Hayatımızda devamlı yaşayacağımız bir şey değil çok özel bir zaman dilimi. 😊 Normal doğumcu ne oluyor başkaları da mı var ben anlamadım orayı
Ben normal doğum istemiyorum da onun için dedim
Genelde devlette çalışan doktorlar normal doğum yanlısı oluyorlar 😊

Hiç bu kadar erken tahmin edilen yok belki pozisyonu çok uygundur. Burda hala öğrenemeyip kıvranan arkadaş dolu 🤣 Bence bi kontrol daha bekleyin alışveriş için.
O meraktan kıvrananlardan biri de benim😀 en son 16 haftada yine bacak kapalı göremedik 2 hafta sonraya kaldı inat utanmayım Bi gösteride kendini

Evet gerçekten bulması zor😂 ama bulunca da ona devam etmek zor oluyor dediğin gibi hastası çok oluyo randevu bulunmuyor ki 😂 hayırlısıyla sıkıntısız alalım inşallah bebeleri kucağımıza da gerisi önemli değil artık🤎
Aynen hayırlısı ile bir kucağımıza alalımda napalım yavrularımıza değer Allah'ım güzel günlerini göstereisin yavrularımızın

henüz kilo almayan, göbeği karnı çıkmayan (yani extra :KK70: zaten kilolu olduğum için göbeğim vardı :KK70: her hafta ölçüm alıyorum cm değişmedi daha) bir ben mi kaldım acaba :KK70:
Bennn benim o 🙋 burada göbüş paylaşan arkadaşlara özenerek bakıyorum valla 🙈 benim de kendi göbüşüm var ki kilo verdiğim için o da pek kalmadı 🤷
Kan hapı kullanan var mı?
Kan hapı dediğin ne Merve? Ben oroferon kullanıyorum son kontrolden beri. Gyno Ferro sanol kullanıyordum onu değiştireceğiz artık diyip bunu verdi. 4 5 aydan sonra doğumda kan kaybımız olabileceğinden ve bebek bizim depoları alacağından hem anne hem bebek için demir eksikliği olmaması için rutin olarak öneriyorlarmış. Ama senin kan dediğin başka bir şey mi? Tam kan sayımındaki değerler benim normaldi belki düşük çıksa başka bir şey verirdi.
Inan daha iştahım tam gelmedi canım hiç bi şey yemek istemiyo. Tencere yemeği gözümün göresi yok. Kuu kuru şeyler yemek istiyorum.
Ben de hala böyleyim hep azalır dedikleri haftalara geldik ama sanki benim gittikçe artıyor 😔 tencere yemeğine yaklaşamıyorum. Mutfağa girip hiçbir şey yapamıyorum. Tamamen kupkuru şeyler ve onlar da tutarlı değil. Yoğun bir bulantım yoktu çok fazla çıkarmadım da ama birkaç gündür gün boyu çok fena sürüyor. Ben de bir gün prilamı bırakıp deneyeyim demiştim sanırım onun sonraki etkilerini daha toparlayamadım ben de senin gibi sanırım 😔
Ben devlete gittim ya ordaki doktor bana dedi ki bulantıların geçince kan hapı da başlarız e belki benim hiç geçmeyecek? 🤔 neyse 1inde kendi doktoruma gidecem zaten de geç kalmayayım hapa. Değerlerim normal ama takviye olarak kullanılıyosa eksik kalmak istemem.
Yukarıda yazdım canım demirse eğer 4 5 aydan sonra sanırım rutin veriliyor

Bennn benim o 🙋 burada göbüş paylaşan arkadaşlara özenerek bakıyorum valla 🙈 benim de kendi göbüşüm var ki kilo verdiğim için o da pek kalmadı 🤷

Kan hapı dediğin ne Merve? Ben oroferon kullanıyorum son kontrolden beri. Gyno Ferro sanol kullanıyordum onu değiştireceğiz artık diyip bunu verdi. 4 5 aydan sonra doğumda kan kaybımız olabileceğinden ve bebek bizim depoları alacağından hem anne hem bebek için demir eksikliği olmaması için rutin olarak öneriyorlarmış. Ama senin kan dediğin başka bir şey mi? Tam kan sayımındaki değerler benim normaldi belki düşük çıksa başka bir şey verirdi.

Ben de hala böyleyim hep azalır dedikleri haftalara geldik ama sanki benim gittikçe artıyor 😔 tencere yemeğine yaklaşamıyorum. Mutfağa girip hiçbir şey yapamıyorum. Tamamen kupkuru şeyler ve onlar da tutarlı değil. Yoğun bir bulantım yoktu çok fazla çıkarmadım da ama birkaç gündür gün boyu çok fena sürüyor. Ben de bir gün prilamı bırakıp deneyeyim demiştim sanırım onun sonraki etkilerini daha toparlayamadım ben de senin gibi sanırım 😔

Yukarıda yazdım canım demirse eğer 4 5 aydan sonra sanırım rutin veriliyor
Ay bilmiyorum demir galiba 🤣 Ben ve ailemde kimse öyle şeyler kullanmadı şimdiye kadar. Işte o ilacın verilme zamanını öğreniyorum sorup da. 🤣
Bulantıda da aynı kupkuru şeyler yemek istiyorum hep.

Ay bilmiyorum demir galiba 🤣 Ben ve ailemde kimse öyle şeyler kullanmadı şimdiye kadar. Işte o ilacın verilme zamanını öğreniyorum sorup da. 🤣
Bence doktora güvenmek lazım herkesin doktoru farklı yönlendirebiliyor. Seninki de gerek görürse verecektir 🙏 Banu çiftçinin videosunda izlemiştim sanırım bu kan meselesini

Bnm ilk önce işte bakmadan 11. Haftadan sonra başlandı şuan da bakıldı 2 doza çıkarıldı o da yükseltmezse serum verilecek dedi mecburen bebek bizden alıyor e doğumda da gidecek mecbur lazım yada gitmeden bi Kana baktır dr yorum yapar

X