2021 Aralık Anneleri

Bnm ilk önce işte bakmadan 11. Haftadan sonra başlandı şuan da bakıldı 2 doza çıkarıldı o da yükseltmezse serum verilecek dedi mecburen bebek bizden alıyor e doğumda da gidecek mecbur lazım yada gitmeden bi Kana baktır dr yorum yapar
Yok ya kendi istesin. Kendi labaratuvarında olsun.

1 kez baktı. Her ay sadece tsh kontrol ediliyor dahiliyeci tarafından.
Bana da en baştan bi kan bakıldı bi daha bakılmadı. Sana tsh bakmalarının tiroidle ilgili bi sebebi mi var, bakılması mı gerekiyormuş rutin olarak. Gerekliyse tahlil yaptırayım diye soruyorum.

Kizlar ikinci üçüncü gebeliği olanlar bana bı desin hele, benim karnım dışardan belli olmaya başladı hele öğlen yemeğini yiyince hiç saklayamiyorum, ayaktayken dokunduğumda sert oturunca tabi biraz yumuşak yağ mi bebek mi yoksa ben kilo mu aldım🤭 ilk göbeğiniz çıkmaya başladığında sizin nasıldı bir tarif edin hele🤣 en son 53 kg olmuştum 🌿
2. De 5 aylık. Gibiyim rahat ol:)

Hmm anladım bn sezeryanla yaptım bnm dikişler iyileşene kadar yıkanmadım bandajım açılana kadar yani nerdeys 4-5 gün bandaj açılınca yıkan defi ama bebeği yıkamıştık hergün
Biz de eve gelip hemen bebisi yikamistik ben hastanede banyo yapmistim sezeryan bantiyla bisi olmaz dediler:)

Bana da kan hapı vermedi doktorum ama 3 ay bittiği için multivitamin verdi onu kullanıyorum artık bitek. Sizin her ay düzenli değerlerinize bakılıyor mu ya
Ben de en basinda bir kere vermistim bir de arkadastan ogrendim tetenoz ignesi vurulurken 18 haftada kan idrar istemis saglik ocagi

Biz de eve gelip hemen bebisi yikamistik ben hastanede banyo yapmistim sezeryan bantiyla bisi olmaz dediler:)
Bnm dr banyo yok dedi bant çıkana kadar bi ter döküyordum ıslak mendille siliniyordum offf çok fenaydı suya girince hafiflemiştim🤣

X