2021 Aralık Anneleri

Benim bebeğim kız ve hiç midem bulanmadı en başından beri sadece 1-2 kez diyebilirim

Cnim ikiz olduklari icin haftalari gayet iyi saglikla dogur kucakl

Cnim teori degil.gercekten kiz bebeklerinin bulantilari cok fazla kendimden biliyorum.prilam bile fatda etmedi ditekt cope attim

Ben 6 senedir gidiyorum oğlumda gitmeyi bırakmıştım ama öylede kalinlasti ve çoğaldı böyle uğraşması daha zor oluyor.
Bilemiyorum bende evlenmeden önce gitmiştim evlenince bir kaç tane çıktı hamile kalınca tekrar çıkmaya başladı tüylerim. Şimdi kitapta öyle okudum siz bilirsiniz

Ya bende gittim bugün. Başlarda oyleydi ne cinsiyeti gösterdi ne yüzünü ama doktor biraz karnımı sallayınca gösterdi. Bakalm heyecanla bekliyrz

Cnim ikiz olduklari icin haftalari gayet iyi saglikla dogur kucakl

Cnim hic sikinti ypma 2 arladasim 33te dogum yptilar b1hafta tek kuvezde kaldılar senin yerine ben heyacan yptim simdi
merve Bugün de doğurmadık Allah'a şükür
Ama aklımı aldı doktor. Allah razı olsun hepinizden cumaya kadar doğurmak yok bana. Inşallah sizler de sağ salim kulaklarınıza vaktinde alırsınız bebekleri

Tam sana yazmak için girdim etiketlemişsin. olsun az daha bekleriz biz de napalım.

Aşkolar çok sevdiğim çok güvendiğim tüp bebek doktorumun asistanına mesaj attım ayrıntılıya ne zaman geleyim diye. 22. Haftayı öneriyor hoca dedi. Sizin de aklınızda olsun.
Evet ben 21. Hafta için randevumu aldım bile devlete gittiğim için dolulukdan dolayı erken aldırdılar ağustosta gireceğim

Hayırlı olsun kac haftaliksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…