2021 Aralık Anneleri

Şimdi kontrolden geliyoruz benim kız nedendir anlamadım hep 3-4 gün geriden geliyor baştan beri. Belki atak yapar ilerde dedim ama yapmadı da. Kuzenimin ikizleri iki hafta önden gidiyor. Gebeliğim sert diyet yaptığım bi döneme denk geldi midem küçülmüş, çok yiyemiyorum, zaten bulantı da çok zorlasam da yiyemiyorum. Daha hiç kilo da almamışım. Ek vitaminler alıyorum ama iyi beslenemiyor mu acaba. 14+ 4 haftalık ölçtü bugün, 10 cm kilosu da 104 grammış. İyi dedi doktor da benimki optimist takılıyor, anlayan var mı? İki düşükten sonra buna da sağ ya çok şükür ama merak ettim.

Ne kara haberi yavrum hayrolsun sağlıkla gelsinler
Sorma ya o kadar problemli geçti ki hamilelik. Çok şükür bugüne gelebildik ama hep bi korku panik. 28.haftada sancım başladı ilaç başladım. 29da yine devam etti ilacın dozunu arttırdık. 30da baktı hem açılma hem kısalma var dedi. 28.haftadan beri bebeklerin ikisinin de suyu çok fazlaydı zaten. Geçen hafta soldakinin suyu normale dönmüştü sağdaki hala fazlaydı. Bugün soldakinin suyu alt sınırda cıktı. 6.5 dedi 6ya düşerse alırım bebekleri dedi. Şimdi nst istedi soldakinin kalp atışlarında dalgalanma yokda bugün alacak bebekleri

Korkma canım dualarım senle. Zaten ikizler erken bekliyoduk. Güzel haberlerini bekliyorum.

Korkma canım dualarım senle. Zaten ikizler erken bekliyoduk. Güzel haberlerini bekliyorum.
7 temmuz da 35.haftaya denk geliyordu. Ona erken dedik daha erken olma ihtimali şimdi ne bileyim. Doğuracaksın dediklerinde insan bi tuhaf oluyor zaten.
Allah razı olsun canım Rabbim hayırlısını versin. Kızlar iyi olsun da gerisi nasip

Selam kızlar, benim dün kontrol günümdü. Sabah 9.30 ta gittiğimiz için mi bilmiyorum ama benim bebik uyuyordu hiç poz vermedi bize Doktorum baya uğraştı karnıma bastırdı öksürttü falan hiiç yüzünü dönmedi bile. Elini yüzüne koymuş yüzüstü yatıyordu 12. Haftada gittiğimde baya kıpır kıpırdı öyle görürüm diye umut ediyordum ama yine haftaya gidicem bakalım o zaman öğle saatlerinde gitmeyi düşünüyorum inşallah uyumaz o saatte doktorum tek tek gösterdi bu karnı, bu kafası, bu kalbi diye çok şükür şu anlık her şey yolunda. Hatta hiç hareketli olmayınca dedim cinsiyetini öğrenemeyeceğiz diye ama cinsiyetini gördü. Erkek dedi hatta pipisini de gösterdi ama ben anlamadım hatta o yüzden muaneden çıkana kadar yüz kere sordum kesin mi kesin mi diye evet kesin dedi Hayırlısıyla inşallah bir oğluşum olacak benim ramziye göre kız demişlerdi, 12 hafta içinde nubu belli değil ama duruşundan kız gibi sanki demişlerdi. Ama çevremdeki herkes erkek diye geçiriyordu. Çin takvimine göre de erkekti o tuttu diyebilirim bi de görümcemle doktordan bi kaç gün önce görüşmüştük karnımı elledi yanların boş öne doğru çıkmış karnın erkek karnı bence demişti şimdilik durumlar böyle

Inşallah her şey güzel olacak öncesinde çok beklettik annemizi deyip erken kavuşmak istiyorlar demek ki

Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin.

Benim midem zaten hassas o yüzden beni fazla etkilediikinci gebeliğim bir de. İlki oğlandı bu bebeğim de oğlanmış. Cinsiyetle çok ilgili değil gibi sanki. Benim doktorum da 13.haftada geçer diyordu ama sanırım biraz daha sürecek. Bir iki hafta daha içeyim de ben de yavaş azaltmayı düşünüyorum ilacı inşallah tabi ki

Saglikla gelsinler insallahh

Bana da çok bulantım olunca kesin kız diyorlardı baştan beri kızı duyunca hiç şaşırmadık o yüzden. Kızlar da ekstra bi hormon sargılanıyormuş o yüzden fazla bulantı bilimsel bi gerçekmiş. Erkek bekleyenler de çok bulantı duymamıştım hiç ilk senden duydum. Demek ki bünyeyle de alakası var. 14 tane prilam kaldı kutuda. İki hafta daha içer yenisini almam artık diyorum ben de. Herkes 16 haftadan sonra biter artık diyor, bakalım hayırlısı.

Sıkma canını canım bende ikizim bizde bir ay önce ve evde doğum yapmış annem.ikimizde bu yaşlara geldik

Benim bu gidişle sosyal hayatım bitecek

Deotak kullanfım ben eskiden hep
İçinde aliminyum var siye bırakmıştım
Garneier da var mı aliminyım
Sebamedde aliminyum yokk bende de o var aslında ama incia almıştım yine de içeriği tamamen doğal olsun diye.
Ben de memnun kalmadım sebamede döndüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…