2021 Aralık Anneleri

Kızlar lazere gidip hamilelik sürecinde devam eden var mı yüzüme devam etmeyi düşünüyorum
Lazerin hamilelik döneminde faydası olmadığını hatta kıl köklerini daha da kalınlaştıedığını Banu çiftçinin kitabında okumuştum o yüzden ertelemek de fayda var diyordu

Gosterir insallah haftasi uygun pozisyon da uygunsa:)

Imza alacaklarmış istemeyenden ama düzgün açıklama yapmayan bi doktora denk gelen bilemez imzayla vazgeçebileceğini.

bebegin amniyon sivisini almak (amniyinsentez) fetal dna, kan alinip yurtdışına gonderiliyor sonuc %99 dogruluk payi veriyor +risksiz birazda tuzlu

Imza alacaklarmış istemeyenden ama düzgün açıklama yapmayan bi doktora denk gelen bilemez imzayla vazgeçebileceğini.
Ya birde su amiyonsentez risklerini dogru durust anlatsalar anne adaylarina belki ypmazlar varsayimlarla oylesine korkutoyorlar ki kadinlar baliklama atliyorlar malesef.

Sunuda ekleyeyim 2li yomis arkadaslar kan değerlerine cok takilmayin onemli olan byrun ve ense kalinliginin onemi doktorum kendisi söylemişti. Yani ben saglik bakanliginda olsamilk isim şu üçlü dortluyu tamamen sistemden yok etmek olucak hic bisey cikmiyor sadece anne adaylarini korlutarak hamileliklerini zehir ediyorlar

Ben bugün 3lü için kan verdim devlette. Doktor downluysa bebeğin burda doğurmanı istemeyiz dedi biraz kendinden kalksın sorumluluk istedi sanırım.

Ben bugün 3lü için kan verdim devlette. Doktor downluysa bebeğin burda doğurmanı istemeyiz dedi biraz kendinden kalksın sorumluluk istedi sanırım.
Inan normal usg bile kendini belli ediyor down.. ozellille down bebekler cok odemli oluyorlar doktorlarin bunj farketmemesi imkansiz degil.
Kani vermeywbilirdinde dedigin gibi dr.dan sorumlulugu bi nebze almissin

Inan normal usg bile kendini belli ediyor down.. ozellille down bebekler cok odemli oluyorlar doktorlarin bunj farketmemesi imkansiz degil.
Kani vermeywbilirdinde dedigin gibi dr.dan sorumlulugu bi nebze almissin
Ya hazır devletteyken beleşe yapsınlar dedim. adama diyorum ki benim gebelik sonlandırma düşüncem olmadığı için istemiyorum ama bu testler sonradan elinizde bulunmasını istediğiniz veriler olacaksa yaptırayım bana bilgi verebilir misiniz dedim. O da şimdi bilgi veremem aç internetten bak dedi. Ay sinirden gülüyorum.

Aç internetten bak mı baktım biliyorum deseydin bunu diyen dr mu bide yazıklar olsun dr sa bi de internettten bakmayın herşeye derler

Günaydın kızlar nasılsınız bnde 12+4 oldum henüz cinsiyeti belli değil ultrason görüntüsü atsam yorumlar misiniz

Eklentiler

• 20210510_130818.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 53
  • 20210503_165414.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 50
En yakın ultrason çok heyecanlı bekleyism

Eklentiler

• Screenshot_20210622-082738_Gallery.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_20210622-082740_Gallery.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 49
Bende hepsi var fitil kullanıyorum oyuzden cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…