2021 Aralık Anneleri

Benm doktorum vu kontrol için öğrenirsin demişti. Insallah pozisyonda uygun olursa goruruz
Cuma günü özel hastaneye gittim Dr yeni bı drdu ve bı kaç yerden ortak konular çıktı bide hastası yoktu başka bekleyen yarım saat baktı neredeyse ama benim sıpa inat etti ve göstermedi :KK70: kafa bacak göbek ölçümlerini aldı ama cinsiyet yok.renki çıktı verecekti Dr ama bizimki elinide yüzüne koymuş yüzünde göstermedi.çok utangaç olacağız :emir_bebek::emir_bebek:

Lazerin hamilelik döneminde faydası olmadığını hatta kıl köklerini daha da kalınlaştıedığını Banu çiftçinin kitabında okumuştum o yüzden ertelemek de fayda var diyordu
Ben 6 senedir gidiyorum oğlumda gitmeyi bırakmıştım ama öylede kalinlasti ve çoğaldı böyle uğraşması daha zor oluyor.

Bn oğlumda kanal tedavisi yaptırmıştım bunda hamile kalmadan önce tedavimi tamamladım inşallah bişey de çıkmaz
valla 1 haftadır baş ağrısı çekiyordum nöröloji de bile muayene oldum bişey çıkmadı.. şimdi çenemle beraber zönklüyor sanırım 20lik dişten kaynaklı ve dayanamıyorum ağrıya artık.

valla 1 haftadır baş ağrısı çekiyordum nöröloji de bile muayene oldum bişey çıkmadı.. şimdi çenemle beraber zönklüyor sanırım 20lik dişten kaynaklı ve dayanamıyorum ağrıya artık.
Bi dişçiye görün derim diş bebeği de direk etkiliyor dr da onay verir aksatma

Doktoruma sordum şimdi diş tedavini yaptırabilrsin yazmış... demekki sakınca yok dimi ?
Evet röntgen çekemiyorsun sanırım dişçi daha iyi yönlendirir. Dişçi kadın doğumludan onay istiyor kağıt yazmıştı bnm doktorum sakın aksatma demişti bebeğin kalbine vururmuş o zmn öyle demişti dr

Bnde bugün öğrendim. Kan sonucunda ikili test degeri riskli cıktı bnada 16. Haftada dörtlü tarama önerdi. Ense ve burun kalınlığı normal dendi. Sizinde normal mi

Evet ense ve burun normal. Ultrasyonda bebek sağlıklı görünüyor dediler ama test öyle çıkınca günlerce araştırdım çok üzüldüm.

ikili test riskleri kac çıktı sizde kızlar

Benim de oluyor bulantı içtiğim halde ama içmesem daha fena. İçtiğimde artık daha az çıkarıyorum sanki bu haftalarda
Gebelik haftamız aynı. Senin durum benden daha sert geçiyor galiba. 8-9 haftaya kadar gece iki prilam içtim. Sonra teke indirdim. Bir tane içtiğimde bulantım oluyor hafif ama çıkarmıyorum. Bazen idare ederim ilaç içmeyim diyorum bırakıyorum bıraktığım gün çıkarıyorum. Doktorum 12. Haftada geçer demişti ama geçmedi. Kız bebek benim ki 😁 Kızlar da böyle haşin geçiyormuş

Gebelik haftamız aynı. Senin durum benden daha sert geçiyor galiba. 8-9 haftaya kadar gece iki prilam içtim. Sonra teke indirdim. Bir tane içtiğimde bulantım oluyor hafif ama çıkarmıyorum. Bazen idare ederim ilaç içmeyim diyorum bırakıyorum bıraktığım gün çıkarıyorum. Doktorum 12. Haftada geçer demişti ama geçmedi. Kız bebek benim ki 😁 Kızlar da böyle haşin geçiyormuş

Kizlar oyle galiba benim de bu erkekse teori tutcak😂

Sus sus bilemediğimi kimseye söyleme 🤣
Haha 🤐😂 öğrenir öğrenmez neler aldım bak 😭😭😭
44EAADE4-62D8-4BBD-B177-A371C6F3F078.jpeg

X