2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar mide bulantısı hala devam eden var mı? 10 gün önceki kontrolümden sonra prilamı bir hafta kadar içmedim. Ama içim dışıma çıktı her gün neredeyse. Şimdi iki gündür tekrar başladım içmeye, inşallah en kısa sürede geçer bulantılar..

Merhaba kızlar mide bulantısı hala devam eden var mı? 10 gün önceki kontrolümden sonra prilamı bir hafta kadar içmedim. Ama içim dışıma çıktı her gün neredeyse. Şimdi iki gündür tekrar başladım içmeye, inşallah en kısa sürede geçer bulantılar..
Ben de 2 gün teke indirdim mahvoldum sonra düzelttim dozunu ama 4 5 günde zor kendime geldim.

Kizlar Bebisin hareketlerini pek hissedemedgm icin merak ediyorum ya siz de oylemisiniz?haftaya pztsi kontrolum daha var
Cnim dahs kucuk ben ikisinids 17 18 arasinda hissettim.suanda bisey hissetmiyorum ysni normal ya
Kac haftaliksin bulantinin kesilmesi normal cunku 14 15.haftada
14+1 cnim iki cocugumdada uzun sure yasadigim icin bunda bi an kesilir gibi olunca evham yptim üzücü haberlerde etkiledi tabi

Kızçeme tulum aldım 😍 ayy hep yazlık ürünler var bi tane zar zor buldum uzun kollu 😫 cinsiyet değişirse değiştiririm 🤣🤣🤣

Eklentiler

• 8A2D011C-61BD-4278-A3DF-6599212DB9B7.jpeg
    8A2D011C-61BD-4278-A3DF-6599212DB9B7.jpeg
    192,7 KB · Görüntüleme: 62
Detayli usgye bu hafta gidilse keske onu da aradan cikarirdim of evime de gidemiyorum bugun de kalacakmisiz sikildim artik
Canım detaylıya 20 ssonrası girmek daha iyi dedi bi arkadaş. Onun 18. Haftada sorun gözükmüş sonra bi kaç yere daha gitmiş sorun yokmuş. Biraz daha büyükken ayrıntılı yapmak daha iyi demişti sonuçta milim ölçülüyo minicik bebekte.

Nerdesn uzakta mi orda acil kadin dogum varsa gideblrsn istersen kalabalik olmayan bir hastaneye
Bir aydir kaynanamda kaliyorum eve gidecektik bugun esim kaynanami hastaneye goturecekmis yine gidemeyecekmisiz kaynim denen evde yatiyor hic bi halta yaramiyor benimkide sabahtan beri dolanip duruyor hormonlar tavan benim suan onu dert ediyorum kendime bi hafta diye geldim 1 ay kaldim bide esim denen yuzume telefonu kapatti hanginizin gonlunu yapim ben dedi.of be ne doluymusum kadin dogum var burda bidaha gelirse giderim

Ne zman kesildi zannetsem ertesi gün devam ediyor herhalde tamamen yok olması 16 17 yi bulacak

Canım detaylıya 20 ssonrası girmek daha iyi dedi bi arkadaş. Onun 18. Haftada sorun gözükmüş sonra bi kaç yere daha gitmiş sorun yokmuş. Biraz daha büyükken ayrıntılı yapmak daha iyi demişti sonuçta milim ölçülüyo minicik bebekte.
Eger kismet olup eve gidebilirsem bi ay sonra gelecem zaten kurban bayramina evde durdugum surecte cok gec kalmam umarim. adet hesaplamisana gore 16. Hafta usg ye gore 17.hafta bayrama donunce gec kalmam degilmi usgye

Bir aydir kaynanamda kaliyorum eve gidecektik bugun esim kaynanami hastaneye goturecekmis yine gidemeyecekmisiz kaynim denen evde yatiyor hic bi halta yaramiyor benimkide sabahtan beri dolanip duruyor hormonlar tavan benim suan onu dert ediyorum kendime bi hafta diye geldim 1 ay kaldim bide esim denen yuzume telefonu kapatti hanginizin gonlunu yapim ben dedi.of be ne doluymusum kadin dogum var burda bidaha gelirse giderim
Aynen esin eve gelince gitmek istedigni soyle insallah sıkıntı yoktur merk etme cnm

X