2021 Aralık Anneleri

Bana söylenilen de anne kanından bebeğin dna sinin ayristirilmasi ile yapılıyor şeklindeydi ama hepsinde öyle değil demek ki. fiyatlar da ortalama 3000 civarı o zaman. insallah sonucunuz temiz gelir

benim ikinci hamileliğim ikisi de böyle doktor şanslı gebelerdensin der hep:) evet dikkat etmeye başlayacağım artık.

Doktorun yat falan dedimi cogu kisi surekli yatmis brlli bi haftaya kadar bana sadece iliski yasak dedi..

Doktorun yat falan dedimi cogu kisi surekli yatmis brlli bi haftaya kadar bana sadece iliski yasak dedi..
Bana kendini çok yorma dedi
Zaten kendi kendine çoğu çıkıyor dediği için çok sorun etmedim ben

Evde olduğum zamanlar dinleniyorum
İş için dışarı çıkıyorum

Bende dün kontroldeydim. Cinsiyet için büyük ihtimal erkek dedi. Bizim ki yine yüzüstü yatıyordu Bu çocuğun derdi ne anlamadım yüzüstü yatınca cinsiyet tahminine çok bel bağlamadım bakalım iki hafta sonra tekrar gideceğim ne diyecek doktorumuz

Kanım düşük
Vitaminler her ay bakılıyor da
Kan için demir verdi ama ne durumda temmuzda öğreneceğim
Demir eksikliği yapıyordur belki de decavit vermedi mi ,bide aile hekimine bildirim yapmaya gittim ben d vitamini verdi hemşire hamilelik boyunca ve doğumdan sonra da 6 ay kullanicakmisim şuan decavit kullandığımdan günde 4 damla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…