2021 Aralık Anneleri

Ay ben de aynı ya korktum ben de. Ben gidecem doktora yarın ya da öbür gün. Allah korusun.
Hatirliyorsan size sordum su gibi akintim oldu diye doktora git ben de gitmistim hem kontrol zamanimdi doktor bebegin suyu iyi bazen fazla olan su gelebiliyor dedi icinin rahatlamasi acisinda yazayim dedim boyle baya ic camasirim islanmisti

Hatirliyorsan size sordum su gibi akintim oldu diye doktora git ben de gitmistim hem kontrol zamanimdi doktor bebegin suyu iyi bazen fazla olan su gelebiliyor dedi icinin rahatlamasi acisinda yazayim dedim boyle baya ic camasirim islanmisti
Ya benim sanki bi iki gündür böyle korkarım ben ya ben de gideyim bakayım inşallah ters bir şey yoktur.

Ya benim sanki bi iki gündür böyle korkarım ben ya ben de gideyim bakayım inşallah ters bir şey yoktur.
Insallah benim de bi kac kere oldu suan olmuyor oglumda da son haftalarda cok oluyordu ultrasonda suyum iyi cikiyordu hep ama oglumdaki doktor yat yat zaten basindan beri yat diyordu beni asiri korkutuyordu cok sukur bisey de olmadi

Dur bakalim sen git olumsuz bise derse ben de baska doktora gideyim.o suyun geldigi gun benim moralim cok bozuktu esimi ve ailesini parcalayasim vardi sonra o su geldi
Ben iyiyim aslında bir şey de yoktu. Şimdi bu hafta da şehir dışına çıkcam. Annem ilçede oturuyor Allah korusun bi kontrol daha olup öyle gideyim.

Ben iyiyim aslında bir şey de yoktu. Şimdi bu hafta da şehir dışına çıkcam. Annem ilçede oturuyor Allah korusun bi kontrol daha olup öyle gideyim.
Aynen riske atma insallah kotu bisey degildir ben de iyiyim doktor suyu iyi deyince kafam da rahatti sonra da gelmemisti zaten ama neti okuyunca bi kafam karisti

Valla bn parayla aldım reçeteye yazmıştı hiç bi bilgim yok

Merhabalar; benim bugün su gibi akıntım oldu. Böyle olupta doktoruna danışan oldumu. Bebeğimin suyu değildir ins.
Canım bence doktora git için rahat etsin, özellerde acil diye gidersen ücret alınmıyor bildiğim yoksa da kadın doğuma git devlet nöbetçi vardır. Bize de yaz mutlaka.

Ben D-colefor kapsül kullanıyorum vitaminim çok düşük diye ücretli alıyoruz eczaneden
Sağlık ocağında sadece bir kere aradılar gebelik takibi için 5 haftalikken onun dışında ne ses ne seda galiba benim aramami bekliyorlar izlem yapın bana diye :))

Merhabalar; benim bugün su gibi akıntım oldu. Böyle olupta doktoruna danışan oldumu. Bebeğimin suyu değildir ins.
Su gibi akıntı bende de var ilk hamileligimde de oluyordu en Son gittiğimde sormuştum kokulu ve renkli değilse korkma demişti

Bence de git bekleme canım bize de haber ver
Geldim. Devlette Acilden girdim doğumhaneye çıktım. 10 saniye bile tutmamıştır ultrasonu her şey yolunda içerde dedi kalktım.
Neyse ki doktoru beklerken tecrübeli bi hemşire vardı. Su öyle bişey değil gelse tutamazsın filan dedi. Akıntın olmuştur dedi rahatlattı zaten. Bi de kadın bana devlete de gel kaydın olsun acil bi durumda bu neydi kac haftalıktı hesaplanmasın bi kan tatlillerin yapılsın dedi.

Çok sevindim canım allah bağışlasın, arkadaşımın gebelik boyunca suyu geldi az az hep kontrolde kaldı o yüzden korktum sana demek istemedim doktora gitmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…