2021 Aralık Anneleri

Hoşgeldin Rapunzel 🥰
O sadece tekerlek oynamayla olmuyor endişe etme. Gözünün içine bakıyorsa az buçuk seni anlıyorsa cok kurcalama 🙃

Bizimki de kapıyı yumrukluyor:olamaz:

Sessizce gidiyorum görmeden gidip geleyim diye, radarı mi var anlamıyorum sipanin 😅

Ben daha hiç olmadım ve sanki karnımda bisey kıpırdıyor çıldırmak üzereyim 😬 Kordon bağlandı benim ama yine de en baştan beri içimde bir korku hep. Bayagi bebek kıpırtısı gibi 🙄
Ne zaman test yapsam emin olduğum için alıp yapmıştım o yüzden test yapmaya da korkuyorum. Bakalım varsa doğunca haberimiz olur 🤣
Keşke bende adet olmasaydim 🤦‍♀😅

Ben regl konusunda seni yalnız bıraktım 3 gün önce oldum hala devam ediyor.Pet falan dayandiramadim.O kipirtilqr bende de vardı ama ben emindim çünkü koca ile ev arkadaşı mofundayix.Benimde tüpler bağlı ama Allah ol derse olur.😊
Neden oluyor acaba kıpırtılar 🤔 onun dışında hamile gibi hissetmiyorum kendimi ama bayağı bebek hareketi gibi 😬 Tüpler bağlı, emziriyorum ve ekstra bisey daha var ona rağmen olursa mucize olur ona da Rabbimden der kaderimize boyun ederiz napalım😌
Evet işte Allah isterse olur o yüzden risk her daim🙈 4 çocuk deyince yalnız benden önce eşim evi terk etme modunu açıyor bu konudan konusturmuyor bana 😂😂

Şimdiye doğardı ya 😂

Ufff tuvalete dalıyor zaten çoğunluk tutuyorum uyuyunca koşuyorum 😂😂

Bnmkinin odalarda beni bi araması var 🥰direk mutfağa gidiyor orda yoksam lavabo sonra diğer odaları arıyor. Geçen beni bulunca sevinçten bi atladı üstüme 😂🥰
Kaç aydır hamile miyim diyorum dimi 😂😂 Olmaz inşallah yani olmamalı 😂😂
Bizimki de banyoya daliyor her fırsatta kapısı tutmuyor oranın 🙄 Ne varsa akşam karanlık falan da dinlemiyor. Bir de ne bulursa sallama olayı var. Üst komşunun torunu ses yapıyor diye kızıyordum bizimki çıktı şimdi gece gündüz duvara bisey vuruyor. Dolap kapaklarını açıp kapatıyor. Kızım böyle değildi erkek çocuk cidden yaramaz oluyor he 🥴😂
Yaaa zaten anneler nerde olur mutfaktan baska 😂 Ne tatlilar ama dimi cok masumlar 🥰 Bazen benim yanimdan geciyor baska yerde ariyor bizimki de.. Ben burdayim ne ariyorsun diyorum kostur kostur geliyor gulerek 😅
Keşke bende adet olmasaydim 🤦‍♀😅
Aaa neden 🤔 Ben de keşke olsam da şüpheden kurtulsam diyorum.

Neden oluyor acaba kıpırtılar 🤔 onun dışında hamile gibi hissetmiyorum kendimi ama bayağı bebek hareketi gibi 😬 Tüpler bağlı, emziriyorum ve ekstra bisey daha var ona rağmen olursa mucize olur ona da Rabbimden der kaderimize boyun ederiz napalım😌
Evet işte Allah isterse olur o yüzden risk her daim🙈 4 çocuk deyince yalnız benden önce eşim evi terk etme modunu açıyor bu konudan konusturmuyor bana 😂😂

Bizimki de banyoya daliyor her fırsatta kapısı tutmuyor oranın 🙄 Ne varsa akşam karanlık falan da dinlemiyor. Bir de ne bulursa sallama olayı var. Üst komşunun torunu ses yapıyor diye kızıyordum bizimki çıktı şimdi gece gündüz duvara bisey vuruyor. Dolap kapaklarını açıp kapatıyor. Kızım böyle değildi erkek çocuk cidden yaramaz oluyor he 🥴😂
Yaaa zaten anneler nerde olur mutfaktan baska 😂 Ne tatlilar ama dimi cok masumlar 🥰 Bazen benim yanimdan geciyor baska yerde ariyor bizimki de.. Ben burdayim ne ariyorsun diyorum kostur kostur geliyor gulerek 😅

Yoktur yoktur içini rahat tut 😄
Hemde nasıl varya 🥰
Bizimki de herşeyi atıyor güya kız ama hiç
Değil gibi erkek gibi yaşıyor 😂😂😂

Bence adetin başlamamasi demek yumurtlamanin olmaması demek diye düşünüyorum 😅

Kızlar bugün test yaptım çok şükür negatif cikti iki gün geçti adetim hamilelik riskim yoktur degilmj Allahim şu sürtunduk hamilemiyim diye soranlar gibi oldum ama çok panik oldum 🤦‍♀️😅

Değilsindir benim onu yapmaya bile cesaretim yok 😃
Benimde yoktu ama çok panik oldum stresten mahvoldum bugün yapayım en iyisi dedim eğer sonuç doğruysa degilim şüpheli sadece bi ilişkim var üzerinden 20 gün geçti sanırım gebelik olsaydi cikardi adet olunca doğru kadin doğuma kosacam spiral taksın çifte korunacam 😅 maddi manevi 3. Çocuğu kaldıracak güçte değiliz

Aaa cok erken çıkardı ya geçmiş olsun kuzucuk çok yorulmuştur 😞
Uff hemde ne çok bn hasta diye sabah götşrmüştüm abiden geçmişti
Gece de acillerdeydik fitil iğne 😣
Bugün farkettim altlarda yanları çıkmış o yüzden mahvolmuş 😞
Neyi zamanında yaptı ki 😂

X