2021 Aralık Anneleri

Canım sen elinden geleni yapmışsın bazıları evet umursamıyor bende çok pimprikliyim mesela öyle bişey olsa Allah korusun devleti bırak özellere bile giderdim yani inş geç kalmazlar bazı şeylere
Evet bende öyleyim ya en ufak bir şeyde araştırmalara giriyorum panik oluyorum

Kızlarr selam şifremi hatırlamıyordum buldum sonunda happy kidste açılan otizm konularından psikolojim bozuldu galiba 😬 oğlum ilk adım arabasının tekerlerkleriyle oynuyor ara sıra sizinde öyle mi yoksa ben mi kafayı yedim
Canım belli bi yasa kadar her çocuk otizm belirtileri gösterebiliyor tek başına hiç bir şey ifade etmez tabii teminli olmaliyiz ama evham çok kapılıp hayatı kendimize zehir etmemeliyiz benimkide benim ne konuştuğumu dinlemiyor gidiyor etrafı araştırıyor ama takmiyorum isteklerini işaret parmağıyla gosteriyor

Yoktur yoktur içini rahat tut 😄
Hemde nasıl varya 🥰
Bizimki de herşeyi atıyor güya kız ama hiç
Değil gibi erkek gibi yaşıyor 😂😂😂
Bitter benim kızda erkek gibj bi çarşıya ciktik havalı havalı suslendim ettim sonraki halim harpten cikmis gibiydi beni bırakın diyor bırakıyoruz direk merdivenlere koşuyor bebek arabasi almadim iyiki almamışım çünkü denedim ayağa kalkıyor çok hareketli bandına toka takmak imkansiz geçen düğüne giderken unutturup taktım kadının biri aaa bandanan ne güzelmiş dedi Benim kız kafasından çıkarıp yere attı😅

Bitter benim kızda erkek gibj bi çarşıya ciktik havalı havalı suslendim ettim sonraki halim harpten cikmis gibiydi beni bırakın diyor bırakıyoruz direk merdivenlere koşuyor bebek arabasi almadim iyiki almamışım çünkü denedim ayağa kalkıyor çok hareketli bandına toka takmak imkansiz geçen düğüne giderken unutturup taktım kadının biri aaa bandanan ne güzelmiş dedi Benim kız kafasından çıkarıp yere attı😅
Aynıyız desene geçen saçlarına lastik taktim palmiye gibi oldu saçları, o an yol telaşesinden unuttu oturduk kahve içiyoruz tabi yerinde durmuyor bi baktım saçlarını yoluylr lastikleri çıkarmak için 🤣🤣 bi de bize sürekli aaa maşallah paşa büyümüş diyorlar 😒 toka tutmuyor ki kız desinler.
Adeta canavar çıkıyor içinden 🤣🤣😂

Aynıyız desene geçen saçlarına lastik taktim palmiye gibi oldu saçları, o an yol telaşesinden unuttu oturduk kahve içiyoruz tabi yerinde durmuyor bi baktım saçlarını yoluylr lastikleri çıkarmak için 🤣🤣 bi de bize sürekli aaa maşallah paşa büyümüş diyorlar 😒 toka tutmuyor ki kız desinler.
Adeta canavar çıkıyor içinden 🤣🤣😂
Bnm kızında içinde bi çaki var 🤦‍♀️ aynen bere toka kapson kafaya hiç bisey değmeyecek 😅bide kel saci çok az dediğin gibi erkek saniyrlar 😅

Ay ay ay doğdular büyüdüler de yaşları bile geldi😍

Valla görünüşte 1 sene geçti ama sanki 3-4 sene geçmiş gibi öyle geçmedi zaman 😂 hep kendimi 1 yaşına odaklamıştım 1 yaşından sonra rahatlayacağım diye. Şimdi de öyle böyle bir sene geçirdik bi sene daha geçirsek rahatlarız herhalde demeye başladım 😂

Doğum günü için kıyafetler, bir de ufak tefek süsler bakmaya başladım. Sizler neler düşünüyorsunuz, fikir verebilir misiniz

Ay ay ay doğdular büyüdüler de yaşları bile geldi😍

Valla görünüşte 1 sene geçti ama sanki 3-4 sene geçmiş gibi öyle geçmedi zaman 😂 hep kendimi 1 yaşına odaklamıştım 1 yaşından sonra rahatlayacağım diye. Şimdi de öyle böyle bir sene geçirdik bi sene daha geçirsek rahatlarız herhalde demeye başladım 😂

Doğum günü için kıyafetler, bir de ufak tefek süsler bakmaya başladım. Sizler neler düşünüyorsunuz, fikir verebilir misiniz
Çok şükür geldik bugünlere😊
Ben balon aldım 3 renk. Pasta mumu aldım uzunlardan, birde one yazan süs, kendi çapımda süslerim pastasınıda hiç sormadım hazırlar ne kadar diye kendim yapıcam hazır pasta tabanından 🤣 pandispanyasını yapmayıda düşündüm ama uğraşamıcam. Kıyafette e bebekte uzun kollu kot tulum vardı yumuşak kumaşlı kalın değil onu aldım 90lar havasında hoşuma gitti 😁

Çok şükür geldik bugünlere😊
Ben balon aldım 3 renk. Pasta mumu aldım uzunlardan, birde one yazan süs, kendi çapımda süslerim pastasınıda hiç sormadım hazırlar ne kadar diye kendim yapıcam hazır pasta tabanından 🤣 pandispanyasını yapmayıda düşündüm ama uğraşamıcam. Kıyafette e bebekte uzun kollu kot tulum vardı yumuşak kumaşlı kalın değil onu aldım 90lar havasında hoşuma gitti 😁

Hazırların fiyatı baya artmıştır diye tahmin ediyorum. Şekilli olsun diye de şeker hamurlu istemiyorum. Hatta nasılsa çocuk yemeyecek diye normal pasta alma düşüncesindeyim 😁 Küçük görümcem ben yaparım dedi yaparsa yapar, yapmazsa da normal alırım diye düşünüyorum da bakalım o gün ne olur 😁 Kıyafet tam içime sinen bir şey bulamıyorum ya. Kızlar için ne kadar güzel seçenekler var erkekler için hep aynı şeyler 😏

X