2021 Aralık Anneleri

Kızlarr selam şifremi hatırlamıyordum buldum sonunda happy kidste açılan otizm konularından psikolojim bozuldu galiba 😬 oğlum ilk adım arabasının tekerlerkleriyle oynuyor ara sıra sizinde öyle mi yoksa ben mi kafayı yedim
Ohooo benimki çöp toplayıcı hiç okuma onları tepkileri normalse günlük hayatta okuyupta kendini darlama😊

Çünkü ben birşeyi gözümün sonradan yemiceğini bilirim 🤣 hayatta birdaha başa sarmak istemezdim zaten elimde bitane erkek cocuğu var nasıl bir şekil olacağı belli değil ikinciden kendisi beni soğutmadan patlatmam lazımdı bide kardeş istemem triplerini çekmekte bana göre değil dert edinirim kendime evde delilik hakim olcak ama atlatcaz 😃
Helal olsun 🥹
2. Bebeler daha akıllı 🤪 üzmez anacığını

Kızlarr selam şifremi hatırlamıyordum buldum sonunda happy kidste açılan otizm konularından psikolojim bozuldu galiba 😬 oğlum ilk adım arabasının tekerlerkleriyle oynuyor ara sıra sizinde öyle mi yoksa ben mi kafayı yedim
Hosgeldin,benimki de tüm tekerlerle oynamayı seviyorum.Arabayi eline alıp tekerini döndürüyor.Su topu yukarıdan koyuyorsun done done düşüyor oyuncak var 2 tane topu var ikisini iki eline alıyor uzun sure bırakmıyor oynuyor.Ben hiç araştırmadim inşallah normaldir😍

Hoşgeldin Rapunzel 🥰
O sadece tekerlek oynamayla olmuyor endişe etme. Gözünün içine bakıyorsa az buçuk seni anlıyorsa cok kurcalama 🙃
WC de bile rahat değilim yanından ayrılınca düşüyor peşime heryerde benimle 😂😂
Bizimki de kapıyı yumrukluyor:olamaz:

Sessizce gidiyorum görmeden gidip geleyim diye, radarı mi var anlamıyorum sipanin 😅
Kızlar adetim 1 gun gecti sinirlerim bozuldu ibsallah hamile değilimdir çok emiyo o düzeni etkiliyormudur acaba asla hamile kalmamalıyım bi olsam spiral taktırmaya kosacam çok stres oldum
Ben daha hiç olmadım ve sanki karnımda bisey kıpırdıyor çıldırmak üzereyim 😬 Kordon bağlandı benim ama yine de en baştan beri içimde bir korku hep. Bayagi bebek kıpırtısı gibi 🙄
Ne zaman test yapsam emin olduğum için alıp yapmıştım o yüzden test yapmaya da korkuyorum. Bakalım varsa doğunca haberimiz olur 🤣

Hoşgeldin Rapunzel 🥰
O sadece tekerlek oynamayla olmuyor endişe etme. Gözünün içine bakıyorsa az buçuk seni anlıyorsa cok kurcalama 🙃

Sessizce gidiyorum görmeden gidip geleyim diye, radarı mi var anlamıyorum sipanin 😅

Ben daha hiç olmadım ve sanki karnımda bisey kıpırdıyor çıldırmak üzereyim 😬 Kordon bağlandı benim ama yine de en baştan beri içimde bir korku hep. Bayagi bebek kıpırtısı gibi 🙄
Ne zaman test yapsam emin olduğum için alıp yapmıştım o yüzden test yapmaya da korkuyorum. Bakalım varsa doğunca haberimiz olur 🤣
Ben regl konusunda seni yalnız bıraktım 3 gün önce oldum hala devam ediyor.Pet falan dayandiramadim.O kipirtilqr bende de vardı ama ben emindim çünkü koca ile ev arkadaşı mofundayix.Benimde tüpler bağlı ama Allah ol derse olur.😊

Hoşgeldin Rapunzel 🥰

Şimdiye doğardı ya 😂

Ufff tuvalete dalıyor zaten çoğunluk tutuyorum uyuyunca koşuyorum 😂😂

Bnmkinin odalarda beni bi araması var 🥰direk mutfağa gidiyor orda yoksam lavabo sonra diğer odaları arıyor. Geçen beni bulunca sevinçten bi atladı üstüme 😂🥰

X