2021 Aralık Anneleri

Sabah abiyi götürdüm hastaydı bebek kağıt yiyor diyince çinko yazdı dr yaşında belki genel bi tahlil ister
Geçmiş olsun canım paşaya
Kağıt mı yiyor vay minik yaramaz iyi gelir inşallah biz salı tahlil verdik kanımız düşük diye çok şükür biraz yükselme var ama bu seferde b12 düşük çıktı 3 ay sonra tekrar bakılacak

Geçmiş olsun canım paşaya
Kağıt mı yiyor vay minik yaramaz iyi gelir inşallah biz salı tahlil verdik kanımız düşük diye çok şükür biraz yükselme var ama bu seferde b12 düşük çıktı 3 ay sonra tekrar bakılacak
Saolasın 😘
Sorma heryerde bulduğunu yiyor kitaplarını kaldırcam bi süre unutması için
İnşallah iyi gelir kullanacakların

B12 için ne kullanıyorsunuz
Size verilen iğneden veriyorum ağzına. Zaten ilk ay haftada 1 sonra ayda 1 yarım ampul demişti. Enjektörle verdim ağzına kontrole okul ara tatilde gideceğiz sonuç o zaman belli olacak. Bu şekilde yükselmezse iğne olacak demişti 😐

Size verilen iğneden veriyorum ağzına. Zaten ilk ay haftada 1 sonra ayda 1 yarım ampul demişti. Enjektörle verdim ağzına kontrole okul ara tatilde gideceğiz sonuç o zaman belli olacak. Bu şekilde yükselmezse iğne olacak demişti 😐
İnşallah yükselir değerleri yavrularımızın ben almadım iğneyi onun yerine ocean b12 aldım

X