2021 Aralık Anneleri

Iki saat yada daha az surelerde emen bebeler iki gogsude emiyor mu kizlar yoksa hala siraylami devam ediyorsunuz
Sırayla bazen ikisini de istiyor benim sütüm öyle aman aman olmadı hiç ek gıdayı da sadece kahvaltı ve ara olarak veriyorum akşamı es geçicem 8-9 aylık olana kadar anne sütünü alsın daha iyi karnı toksa emmek istemiyor çünkü ısırıyor

Yemeyen çocuk gerçekten zor inşallah kısa zamanda yerler artık az da olsa

Çocuklar evlenene kadar daha çoook en zor dönem bu sanırım diyeceksin
Daha yürümesi var, terrible 2, 3 yaş sendromu, kreşe başlaması, ela lale el elesi, ergenliği, bilimum sınavları ohoo daha sayayım mı

Bnmki dün tv ünitesine tutunup kalkmış öyle kalmış bi ağlıyor aklım çıktı mutfaktan nasıl uçtum bi bilsen

bu tum gruba duyurudurr panik yok
Ela lale benden sorulurr diger siniflardan 1 ay once ogrenme garantili taktiklerim var saka yapmiyorum notlarimda varrr yani bu konuda kendimi sinirsiz övebilirim 8 sube icinde hep okumaya ilk benim sinifim gecmistir o zamana kadar burda olursak 4 hadi bilemedin 5 yasinda okumaya gecme garantisi veriyorumm

Bnmki dün tv ünitesine tutunup kalkmış öyle kalmış bi ağlıyor aklım çıktı mutfaktan nasıl uçtum bi bilsen
kalktığı gibi oturamamiş mi bende çocukken köyde ağaç tepesine çıkardım ama inemezdim babam gelip iki saatte indirirdi anilarım depresti

Bizimki otururken sinirlensin kendini yere atiyor bide ayaklarini uzanirken yere oyle bi vuruyor topuklarindan gum gum ses cikiyor tv unitesinden tutup kalksaydi tv yi yerinden sökerdi

Wuuuu benim 6 yaşında minnos kızım bire başlayacak ne onerirsin hocaaaaaaaggggmmmm
Çünkü ben çok heyecanlıyım stresleyim panigim bu konuda

Allah seni ya burdan çıkmak yok o zmn tüyolar için

kalktığı gibi oturamamiş mi bende çocukken köyde ağaç tepesine çıkardım ama inemezdim babam gelip iki saatte indirirdi anilarım depresti
Yooo oturamıyor kurtarın beni çığlıkları atıyor
Bizimki otururken sinirlensin kendini yere atiyor bide ayaklarini uzanirken yere oyle bi vuruyor topuklarindan gum gum ses cikiyor tv unitesinden tutup kalksaydi tv yi yerinden sökerdi
Ya sorma tv yi duvara montajlıcaz eskiden premses evim oldu göçebe

Ay sorma ya
Ben de sürekli koşarak yaşıyorum evde
Aferin en azından orda tutunup kalıyor
Buzdolabı üstüne magnet gibi oyuncak bişiler var ondan almıştım onunla oturup 2 dk oynadı bi baktım buzdolabına da tutunup kalkmaya çalışıyor
Kalıyor ama nasıl kalma

Wuuuu benim 6 yaşında minnos kızım bire başlayacak ne onerirsin hocaaaaaaaggggmmmm
Çünkü ben çok heyecanlıyım stresleyim panigim bu konuda
Hemen baslayalim annesiii kural 1 cocuk 1.sinifa uygun muu
*ilk kural el ve parmak kaslari gelisimiiiii ayrica gunumuzde robotik kodlamaaa diyerek bi baslarmisim özelden atayim sana annesi sen bi oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…