2021 Aralık Anneleri

Iki saat yada daha az surelerde emen bebeler iki gogsude emiyor mu kizlar yoksa hala siraylami devam ediyorsunuz
Sırayla bazen ikisini de istiyor benim sütüm öyle aman aman olmadı hiç ek gıdayı da sadece kahvaltı ve ara olarak veriyorum akşamı es geçicem 8-9 aylık olana kadar anne sütünü alsın daha iyi karnı toksa emmek istemiyor çünkü ısırıyor 🥹

Benimki de yemiyor dün sadece pazi çorbası tattı bugün hiçbişey yemedi 7 buçuk aylık sbahtan beri teklif etmediğim kalmadı ama emmeye güveniyor önüne de koydum yok agzina bile goturmuyor
Eşimde tutturdu biberona alıştır diye ise başlayacağım napicaz bilmiyorum
Yemeyen çocuk gerçekten zor inşallah kısa zamanda yerler artık az da olsa

Ya bu çocuk emeklemeye başladı başlayalı kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum hep peşindeyim çünkü sürekli bi yerlere tutunup kalkma derdinde ve kafayı tosluyor 🥺
En zor dönem sanırım başladı
İmdat 😂
Çocuklar evlenene kadar daha çoook en zor dönem bu sanırım diyeceksin 😂
Daha yürümesi var, terrible 2, 3 yaş sendromu, kreşe başlaması, ela lale el elesi, ergenliği, bilimum sınavları ohoo daha sayayım mı 😭

Ya bu çocuk emeklemeye başladı başlayalı kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum hep peşindeyim çünkü sürekli bi yerlere tutunup kalkma derdinde ve kafayı tosluyor 🥺
En zor dönem sanırım başladı
İmdat 😂
Bnmki dün tv ünitesine tutunup kalkmış öyle kalmış 😂😂 bi ağlıyor aklım çıktı mutfaktan nasıl uçtum bi bilsen 😂😂

Çocuklar evlenene kadar daha çoook en zor dönem bu sanırım diyeceksin 😂
Daha yürümesi var, terrible 2, 3 yaş sendromu, kreşe başlaması, ela lale el elesi, ergenliği, bilimum sınavları ohoo daha sayayım mı 😭
📢📢 bu tum gruba duyurudurr panik yok ‼️
Ela lale benden sorulurr diger siniflardan 1 ay once ogrenme garantili taktiklerim var🤣🤣 saka yapmiyorum notlarimda varrr yani bu konuda kendimi sinirsiz övebilirim 8 sube icinde hep okumaya ilk benim sinifim gecmistir 😎o zamana kadar burda olursak 4🤪 hadi bilemedin 5 yasinda okumaya gecme garantisi veriyorumm 🤣🤣🤣

Bnmki dün tv ünitesine tutunup kalkmış öyle kalmış 😂😂 bi ağlıyor aklım çıktı mutfaktan nasıl uçtum bi bilsen 😂😂
😂😂😂kalktığı gibi oturamamiş mi 😀😀😀bende çocukken köyde ağaç tepesine çıkardım ama inemezdim 😂babam gelip iki saatte indirirdi anilarım depresti 😀

Bizimki otururken sinirlensin kendini yere atiyor bide ayaklarini uzanirken yere oyle bi vuruyor topuklarindan gum gum ses cikiyor tv unitesinden tutup kalksaydi tv yi yerinden sökerdi 🙄

Ela lale benden sorulurr diger siniflardan 1 ay once ogrenme garantili taktiklerim var🤣🤣 saka yapmiyorum notlarimda varrr yani bu konuda kendimi sinirsiz övebilirim 8 sube icinde hep okumaya ilk benim sinifim gecmistir 😎o zamana kadar burda olursak 4🤪 hadi bilemedin 5 yasinda okumaya gecme garantisi veriyorumm 🤣🤣🤣
Wuuuu benim 6 yaşında minnos kızım bire başlayacak ne onerirsin hocaaaaaaaggggmmmm 🤗
Çünkü ben çok heyecanlıyım stresleyim panigim bu konuda

Allah seni ya 😂😂😂 burdan çıkmak yok o zmn tüyolar için 😍😂

😂😂😂kalktığı gibi oturamamiş mi 😀😀😀bende çocukken köyde ağaç tepesine çıkardım ama inemezdim 😂babam gelip iki saatte indirirdi anilarım depresti 😀
Yooo oturamıyor 😂😂 kurtarın beni çığlıkları atıyor
Bizimki otururken sinirlensin kendini yere atiyor bide ayaklarini uzanirken yere oyle bi vuruyor topuklarindan gum gum ses cikiyor tv unitesinden tutup kalksaydi tv yi yerinden sökerdi 🙄
Ya sorma tv yi duvara montajlıcaz eskiden premses evim oldu göçebe 😂😂😂

Ay sorma ya
Ben de sürekli koşarak yaşıyorum evde
Aferin en azından orda tutunup kalıyor 😂
Buzdolabı üstüne magnet gibi oyuncak bişiler var ondan almıştım onunla oturup 2 dk oynadı bi baktım buzdolabına da tutunup kalkmaya çalışıyor 😂😂😂
Kalıyor ama nasıl kalma

Wuuuu benim 6 yaşında minnos kızım bire başlayacak ne onerirsin hocaaaaaaaggggmmmm 🤗
Çünkü ben çok heyecanlıyım stresleyim panigim bu konuda
Hemen baslayalim annesiii 🤣🤣 kural 1 cocuk 1.sinifa uygun muu
*ilk kural el ve parmak kaslari gelisimiiiii ayrica gunumuzde robotik kodlamaaa🤣🤣🤣🤣 diyerek bi baslarmisim özelden atayim sana annesi sen bi oku

X