2021 Aralık Anneleri

Ben dun aldim karadut ozu istah aciyormus ama daha yeni basladik etkisini bilmiyorum canim cok cok gecmis olsun etkisi olursa yazarim sana yada arastir istersen bilenlerden internetten falan

Ben dun aldim karadut ozu istah aciyormus ama daha yeni basladik etkisini bilmiyorum canim cok cok gecmis olsun etkisi olursa yazarim sana yada arastir istersen bilenlerden internetten falan
Daha önce duydum hatta doktora sordum kullanabilirsin dedi internetten bekleyemicem bugün gidip büyük bi marketten alırım hemen , yazdıklarını okudum senin, yaşadıklarının benzerlerini yaşadık iştahsızlık doğduğu günden beri var emzirme olayı da çok sıkıntılıydı hep 3. Ayda tamamen bitti zaten iştahsız bebe çok zor çoook Allah yardımcımız olsun

Amaaaaan heves ettim tonla para verdim İçmedi de gitti ebebegin bebek suyu sisesi ile yedek alıştırma basligiyla içti ben hiç ml hesabı yapmadım ama su sürekli yanımızda bazen kendi bile görünce belli ediyor şişeye bakıp hareketleniyor ağlar gibi yapıyor
Çok çok teklif ediyorum ben
Ya bizim burda var diyim eczane sana kargo yapsın
Kız yemiyor ki bi kaşık zar zor sokuyorum
Meğer idrar yolu enfeksiyonu olmuş
Sabah götürdüm tahlil verdik
yaa kıyamam kuzuma bu istahsizligin altında illaki bişi çıkıyor geçmiş olsun canım
Umcayi bakicaz yarın tekrar bulamazsak başka bişi söyler artık napalım

Biz küçük şişe su bebek suyu bi şişe bitirmeye çalışıyorum günlük
Bizde sulukkta içmiyoruz bebek suyunun emziğiyle içiyor

Peki suyu verirsek öyle sürekli emme azalır mı kendini tok sanar mı işi iyice b*ka sardırmak istemiyorum ama çişide az yapıyor sanki 2 saatte bir emmeye göre. Suyu versem akşama kadar içer hatta suyun içine girsin akşama kadar oturur suyla aşk yaşıyor.

Suyun yeri aydı ya onu doymak için içmez Bnce

Doyurucu olmaz emzirdikten sonra veriyorum genelde ben ama

Yani bende ek gıdadan sonra bitek veriyodum ama çiş az gelince versem mi dedim emmemezlik yapmaz inşallah
Kendisi içebiliyorsa eline ver takılsın. Ben yastığa yatırıp eline veriyorum suluğu, başta içiyor doyunca oyun oynamaya başlıyor, ağzından fışkırtıp üstünü ıslatıyor mesela. Anlıyorum ki susuzluk geçti

Benimki bugün onu çorbaya yaptıı kaşık ağzına gelince buvvv yapıyo heryer çorba hadi bakalımmm

Cok gecmis olsun canim Bizi de okumussundur tekrarlayan bronşit yaşıyoruz sürekli. Dün taburcu olduk çok şükür simdi iyiyiz. Röntgen falan çekildi mi hırıltısı var mı? Emerken bile ağlıyordu bogazi acidigi için bizimki. Insallah tez zamanda geçer
Yapmaz canım su ne kadar doyuracak ki havalar çok sıcak ne bileyim ben susuz kalmasından da korkuyorum veriyorum
Bugun benimki de tek kaşık bile ek gıda yemedi
Bizim buraya kış geldi yine Adanada olan sen miydin? 23 derece bayagi serin uzun kollu giydiriyorum düşün

Kızlar benim kızım banyodan nefret ediyor banyoya girdiğimiz an bana yapışıyor kolaylasmasi gerekirken zorlaştı suyla oynatmaya çalışıyorum hiç oralı bile olmuyo bana sarılıyor öyle duruyo vücuduna dönebiliyorum o şekilde ama kafasına dönemiyorum bugün eşimle yaptırdık ama kavga kıyamet koptu

Y
Yok canım ben karadenizdeyim bi sıcak bi soğuk bi güneş bi yağmur ama sırtı hep ama hep ter çünkü nem çok suan ev 26 derece bizde ama dışarısı ruzgarli

Kız günde iki kez ek gıda alıp bide iki saatte bi emiyo mu? E böyle aşırı tostos olmazlar mı ya? Bizim doktor anne sütünü doyacağı kadar değil az ver ek gıdaya daha çok iştahlanır dedi bize
Bizimkinde de oluyordu ara ara, doktorumuz bazı bebeklerin tükürüklernin daha asitli olduğunu ve o yüzden olabileceğini söyledi. Bebiş hep o tarafa meyilliyse hep ordan süzülüp orayı aşındırıyor. Sürekli kuru tutmaya çalış, silerken tampon uygulayarak nazikçe sil bizimki öylelikle geçti
Munchkin in pipetli suluğunu kullanıyoruz ilk günden beri. İlk denemede bi şaşırdı ama ikinci ağzına alışında cuk cuk çekti çok komikti. Şimdi hüpür hüpür içiyor. Çekiş bize zor gibi geliyor ama bebitolar memeden süt vakumlayabilecek kadar güçlü emdikleri için tam onlara göre aslında.
Ve hiç akıtma yapmıyor ters çevirince falan dökülmüyor aşırı memnun kaldım. Kaç cc bilmiyorum ama bi suluğu iki günde falan bitiriyor benimki

Kız günde iki kez ek gıda alıp bide iki saatte bi emiyo mu? E böyle aşırı tostos olmazlar mı ya? Bizim doktor anne sütünü doyacağı kadar değil az ver ek gıdaya daha çok iştahlanır dedi bize
Yok kız öyle deliler gibi emmiyor zaten keyif yapıyor çoğu zaman
Ek gıda porsiyonunu da fazla tutmuyorum bizimki zaten 1 sn yerinde durmuyor benden çok kalori yakıyordur daha yeni 8 kiloyu geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…