2021 Aralık Anneleri

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 15
Biz bugün ek gıdaya başladık kızlar 🤠 Patatesle başladık açtı ağzını hiç ilgisi yoktu biz yerken falan ama. Bakalım devamı nasıl olacak 👻

Probiyotik kullanan var mıydı aranızda? Nbl almıştım doğduğu sıralar ama damlatmasi çok zor. Farklı bir marka alayım diyorum. Memnun olduğunuz Probiyotik markası var mı?
Biz maflor kullanıyoruz antibiyotik yediği için minnos bağırsakları bozulmasın diye memnunuz
Maflor plus ama sade Maflor olan değil
Ne kadar içecek bundan 🤔 bunu da alalım 🤪
Sabah akşam 10ar damla demişti bize ama biz umca bulamadık burda eczanelerde yok malesef

Osman gonulal bebeklere 9.aydan sonra su vermeyi tavsiye ediyor kizlar ve eger kakasini yapamaz kabiz olursa ek gida miktarini abartmissinizdir azaltmaniz gerekir yoksa besin reddine gider diyor bir yasa kadar hayvan sutu ve bal yasak zaten ilk ay alerjik olmayan besinler 7.ayda domates fistik yumurtaya gecilmesini tavsiye ediyor ve yumurtayi beyaziyla birlikte ..9.aya kadar sadece tadim gibi dusunun doyurmaya calismayin meyve suyu evdende olsa vermeyin diyor...bide cok istahla yemesi kadar herseye ögg demeside normalmis bi benim basimda var bu ama cok sukur sizden uzak olsun
Benim anlamadığım hayvan sütü yasak ama yoğurt yasak değil 🤔 Yada herkes kendi anne sütünden mı yoğurt mayalıyo 😅

Biz maflor kullanıyoruz antibiyotik yediği için minnos bağırsakları bozulmasın diye memnunuz

Sabah akşam 10ar damla demişti bize ama biz umca bulamadık burda eczanelerde yok malesef
Tulaycim çok geçmiş olsun Allah'ın bütün bebeklerimize şifa versin, bizde antibiyotik kullanıyoruz largopen, maflor toz halinde kullanıyorum içerisinde 4 tane vardı nasıl veriyosun sen ? Ben alıştırma bardağına suya ekledim ama doğru mu yaptım?

Tulaycim çok geçmiş olsun Allah'ın bütün bebeklerimize şifa versin, bizde antibiyotik kullanıyoruz largopen, maflor toz halinde kullanıyorum içerisinde 4 tane vardı nasıl veriyosun sen ? Ben alıştırma bardağına suya ekledim ama doğru mu yaptım?
Sağol kuzum sizede geçmiş olsun bu ara bebisler hep hasta
Maflor damla halinde sabah akşam 6sar damla
Ben direk ağzına damlatiyorum ama mamasina veya suyuna da damlatilip verilebilir yazıyor recetesinde

Yok kız öyle deliler gibi emmiyor zaten keyif yapıyor çoğu zaman 🤣
Ek gıda porsiyonunu da fazla tutmuyorum bizimki zaten 1 sn yerinde durmuyor benden çok kalori yakıyordur daha yeni 8 kiloyu geçti 😂
ben de o ne kadar yerse o kadar veriyorum valla, nasıl olsa süt içiyor amaaan😬
10. aya kadar temel beslenme anne sütü neden öyle dedi ki hatta 1 yaşa kadar bile olabilir. 🙄
Kuru tutmaya çalışıyorum ama daha çok çalışayım madem 3 aydır bitmedi bi yer yapmasa bari😑
Ek gıda için Doyarcasına değil ama günde 3 öğün yemesi gerektiğini öğrensin diye dedi açıklarken de bilmiyorum ki😑

Sağol kuzum sizede geçmiş olsun bu ara bebisler hep hasta
Maflor damla halinde sabah akşam 6sar damla
Ben direk ağzına damlatiyorum ama mamasina veya suyuna da damlatilip verilebilir yazıyor recetesinde
Teşekkür ederim 🙏🏻 canım hep iyi olsunlar ,bendeki damla değil saşe toz bak şöyle

Eklentiler

• IMG_20220626_234121.jpg
    IMG_20220626_234121.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 18
Günde 3 kere 15 damla 10 gün kullan dedi
Ev şuan eczaneye döndü 😑
Sorma bizim de öyle 🙁 tamam canım 😘
O gece bnm kız sonra uyandı 2 ye kadar oturduk sonra saat başı kalkınca unuttum
Artık 1 ay sonra gelirdi aklıma 😂
Ah kıyamam ya akıl mı kalıyor jnsanda seni çok iyi anlıyorum ben de aynıyım 🥴
Arama kismina "yataktan" yazdim hemen yanindaki secenegide tum formda yerine sadece bu konuda yaptim 🤣🤣 herseye ordan bakiyorum ben zaten aninda cikiyor 🤣
Onu ben de yaptım ama hatam tüm forumu seçip kaybolmak oldu 🤣 hem de yataktan yazdım aynen 😂

Tamam canım ona da bakayım çok sağol 🥰

X