2021 Aralık Anneleri

Selam kızlar pipetli suluk kullanan var mı nasıl alıştırdınız avent in suluğunu aldım kendim denedim güç gerekiyor çekmek için bilemedim bir yolu var mıdır birde kaç ml su içiriyorsunuz 2 gündür idrarda koyulaşma var

Benimki bardaktan yada şişeden içiyor.Suluk almıştım icmedi.

Ya bizim burda var diyim eczane sana kargo yapsın
Kız yemiyor ki bi kaşık zar zor sokuyorum
Meğer idrar yolu enfeksiyonu olmuş
Sabah götürdüm tahlil verdik

4 6 saatte bir emenler nasıl emiyor bilmiyorum bizim hep açık büfe kilosuda iyi gitti hep uzun emmesede ama geceleri çok yoruyor.
Aynen benimkide öyle beni emzik olarak kullaniyo diye düşünüyorum bazen.gece de istiyo hatta yanıma yatiyo uyandiginda kendi ağzına aliyo resmen

Canım dil altı olabilirmi biberonu o yüzden kullanmıyor olabilir mi

Bizim uykuda ağlama çoktu meğer idrar yaparken yanıyormuş
Koku var mı
Evet ağır koku vardı dün bayağı dışardan alınıyordu yani koku ben biraz suyu az mı veriyorum acaba diye de şüphe ettim dünden beri bol su veriyorum bayağı açıldı rengi kokusu da gecti ama ben yine pazartesine randevu aldım götürecem

Şimdi çıkmadı bi daha ya şimdi ilçede sayılırım 3 gün geçmeyen ateşte başka ilaç kullanılmıyo mu
Geçmiş olsun Merve tüm bebeklerin hiçbiseyi olmasın inşallah,kiziminda kulakları agiriyomus dün götürdüm hastahaneye. Gece gündüz uyumuyo inleyip duruyo ağlayarak uyaniyo ,uykuya geçiş süreci filan darmadağın oldu herşey asla uyumuyo iştah 0 ve azıcık yese kusuyo filan . Dr antibiyotik başladı largopen + ağrı kesici ateş düşürücü minafen verdi . Normalde ben calpol verir diye düşünmüştüm

Canım dil altı olabilirmi biberonu o yüzden kullanmıyor olabilir mi
Yok canim dil alti yok kendi parmagini agzina aldiginda midesi bulanip kusuyor oyle hassas bi cocuk yada bise var ama ne...doktoruna anlatiyorum video cekip atiyorum gececek gececek diyor baska bi doktora goturecegim ben galiba kafayi yemeden

Organik bebek urunleri aldim turkiyede cok populer bi markaymis her yere kargo varmis bakalim nolcekk karadut özü istah aciyormus onuda belki daha cok emer diye aldim umut fakirin ekmegiiiii

Eklentiler

• 20220625_192209.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 45
Çok gecmiş olsun. Bebeklere hiç bi sey olmasın

Bi kaç gündür giremiyordum bebeler hep hasta heralde çok geçmiş olsun herkese bizde de durumlar aynı çok hasta kızım burnu akıyor öksürüyor ama aralıksız öksürüyor nefes alamıyor boğazı tahriş oldu uyku yok iştah yok tam toparladık derken başa sardık 4 saatte bir calpol+ventolin kullanıyoruz .
Teyzeleri var mı güzel iştah açan çorba tarifleriniz biraz değişik bişeyler yapayım uykusuzluktan beynim durmuş durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…