2021 Aralık Anneleri

Kızlar yaa ben yoğurt için pastörize kısmını unutup UHT sütle minicik deneme amaçlı yaptım onu vermim mi ? Bana mı yâr olsun

Eveeeet saatlerdir mayalanmasini bekledigim yogurdum israrla hayatina sut olarak devam etmeyi tercih ediyor. Mayalanmiyor nolcak simdi onca sut cop mu
Fırını 75 dereceye ayarla, yoğurdu koy 1 saat üstü açık şekilde çalışsın. 1 saat dolunca fırından çıkarıp beklet bir yarım saat. Sonra yine üstü açık dolaba kaldır. Bu şekilde tutar inşallah.
Tutmazsa ocağa koy azıcık tuz sirke ekle, kaynayınca kapat, soğuyunca süz. Lor peynir olur

Bizim de 38i geçmedi çok şükür dün ılık suyla banyo yaptırıp yatırdık rahat uyudu sabah 38di yine epey halsizleşti
Calpol verdim şimdi daha iyi
Size de çok geçmiş olsun
Bizim calpole rağmen hala düşmüyo. Şimdi sağlık ocağına getirdim duruma göre hastaneye götüreceğim. Ay hasta olmasınlar çok zor

Gün geldi çattı kına deneyimimizi bugün düğün deneyimimizi pazar günü gerçekleştiricez dualarınıza muhtacım Boşuna hazırlanıp gitmiş olmak istemiyorum bebeğim bana rüya gibi bi gece yaşatsın aminnn

Denedim ve olmadi lor yapayim bari. Limonla yapilmiyor muydu ya sirke ne kadar koyucam? 1 litre sutum var ona gore tam detayli tarif isterim
Maya bozuk olabilir mi marketten eve gelene kadar sıcakta bozulmuştur belki
Aslinda hemen eve gelip dolaba koymustum oncesinde bozulduysa bilemiyorum
Ver eline taze kayısı kendi kemirsin bizimki dün yarım yemiş dünden beri yapıyor 4 günün acısını çıkardı
Yapti yaptiiiii mervenin dedigi gibi resmen tuvalet kagidiyla aldim kabasini ya o neydi oyle

Eveeeet saatlerdir mayalanmasini bekledigim yogurdum israrla hayatina sut olarak devam etmeyi tercih ediyor. Mayalanmiyor nolcak simdi onca sut cop mu
İçine limon sık kestir peynir olsun ziyan olmasın hatta suzunce çıkan suyunu da buzluga at minik minik corbalarina katarsin

Bn pamukla sildiğim için kabasına iyi oluyor

Rahat ol bebişinde sana uyar

Bı bebeğin sanki süt alerjisi vardı burda. Badem sütü ve yulaf sütü kolaymış yapılabilir belki. Bir de bebe bisküvisi ne zaman verilir ki evde bunu yapabilen oldu mu acep

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-17-15-50-46-393_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2022-06-17-15-50-35-852_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2022-06-17-15-45-30-899_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 34
Ay dün bizimki de dirençliydi biraz ılık duş iyi gelmişti denemediysen bi de suya sok istersen inşallah gerek kalmaz hastanelerle uğraşmaya
Dünden beri 3 kez soktum duştan sonra düşüyo ama 1 saat sonra geri çıkıyo. Bakalım doktor fitil verdi daha da düşmezse hastaneye gidin enfeksiyon olabilir dedi bir fitil deneyeceğim

Ben sirkeyle yapıyorum, limonu ilk defa duydum bir litre süte bir tatlı kaşığı kadar sirke bir çimdik de tuz atıyorum ben. Çok bişey çıkmaz ama kalan suyu kullanırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…