2021 Aralık Anneleri

1 Aydır deniyorum ama sonunda yine de memeyi emmek istiyor bide sanırım biberonun ucu çatlamış akışı çok ondan dolayı sordum sorumu belki ondan içmek istemiyor
Belki çoksa genzine kaçıyordur, rahatsız ediyordur. Yavaş akışla başla. Yani önce memeye düşkğn nasılsa dersin, sonra alışıverir

Önce niyet, sen memelerine ve sütüne inan. Ve sürekli şunu tekrarla
Niyet ediyorum bebeğimi sağlıkla ve kolaylıkla 2 yaşına kadar emzirmeye
Adına dua, olumlama, evrene mesaj artık ne dersen sen bilirsin. Ama bence kesinlikle büyük faydası var.
Duanın gücüne çok inanırım bende tabiki denerim inanmadıktan sonra ne faydası olur ki onca şeyin beyne olumlu mesajları vermek lazım 😊

Tam diş dediğin yere değirmen gerek
İşte ben duyuyorum ama aynı anda bağırdığı için emin olamıyorum ki ses kaydı atılmıyor mu ya🤣
Annem cay bardagiyla bakiyormus gorunuyormus o zaman beyazlik bitter gelsin o anlar 😍
Anneni tebrik ediyorum valla dilini çektiripte nasıl görmüş onuda denedim dilini uzattıp yalandığından damağı göremedim bi ya😁

İşte ben duyuyorum ama aynı anda bağırdığı için emin olamıyorum ki ses kaydı atılmıyor mu ya🤣

Anneni tebrik ediyorum valla dilini çektiripte nasıl görmüş onuda denedim dilini uzattıp yalandığından damağı göremedim bi ya😁
Çok miniktir uyurken dene göremezsin şeffaflık var mı

Ya benim ki kapi sesine uyaniyor asiri hassas bu cocuk hassas olmasin diye 40i cikana kadar tv actik evde ustune kaponin ziline israrla bastik sesli konustuk uyurken oyle bise yapsam diye dusundum de bende mumkun degil 🤣
Bnmkide seste uyuyor sessizlikte uyanıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Düğünde sokakta arabada ev hariç heryerde 😏😏😏😂😂😂

X