2021 Aralık Anneleri

Yani herkeste böyle mi desyeksiz oturmayan bebe anneleri. Öylece durup devrilme değil hiç bi şey yoksa etrafta eğilip ayaklarıyla oynuyo çoraplarını çıkartmaya çalışıyo. 🤣
Aynı canım otursa oturur ama sürekli biseylere uzandığı için devriliyor 🤣

J jijikalp hala blwci misin? 🥲

Ay ben her şeyi beleveleyemeyeceğime karar verdim. Eşim de bugün diyo ki halılara örtü mü alsak bu atar şimdi her şeyi 🤣
Cok tatli bence🥶bunu gordukce ben daha cok beleveci oluyorum cocuk resmen istahlaniyor masallahhh

Bugün biz gezmelerdeydik benim oğlum resmen ne yersek saldırıyor.Elimdeli cayi bile istiyor babası dondurma yarattı 🙈Tavuk dunyasi makarnanın tadına da bakmış olabilir.Vermezsek bağırıyor bende tadım yaptircam diye uğraşıyorum 🤣Direk yediğimizden versem olacak🤣🤣
Bence bu yemek isteği değil ki oral dönem merakı. Siz yine kaideli ilerleyin. Benimki de kamp sandalyesi yemek istiyo 🤷🏻‍♀️

Popoyu atıyo ya. Oturmuyo bi kaldıriyo belden köprü yapıyo kendini. Oturmayı öğrenemicek
Bizimki de öyle ya. Başta sevimli gelmisti bu popo atma olayı ama simdi istemediği yerde yapınca canim sıkılıyor 🥴
İlk teyze olmuştum. Sonra anne bugünde hala oldum. Bebeği görünce o kadar minik geldi ki gözüme çok çabuk büyüyorlarmış gerçekten onu anladım. Bu arada halalarda pek sevilmez ama hayırlısı.😁
Sağlıkla büyüsün 😍
O değil de ben sadece hala olabiliyorum ve evet halalar genelde sevilmez 😏🙄

İlk teyze olmuştum. Sonra anne bugünde hala oldum. Bebeği görünce o kadar minik geldi ki gözüme çok çabuk büyüyorlarmış gerçekten onu anladım. Bu arada halalarda pek sevilmez ama hayırlısı.😁

Hayırlı olsun 🤗 o birazda görüşüp vakit geçirmeyle alakalı bence ya ben halamı daha çok seviyorum 😁 gerçi diğer halam Almanya'da teyzem gibi nötrüm ona karşı da 😁

Evet ya bazen emzirirken eski fotoğraflarına bakıyorum nasıl o kadar büyümüş ve nasıl o kadar küçükmüş ona nasıl bakıyormuşum inanamıyorum halbuki 5-6 ay öncesi 😂

Bugün biz gezmelerdeydik benim oğlum resmen ne yersek saldırıyor.Elimdeli cayi bile istiyor babası dondurma yarattı 🙈Tavuk dunyasi makarnanın tadına da bakmış olabilir.Vermezsek bağırıyor bende tadım yaptircam diye uğraşıyorum 🤣Direk yediğimizden versem olacak🤣🤣
Sakın son cümleyi bidaha kullanma 🤣

Sağlıkla büyüsün 😍
O değil de ben sadece hala olabiliyorum ve evet halalar genelde sevilmez 😏🙄
Çok sağolun🥰
Valla hayırlısı kendisii bilir yağğni diye 1 günü dolmamış bebeğe tripli cevap vermiyim ama hayırlısı😁 erkek kardeşle ilişkin güzelse gelinlede güzel olursa sorun olmıcaktır sanırım. bu kıvamı tutturmakta biraz zor ama olsun😁

Hayırlı olsun 🤗 o birazda görüşüp vakit geçirmeyle alakalı bence ya ben halamı daha çok seviyorum 😁 gerçi diğer halam Almanya'da teyzem gibi nötrüm ona karşı da 😁

Evet ya bazen emzirirken eski fotoğraflarına bakıyorum nasıl o kadar büyümüş ve nasıl o kadar küçükmüş ona nasıl bakıyormuşum inanamıyorum halbuki 5-6 ay öncesi 😂
Çok Sağolun 😊Çay tabağı kadar suratı var fotoğrafları açıp bizimkide bu kadar mıydı yaa diye baktım hep ve o kadarmış cidden. Umarım görüşürüzde çocuk antihala olmaz 😁

Çarşamba günü doktor bana yediklerinizden tattır dedi burda söyleyince linç yedim🤣
Aşkolsun sonra çocuk ek gıdada verdiklerini beğenmez dedik kötü mü ettik sen ne biçim anasın mı dedik 🤣
Mesela ek gıdaya meyveyle de başlamayı önermiyorlar çocuk şekerle tanışırsa sebzeleri yine istemez 😬

Sizin nasıl gidiyor hangi yiyecektesiniz
Bizim keyfi 🤣
Çok ciddi anlamda başlamadım ben ya öyle mix yapmıyorum henüz günlük tattırıyorum
İshali artık düzeldi diye gevşettim 😬
Dün avokado denedim sevmedi başka bişey vermedim
Bugün de organik pazar kapalı yine bişey vermicem belki biraz elma denettiririm 😁
Yarın enginar düşünüyorum bulursam

X