2021 Aralık Anneleri

Kızlar hani benim bebekim zayıftı ya . Mama da beğenmedi . Ben gece daha sık emzirsem faydası olur mu ? Uykusu da pek yok gündüz. Gece uyuyunca kıyamıyorum da pek .
Ben gece asla uyandirmiyorum bi denedim bebegim 4 saatte uyaniyor ortalama ben ortalama 3 saatte bi uykuda alip emziriyorum..eger uyanirsa geri uyumasi 2 saat suruyor o yuzden alarmla kendim kalkiyorum uykuda emzirip yatiriyorum bunu 2 saatte bire dusurdugumde tam acikmadigi icin yarim emdigini farkettim oyle oluncada yagli sute ulasamadan doyuyor o zamanda kilo alamiyor...isterseniz sizde 3 saatte bir uyku halindeyken bi deneyin bide burdan sormustum saolsun arkadaslar yazmisti her sabah haslanmis yumurta tahin pekmez ve tahin helvasi yiyorum gun icindede surekli protein agirlikli besleniyorum mutlaka kuruyemis yiyorum her gun ben cok faydasini gordum sutum cok seffafti simdi beyaz oldu yaglandi oda bebegin kilosunda etkili

Ben gece asla uyandirmiyorum bi denedim bebegim 4 saatte uyaniyor ortalama ben ortalama 3 saatte bi uykuda alip emziriyorum..eger uyanirsa geri uyumasi 2 saat suruyor o yuzden alarmla kendim kalkiyorum uykuda emzirip yatiriyorum bunu 2 saatte bire dusurdugumde tam acikmadigi icin yarim emdigini farkettim oyle oluncada yagli sute ulasamadan doyuyor o zamanda kilo alamiyor...isterseniz sizde 3 saatte bir uyku halindeyken bi deneyin bide burdan sormustum saolsun arkadaslar yazmisti her sabah haslanmis yumurta tahin pekmez ve tahin helvasi yiyorum gun icindede surekli protein agirlikli besleniyorum mutlaka kuruyemis yiyorum her gun ben cok faydasini gordum sutum cok seffafti simdi beyaz oldu yaglandi oda bebegin kilosunda etkili
Çerez pek yemedim ben henüz . Hazmı zor olur diye de. Pekmez çok tükettim artık yiyesim gelmiyor. 3 saate bir zaten kendi uyaniyo da ben 2 yaparım belki demiştim . Kızım zaten az az emiyo reflüden dolayı.

Çerez pek yemedim ben henüz . Hazmı zor olur diye de. Pekmez çok tükettim artık yiyesim gelmiyor. 3 saate bir zaten kendi uyaniyo da ben 2 yaparım belki demiştim . Kızım zaten az az emiyo reflüden dolayı.
Reflü ilacı kullanıyormusun
Bizimde reflü var biz ilaç kullanıyoruz rahatlıyor yavrum

Motilium var gaviscon bize iyi gelmedi
Günde 4 kez demişti dr artık sabah akşam veriyorum
Bana ikisini de beslenmeden önce ve sonra şeklinde verdi . Biraz fazla geldi sanki o sekilde. Ben bakıyorum çok kusarsa veya rahatsız olursa veriyorum. Gaviscon her beslenme öncesi mi veriyorsun. Bize 1 ml demişti beslenme oncesi

Bana ikisini de beslenmeden önce ve sonra şeklinde verdi . Biraz fazla geldi sanki o sekilde. Ben bakıyorum çok kusarsa veya rahatsız olursa veriyorum. Gaviscon her beslenme öncesi mi veriyorsun
Motilium 15 dk beslenme öncesi
Gavisconu tok demişti sabah akşam olarak

Motilium 15 dk beslenme öncesi
Gavisconu tok demişti sabah akşam olarak
Anam benim kızı öldürecekmis reçete desene o zaman. Beslenmeden 15 dk önce motilium beslendikten 15 dk sonra gaviscon demişti bana. Sizin kusma azaldı mı peki . Hani ilaç dışında bı düzelme var mı? Daha ne kadar kullancaz acaba 🙄

Rica ederim .Bende plastik var set halinde 4 lu ikisi küçük ikisi büyük küçüklerde de seninki gibi 20 den baslatmislar , aralıklarına dikkat et ona göre dozunu ölçekte yarım veya tam ayarla.
Maşallah buarada eğer 160 içiyorsa ,bizimki henüz oralara gelmedi 🙈
Teşekkürler 🤩 Genelde içiyor ama bazen 1 öğünü yarım bırakıyor 😒 bende ilk hastane çantasına lansinoh almıştım onda 30dan başlıyordu philipsin farklı

Anam benim kızı öldürecekmis reçete desene o zaman. Beslenmeden 15 dk önce motilium beslendikten 15 dk sonra gaviscon demişti bana. Sizin kusma azaldı mı peki . Hani ilaç dışında bı düzelme var mı? Daha ne kadar kullancaz acaba 🙄
Azaldı bilmiyorum valla

merve merve mervecim migros’ta indirimde böyle piknik çantası vardı. Bu ek gıda taşıma işimizi görmez mi?

Eklentiler

• 85431693-7344-41EC-866B-D08F2DB82DB3.jpeg
    85431693-7344-41EC-866B-D08F2DB82DB3.jpeg
    171,4 KB · Görüntüleme: 37
merve merve mervecim migros’ta indirimde böyle piknik çantası vardı. Bu ek gıda taşıma işimizi görmez mi?
Görebilir bence. Ben de hic kullanmadım tam bi fikrim yok. Corba gibi bi seyler ve yogurt gibi seyler yiyebileceği zamanlarda çorbayı kavanozuyla yogurdun kavanozunu da biberon yalıtım çantası ile birlikte koyacam içine ve diger ıvır zıvırlar planım bu şekilde.

X