2021 Aralık Anneleri

Bizim gün içinde hiç sorun yok ama çoğu gece var üşümüyorda hatta terliyor kafası uyurken ama meden pırtlayamıyor anlamıyorum 🤕
O bünyesel bence ya. Sen yatmadan bacakalrı biraz hareket ettir o zaman düzenli olarak. Biraz da karın üstü kalsın. Bi de öyle dene bence

Kız diyorum ya pazartesi dr baktı dişe çok var annesi dedi
Bnde öyle diyince umursamadım 😂😂😂 perşembe çıktı
Ayy keske fotolari olsaydi evre evre bakardik bizde ben salyadan biktim ya benimkinin ustunu goren su icirmisimde dokmusuz zanneder 🤣 inanilmaz oluyor elde hep agizda 3aylik asisinda disi cikiyor dediler halada ne zaman gotursem disi cikacak diyolar hic bise yok dis gorunmeye basladiysa incisinin fotosunu at bize annesi 😍

Ayy keske fotolari olsaydi evre evre bakardik bizde ben salyadan biktim ya benimkinin ustunu goren su icirmisimde dokmusuz zanneder 🤣 inanilmaz oluyor elde hep agizda 3aylik asisinda disi cikiyor dediler halada ne zaman gotursem disi cikacak diyolar hic bise yok dis gorunmeye basladiysa incisinin fotosunu at bize annesi 😍
Ağzını açabilirsem 😂😂😂
Dilini çıkarıyor foto çekmeye müsade etmiyor hiç
Çıkan yer belli bak 🥰 dün zar zor çekkim tek foto 😂😂😂
Şeffaf gibi yer patlayan
Çok mutluydu çekerken 😝😝

Eklentiler

• ED824B84-E35A-4C6F-A0A6-F6F3738F5FDE.jpeg
    ED824B84-E35A-4C6F-A0A6-F6F3738F5FDE.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 67
Ahan da zar zor çektim 🤗

Eklentiler

• IMG_20220514_225405.jpg
    IMG_20220514_225405.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 66
Onuda düşündüm ama gün içinde sıkıntı yaratmıyor gaz hep öğlen veriyorum ilacı hepte uykuda aynı şey olunca alakası yoktur dedim ama bilemiyorum hiç.
Bence olabilir ya hemen yapmıyo birikip geceye denk geliyo demek ki etkisi 🤔 Bi danış doktoruna bakalım.

Arkadaşlar malum Antalya çok sıcak olmaya başladı. Ben şimdi gece klima açsam bebek hasta olur mu? Başka odaya da almak istemiyorum.

24.2 gösteriyor Mervecim

Eklentiler

• D9FF82FE-87C8-464B-8F80-D7018E2C0772.jpeg
    D9FF82FE-87C8-464B-8F80-D7018E2C0772.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 70
X