2021 Aralık Anneleri

Benimki masaya oturduk mu yemeğe deliriyor. Salatalık verdim eline bütünü dikine bölüp çekirdekli yerlerini eme eme bir yedi o damaklarla hayret ettim soğuk soğuk bayıldı.
Benimki de deliriyor ama ağız açmalı değil kurcalama delirmesi bence yemek olduğunu bilmiyo. Salatalık hiç yok tadım listelerinde verilmemesi gereken bir şey olabilir mi?

Benimki de deliriyor ama ağız açmalı değil kurcalama delirmesi bence yemek olduğunu bilmiyo. Salatalık hiç yok tadım listelerinde verilmemesi gereken bir şey olabilir mi?
Besleyici yönü pek yok ya ondan yoktur herhalde çoğunluğu su zaten bende tamamen doğaçlama olarak masada en yiyebileceği onu gördüğüm için verdim. Oda geri vermeyi hiç istemedi 🙃

Kızlar hani benim bebekim zayıftı ya . Mama da beğenmedi . Ben gece daha sık emzirsem faydası olur mu ? Uykusu da pek yok gündüz. Gece uyuyunca kıyamıyorum da pek .

Tamam canım çok sağol plastik olanı 260 ml onda senin dediğin gibi kullanıyordum o 40 ml başlıyor bu 20 ml başlayınca yanlış yapmayım dedim
Rica ederim .Bende plastik var set halinde 4 lu ikisi küçük ikisi büyük küçüklerde de seninki gibi 20 den baslatmislar , aralıklarına dikkat et ona göre dozunu ölçekte yarım veya tam ayarla.
Maşallah buarada eğer 160 içiyorsa ,bizimki henüz oralara gelmedi 🙈

Kızlar hani benim bebekim zayıftı ya . Mama da beğenmedi . Ben gece daha sık emzirsem faydası olur mu ? Uykusu da pek yok gündüz. Gece uyuyunca kıyamıyorum da pek .
Normalde gece beslemiyor musun hiç, 3. Aydan sonra bizim doktorda gece beslemesen de olur dedi ama benim bebeğim de zayıf olduğu için ben gece 2 kez uykusunda besliyorum bence kilo alımına faydası oldu

Normalde gece beslemiyor musun hiç, 3. Aydan sonra bizim doktorda gece beslemesen de olur dedi ama benim bebeğim de zayıf olduğu için ben gece 2 kez uykusunda besliyorum bence kilo alımına faydası oldu
Uyaniyor canım da ben daha sık uyandırsam mi diye düşündüm. 2 saatte bir gibi mesela. Çünkü az emiyor zaten. Senin kızın kilosu kaç peki

Uyaniyor canım da ben daha sık uyandırsam mi diye düşündüm. 2 saatte bir gibi mesela. Çünkü az emiyor zaten. Senin kızın kilosu kaç peki
2 saatte bir çok olur uykusunu bölmekte iyi değil ben uyandırmadan biberonla içiriyorum anne sütü yok bizde.
Doğum kilosu 4130 5. Ay kilosu 7100 , 4. Ayda doğum kilosunun iki katı olması gerekirmiş ama 5. Ayda bile o kadar olmadı

2 saatte bir çok olur uykusunu bölmekte iyi değil ben uyandırmadan biberonla içiriyorum anne sütü yok bizde.
Doğum kilosu 4130 5. Ay kilosu 7100 , 4. Ayda doğum kilosunun iki katı olması gerekirmiş ama 5. Ayda bile o kadar olmadı
5. Ay değilmiydi 2 katı kg

Amin yaa . İnşaallah toparlanırız biraz.
Canım bı de kızım hasta oldu burnu akiyo sık emzirme dışında ne yapılır ki başka
Sen ıhlamur iç dicem sık sık emzirmeden başka bişey yok cnm ya
Huysuzluk ateş çok olursa calpol verirsin

Anladım canım. Biz 2470 doğduk . Şimdi 5500 kiloyuz . Yakaladık o iki kati ama doktor en az 6 kilo olmasını beklerdik dedi. Anne sütü sadece bizim.. mama alnadi

X