2021 Aralık Anneleri

Ultrasonda 5+4 çıktı çarşamba günü. Satta 6+4 üm
Emine hanim mrblar,öncelikle insallah hersey yolumdadir,benimde suan durumum ayni satda 7yim ultrasonda 6,cok tedirgin oldum,sizin bir sıkıntı oldumu daha sonra nirmale döndümü,bilgi verirseniz cok sevinirim

Bnm ki de uyumuyor sanki vücut ısısı yüksek ateş yok 2. Diş olmasın
Geceden bir saklama kabına 20 karanfil, üzerini geçecek kadar zeytinyağı ekleyip dolapta beklettim. Uykudan uyanınca çok ağladı, ondan sürdüm biraz rahatladı gibi. O mu etki etti bilmiyorum tabi

Geceden bir saklama kabına 20 karanfil, üzerini geçecek kadar zeytinyağı ekleyip dolapta beklettim. Uykudan uyanınca çok ağladı, ondan sürdüm biraz rahatladı gibi. O mu etki etti bilmiyorum tabi
Bnde onu 1 haftadır sürüyorum
Biz pazartesi aşı olduk düne kadar ağrı kesici verdim aşıdan ağlama huzursuzluk diye o rahatlatmış meğerse

Bnde onu 1 haftadır sürüyorum
Biz pazartesi aşı olduk düne kadar ağrı kesici verdim aşıdan ağlama huzursuzluk diye o rahatlatmış meğerse
Kızlar şu toz tetagillerden alabilirsiniz
Bizimki bazen dişlerini kaşıtırken sinir krizi geçirince döküyorum ağzına görünürde bişey yok ama

Bizim doktor diş çıkaracağı zaman şunu dene dedi. Ama kesin işe yarar demedi.

Eklentiler

• 1D1E4240-06D8-4081-9C48-4CFE2859E877.jpeg
    31,2 KB · Görüntüleme: 28
Yaaa, zaten kocaman çanta ile geziyoruz dışarı çıkacağımız zaman şu hazır konserve mamalardan alsak olmaz mı? Zararlı mı onlar?
Yani sonuçta peketli ürün. Illa ki uyduğu bi programı olur ona uygun evde kendimiz hazırlarız. Çok çok mecbur kalmadıkça almayız bence. Zaten ilk bi kaç ay sürekli tadım gibi bi şey olacak evde denediği bildiği şeylerden koyarız. Doyumluk olmayacak ve oda sıcaklığında olacak ilk yedikleri minik bi kapla mevcut çantaya atılır tabi ama lazım bence bi kaç aya.

Kaç öğünle başlıcaz tadıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…