2021 Aralık Anneleri

Evet aynen düzene sokmak lazım sıkmadan. Şimdi okuldaki menüye müdahale edemem diye fazla bir şey yapamıyorum. 2. yi yeme diyebiliyorum ancak. Ama tatilde dikkat edicez inşallah.

Bizim kurtlu yüz üstü dururken poposunu kaldırıp ayaklarıyla kendini itmeyi öğrenmiş halının dışında buluyorum
Evet ya bnm kurtlu da hep parkeye gidiyor A noktasına koyuyorum bi bakıyorum C noktasında
Ya bu koz yüzüstü uyumaya çalışıyor tam yerini bulamıyor uyuyamıyor

Tadımdan sonra bizi de bilgilendir
Evet tadımımız bitmiştir masayı kaldırdık
Valla yüzünü buruşturarak da olsa yedi gayet sevdi mi sevmedi mi anlamadım garipsedi galiba her seferinde ağzını açtı çünkü
İshaline iyi gelir diye patatesle başladık
Sonra memeye saldırdı ama ben ne yedim der gibi

Ayy Allah razı olsun hemen inceliyorum ekran kaydı aldım, bizim dr çok iyi çok seviyoruz ama senin ikinci cocugun tecrubelisin zaten deyip detay vermiyor halbuki tecrübe mi kaldı hiçbişey hatırlamıyorum ki geçmişe dair
Selamlar 2.ayda bebişin sol koluna vurulan aşı yerinde kızarıklık döküntü olan var mı?
Evet bizimkisi kizarik hala
Benimki de 7.5 kg’in ustunde ama hala tasma sizma olmamisti, 4 numaraya gececegim icin biraz uzgunum bu yuzden
Jijikalpcigim ek gıda kitabını sen mi almıştıninceledin mi almaya değer mi bende alayım diyorum

Katı geliyo galiba bizim yaramaz daha sıvı daha tumuşak kıvamdaki şeyleri daha iştahlı yerken patates havuç balkabağı falan daha yoğun kıvamda olunca dediğin gibi yüz buruşarak yiyor alışacaklar

Bizde 2.5 aylikken gitmistik ordakiler 3 gun rahat uyur demisti saolsun yarim gun bile uyumadi gazinada iyi gelmedi gitmis bulunduk sadece
Bana da A asabiyimben5 dedi 2 gün uyur diye
Bizi kandırdılar aslında hala tekrar götürmeye niyetim yok değil bi Umut uyur diye

Bana da A asabiyimben5 dedi 2 gün uyur diye
Bizi kandırdılar aslında hala tekrar götürmeye niyetim yok değil bi Umut uyur diye
Kız bizimki tüm gün uyumuştu
Ama ilkinde sabah neşeli zamanında gittik güzel olmuştu
2.den memnun kalmadım akşam seansı boştu o zamana kadar da gezdik dolaştık çocuk da yorulmuştu tabi hiç mutlu olmadı orada suyunu da olması gerekenden sıcak doldurmuşlar
Kötü bi deneyim oldu bi daha götürür müyüm bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…