2021 Aralık Anneleri

E biz sınırın az da olsa üstündeyiz o zaman ama işte bunun disi var hastalığı var Allah korusun onlar olsa kuş kadar kalıcak miniğim . Ben de çok kilolu sevmem ama benim kız kadar da minik olmasın bı zahmet ya senin kızın göbüşünü yerim karışma annesi gider okulda parkta o

Biz dizi vardı şafak sezer le hani akşam hergun pizza yiyolardi o geldi aklıma

Allah tüm çocukları hastalıklardan korusun, bir şey olmaz inşallah. Ya karışmiycam da seneye 1.sınıf olacak, çocuklarda acımasız oluyor şişko diye dalga geçerler diye korkuyorum, gerçi benim kız takmıyor gibi öyle şeyleri. Şimdi Anaokuluna gidiyor. Bir gün okulda 3 tane sütlaç yediğini söyledi Bende öğretmenini aradım dikkat etsin, 2.yi vermesinler diye. O da laf arasında başka sınıftan bir öğrencinin benim kıza ve başka bir kıza şişko dediğini söyledi. Diğer kız Annesine söylemiş, o da öğretmene, öğretmen de uyarmış diğer çocuğu. Bende kızıma sordum böyle böyle olmuş doğru mu diye, o da evet dedi. Çok üzüldün mü dedim o da yooo dedi Şimdilik takmıyor ama ilerde sorun olabilir.

Kızlar eşim ailelere ek gıda önerisi olarak bunları veriyormuş belki bakmak isteyen olur
Herkes kendine göre revize eder tabi
Bir de burada kıymayı ilk haftadan yazmışlar ama eşim 6.5 aydan sonra öneriyormuş
Biz de zaten erken başlayacağımız için 6. aya kadar kıyma kullanmayacağız

Eklentiler

• IMG_20220512_114158.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20220512_114220.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20220512_114108.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20220512_114232.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 76
Evet ben de eskiden dobişkoydum valla üniversite dönemine kadar küçükken aile büyükleri de o şekilde severdi hiç sorun olmazdı ama ergenlikte üzülürdüm bu tip söylemlere
Belki de yüzden hala ödüm kopuyor kilo alırım diye
Şimdi erken kırmadan ve çaktırmadan beslenme alışkanlıklarını düzenlemeye çalışabilirsiniz

Yaaa yerim onu . Duydum resmen yooo deyişini . Kendiyle barışık kız şimdiden ama durum ciddiye gidiyorsa önlem almak gerekli tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…