2021 Aralık Anneleri

Güle güle kullan yeni saçlarınıbu sefer bu modele alışıp hep öyle kestirtmeyesin kocana
Bi daha aynı modeli tutturamıyormuş

Güle güle kullan yeni saçlarınıbu sefer bu modele alışıp hep öyle kestirtmeyesin kocana
Bi daha aynı modeli tutturamıyormuş
Bi daha kesmek istemeyebilir hahaha dünden beri sürekli saçlarımı inceliyor çok güzel oldu bence diyor
Ama saçlarımı yıkadıktan sonra öyle kolay kuruttum ki gerçekten bu boyda kalabilirim
Fena da olmamış aslında boyu biraz abartmış olabilirim

Eklentiler

• IMG_20220508_151356.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 75
Ben de kınalı yapıncak gibi bişey sandım öyle anlattın ki gayet güzel olmuş uzunluğu da bayağı iyi

Çok güzel olmuş ama millet kuaförde kuyruk kuyruk bu model için
Ben de kınalı yapıncak gibi bişey sandım öyle anlattın ki gayet güzel olmuş uzunluğu da bayağı iyi
Valla fena oldu düşündüm bian bnde sen gibi

Eşine ver gazı dr yan dal kuaförlük yapsın

Allahımm bugünleri de mi görecektim oğluşum sadece biraz mızıldanarak ayağımda uyudu eski günlerdeki gibi
Çığlık kıyamet uyku gerilemesi günleri geçiyor galiba
İnternetten atak haftasını hesapladığında kalan gün sayısı kaç yazıyor ona göre sabredeceğim bizimkini
Bigüm iyi bi gün mırmır kalan gün sayısı 5 diyor, şafak sayıyorum

B model kütse benimki 3 numara falan sağlıklı günlerde uzasın inşallah

Kızlar merhaba , 5 ayımızı doldurmamıza 2 gün var, bu ayda sütü ya da mamayı biberonla veren annelere bir sorum olacak. Bebeğiniz kaç ml içiyor her bir öğünde tek seferde , biz 150 160 ml halen . Az mı sizce?

İnternetten atak haftasını hesapladığında kalan gün sayısı kaç yazıyor ona göre sabredeceğim bizimkini
Bigüm iyi bi gün mırmır kalan gün sayısı 5 diyor, şafak sayıyorum
Biz geçireli 13 gün olmuş, bu hafta güneşli yanı oraya çıkarmış öyle yazıyor
Güneş ne tarafta ben göremedim henüz

Benimki haftaya 5 ayı dolduracak. Ben çalışıyorum, süt sağıp bırakıyorum. 120-150 arası bırakabiliyorum. Bu sütü bir kere de içemiyor, 1 saatte parça parça içiyor. Daha fazlasına ihtiyaç duysa belli eder diye düşünüyorum, içim rahat. Bence sen de başka bebeklere değil, kendi bebeğine bak. Hepsinin ihtiyacı farklı bence. Ki azda değil o miktarlar. Kilosuna göre hesaplama yöntemi de var ama daha fazlasını içmiyor ne yapalım?

Kızım 4 aylık anneme bırakıp dışarı çıkmıştım 100 ml içmiş kalanı bırakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…