2021 Aralık Anneleri

Benim bebe kakasını yapmıyo ya sabahları yaparak uyanırdı. Şimdi aynı saatte uzun uzun gaz çıkarıyo ama kaka yok 🤔 keyifler de yerinde. 🤷🏻‍♀️

Benim bebe kakasını yapmıyo ya sabahları yaparak uyanırdı. Şimdi aynı saatte uzun uzun gaz çıkarıyo ama kaka yok 🤔 keyifler de yerinde. 🤷🏻‍♀️
Kaka bizde de azaldı geçenlerde
Bi ishal gibi oldu sonra 2 günde bire düştü
Normalde her sabah 6da yapardı
1 hafta öyle az yaptı ama karnı şiş ya da keyifsiz değildi bu ara eski düzene döndü gibi
Anne sütü alan bebişlerde 3 4 güne kadar normalmiş

Kızlar sizin saçlarda dökülüyormu ya benim saçlarım felaket dökülüyor
Ben saçımı küt kestirdim çünkü yıkaması, kurutması çok zorlaştı. Hamilelikte çok döküldü benim. Şimdi o kadar değil.
Benim kızda son zamanlarda 2 günde 1 yapmaya başladı. Yol gittik dengesi mi bozuldu 🙂 Bende şehir değiştirince büyük abdestte zorlanırım. 😂

Kaka bizde de azaldı geçenlerde
Bi ishal gibi oldu sonra 2 günde bire düştü
Normalde her sabah 6da yapardı
1 hafta öyle az yaptı ama karnı şiş ya da keyifsiz değildi bu ara eski düzene döndü gibi
Anne sütü alan bebişlerde 3 4 güne kadar normalmiş

Ben saçımı küt kestirdim çünkü yıkaması, kurutması çok zorlaştı. Hamilelikte çok döküldü benim. Şimdi o kadar değil.

Benim kızda son zamanlarda 2 günde 1 yapmaya başladı. Yol gittik dengesi mi bozuldu 🙂 Bende şehir değiştirince büyük abdestte zorlanırım. 😂

Aynen 2 günde bir bi haftadır az 🤣

Ben de hamileliğimden beri pandemiden dolayı eşime kestiriyordum uçlarından traş makinası ile
Şimdi de vaktim olmadığından öyle yapalım dedim dün
Belime kadar inmişti artık bunaldım biraz kısalt dedim küte yakın bi boya getirdi sağolsun bi ağlamaklı oldum 🤣🤣
Kuaför jargonunu da öğrenmiş 2 saattir çok fresh ve genç durdu diyor😂😂

Ben de hamileliğimden beri pandemiden dolayı eşime kestiriyordum uçlarından traş makinası ile
Belime kadar inmişti artık bunaldım biraz kısalt dedim küte yakın bi boya getirdi sağolsun bi ağlamaklı oldum 🤣🤣
Yaaaa o kadar uzundan birden kısa görmek :KK57::KK57:
Uzar uzar 🤪

Benim tespitim erkekler kısa saçı daha modern ve genç buluyor. Sende güle güle kullan asabicim. Eniştenin eline sağlık. Yine becerikli adammış 👍🏻

Yaaaa o kadar uzundan birden kısa görmek :KK57::KK57:
Uzar uzar 🤪
Aslında ben öyle istedim ama bu kadar beklemiyordum uzuna alışmışım 1 yıldır 🤣
Aman zaten hep toplu kullanmak zorunda kalıyordum dökülmesi daha can sıkıcı oluyordu şimdi dışarıda açarım en azından başka da avuntum yoktur bu kadar 😂😂

X