2021 Aralık Anneleri

Allah şifa versin canım.Yatmasi iyi olmuş evde napacagini bilemiyor insan.Uzme kendini dualarım seninle

Çok geçmiş olsun inşallah çabucak geçer gider
İnşallah canım çok sağol
Çok fazla hırıltısı vardı. Önlem olarak başlayalım dedi dr genel durumu iyi değildi. Ama aynı röntgene dün gece başka dr baktı ufak bi enfeksiyon var dedi. Belki ilk dr çok fazla görünen bisey yok diye öyle yaptı bilemiyorum. Bu dr da burda ilaç verelim soluma yoluyla durumuna bakalım dedi küçük olduğundan sanirim göndermek istemedi. Hırıltısı yoksa endişe etme ben sadece öksürük olsa yatmasını istemezdim. Bir de bizim zatürre öykümüz olunca insan ne yapacağını bilemiyor. Antibiyotik içmesi de çok zor zaten. Onu verene kadar da ağlamaktan sesi kısıldı Size de çok geçmiş olsun inşallah toparlar hemen.
Allah şifa versin canım.Yatmasi iyi olmuş evde napacagini bilemiyor insan.Uzme kendini dualarım seninle
Amin canım inşallah iyi gelir. Allah razı olsun

Avuç içinizi çukur bırakarak belden yukarı doğru sırtına vurun videoları var internette. Ciğerdeki iltihap enfeksiyonun sökülmesinde etkisi oluyormuş bebeği rahatlatıyomuş. Bizimki daha 45 günlükken yatmıştık nefes alamıyordu artık hemşireler böyle yapın sık sık demişti. Serum verdiyseler oda toparlatır baya. Çok geçmiş olsun.

İlk zatürre olduğunda 3 haftalıktı bize de dr göstermişti onu. Göğüs fizyoterapisi ismi. Evde çok yaptım. Burnunu açık tutmaya çalıştım. Buhar makinesi çalıştırdım. Ama ilerlemesini durdurmadı maalesef. En son gözünden falan da yaş gelmeye başladı, hırıltısı çok arttı artık dayanamadık geldik doktora. Serum vermiyorlar sadece buhar tedavisi alıyor su an. Çok teşekkür ederim

Y yorgunnn_anne çok çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum miniğe inşallah çabucak geçer son dönemlerde krup şikayeti çok yaygın biz de atlattık büyük oğluma yatış veriyordu doktor neredeyse geçen hafta günümüz hastanede geçti orada daha çabuk toparlıyorlar endişe etme

Çok geçmiş olsun tez vakitte geçer inşallah

Y yorgunnn_anne Geçmiş olsun benim bebiste de var öksürük dün doktor antibiyotik başladı ama genel durumu iyi şükür cigerleride temiz dedi burnu çok tikaniyo emerken zorlaniyor muhtemelen abisinden geçti küçüğe. çok zorlaniyoruz anne olarak böyle durumlarda ama bunlarda geçecek inşallah bir an önce sağlıklarına kavuşacaklar yavrularimiz

Allah şifa versin miniklere hasta olmaları çok zor öyle öksürürken gördükçe içi parçalanıyor insanın hırıltı var ben tekrar doktorla görüşeyim en iyisi

Geçmiş olsun kuzulara

Anne babanın bebekliğinde bu tarz hastalıklar çok yaşandıysa genetik oluyomuş belki sizde de varsa öyle bir durum ondan sürekli oluyor olabilir siz iyi olun bebeğinizde olcak

Çok geçmiş olsun tez vakitte geçer inşallah
İnşallah canım çok sağol
Bu ara yine hastalik dolanıyor sanirim. İlk yattığı dönem de burda öksürük bronşit vs diyen çok vardı Size de çok geçmiş olsun inşallah canım son olsun
Allah şifa versin miniklere hasta olmaları çok zor öyle öksürürken gördükçe içi parçalanıyor insanın hırıltı var ben tekrar doktorla görüşeyim en iyisi
Görüş canım inşallah sıkıntı yoktur. Amin. Aynen bir de o halinde gülüyor konuşana falan içim sızlıyor
Anne babanın bebekliğinde bu tarz hastalıklar çok yaşandıysa genetik oluyomuş belki sizde de varsa öyle bir durum ondan sürekli oluyor olabilir siz iyi olun bebeğinizde olcak
Bende hiç olmadi ama eşim küçükken boğmaca geçirmiş epey uzun sürmüş. Bilmiyorum onun genetik bir yönü var mı.. teşekkür ederim inşallah hepsi iyi olsun

Cok teşekkür ederim canım size de çok geçmiş olsun

Ana kucagi almis olan arkadaslar hala kullanabiliyormusunuz
Babybjörn almıştım, doğduğundan beri onda uyuyordu gündüzleri. iki aydır da sadece oyuncaklarıyla oynarken kendi kendini sallamak için kullanıyor Uyuyup kalırsa yatağa alıyorum çünkü yüzüstü ya da yan yatırdığımda daha uzun uyuyor

Ana kucagi almis olan arkadaslar hala kullanabiliyormusunuz
Ben de babybjörn almıştım 2 aya kadar onda uyutuyordum sonra hiiç hoşlanmadı
Şimdi yine seviyor artık ayaklarıyla oynamaya başladığı için duruyor içinde biz yemek yerken falan yanımıza koyuyorum
Ama bundan sonra fazla kullanılmaz diye düşünüyorum alma niyetin varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…