2021 Aralık Anneleri

Sırt ağrım çok o da sanırım gece emzirmekten sıcak soğuk oluyor perte çıktım
Benim sırt ağrılarımın sebebi magnezyum eksikliği çıktı, takviye alınca direkt geçti. bi kontrol ettir sen de
Benimki saldırıyo ama ağzını açmıyo çünkü neden açsın yemek olduğunu bilmiyo
O saman annesiiii ona tadımlarla öğretsin yemek olduğunu🤤

Benim sırt ağrılarımın sebebi magnezyum eksikliği çıktı, takviye alınca direkt geçti. bi kontrol ettir sen de

O saman annesiiii ona tadımlarla öğretsin yemek olduğunu🤤
Daha yeni 1 kutu bitirdim magnezyum
Bi dr gidim de tahlil yaptırım sağol

Benim de saçlarım inanılmaz dökülüyor tüm değerlerime baktırdım sadece d vitamini düşük çıktı benim hep düşüktür ama dökülme doğum sonrası 3. Ayda başladı sinir bozucu bi durum inşallah geçer her yerde saç varrrrrr 🥶
D vitamini genelde herkeste düşük çıkar. Benimde değerlerim normal b ve d vitamini kaldı onlara baktıracağım. 3. Ay başladı çok fena dökülüyor. Emzirme kaynaklı olduğu içinde bir şey fayda etmiyor dökülmesine diyende var.

Verem aşı yeri böyle olan var mı?

Eklentiler

• 2AE7B907-18D8-4E52-8E5D-F861584A55F0.jpeg
    2AE7B907-18D8-4E52-8E5D-F861584A55F0.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar bugün bi olayla karşılaştım siz siz olun sakın bebek arabasını emniyet kemerini takmamamazlık yapmayın.
1- yaşlarında çocuk arabadan atmış kendini dişi mi kırıldı dudağı mı patladı tam görmedim ama mağaza kan içindeydi. 😓 sordum ne oldu diye arabada kemeri bağlı değilmiş atmış kendini
Onu görünce kendime gelemedim öyle kötü oldum ki

Bugun doktor kontrolu vardi bizimkinin, doktor bey siz yemek yerken saldiriyor mu diye sordu hic ilgisi yok dedigimde de acelenin luzmu yok hayati boyunca yemek yiyecek ama anne sutunu sadece ilk iki sene icebilecek dedi. O yuzden suan icin baslatmadi. 15-20 gune kadar masaya yemeklere olan ilgisi artarsa o zaman yavas yavas baslariz dedi. Ben de acele etmek istemiyorum, kilo alimi gayet iyi, sut de yariyorken niye baslasinlar ki🥶

Temmuz sonu gidecegiz, uzun kollu mayolardan aldik sezlongta otururken giydirmek icin. Guneyde ne kadar semsiye altinda da olsan gunes isinlari yansiyor ve yakiyor😿 muslin pancolarla rahat edemezler bence cunku hareketi kisitliyor, o zamana daha da hareketlenmis olacaklar ve panconun heryerini yemek isticekler😂
Kız bizimki bize yedirmiyor ya valla illa buda yiyecek bende veriyorum valla tadını alsın diye

X