2021 Aralık Anneleri

Aslında ben öyle istedim ama bu kadar beklemiyordum uzuna alışmışım 1 yıldır 🤣
Aman zaten hep toplu kullanmak zorunda kalıyordum dökülmesi daha can sıkıcı oluyordu şimdi dışarıda açarım en azından başka da avuntum yoktur bu kadar 😂😂
Güle güle kullan yeni saçlarını🥰bu sefer bu modele alışıp hep öyle kestirtmeyesin kocana 😂😂😂
Bi daha aynı modeli tutturamıyormuş🤪🤪

Güle güle kullan yeni saçlarını🥰bu sefer bu modele alışıp hep öyle kestirtmeyesin kocana 😂😂😂
Bi daha aynı modeli tutturamıyormuş🤪🤪
Bi daha kesmek istemeyebilir hahaha dünden beri sürekli saçlarımı inceliyor çok güzel oldu bence diyor 🤣🤣
Ama saçlarımı yıkadıktan sonra öyle kolay kuruttum ki gerçekten bu boyda kalabilirim😂
Fena da olmamış aslında boyu biraz abartmış olabilirim 😂😂

Eklentiler

• IMG_20220508_151356.jpg
    IMG_20220508_151356.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 75
Bi daha kesmek istemeyebilir hahaha dünden beri sürekli saçlarımı inceliyor çok güzel oldu bence diyor 🤣🤣
Ama saçlarımı yıkadıktan sonra öyle kolay kuruttum ki gerçekten bu boyda kalabilirim😂
Ben de kınalı yapıncak gibi bişey sandım öyle anlattın ki 😂 gayet güzel olmuş uzunluğu da bayağı iyi🌼

Çok güzel olmuş ama 😍🥰 millet kuaförde kuyruk kuyruk bu model için 🤪
Ben de kınalı yapıncak gibi bişey sandım öyle anlattın ki 😂 gayet güzel olmuş uzunluğu da bayağı iyi🌼
Valla fena oldu düşündüm bian 😂 bnde sen gibi 😂

Eşine ver gazı 😂😂 dr yan dal kuaförlük yapsın 😂

Allahımm bugünleri de mi görecektim oğluşum sadece biraz mızıldanarak ayağımda uyudu eski günlerdeki gibi 😻🧿
Çığlık kıyamet uyku gerilemesi günleri geçiyor galiba 🥳🥳
İnternetten atak haftasını hesapladığında kalan gün sayısı kaç yazıyor ona göre sabredeceğim bizimkini😂
Bigüm iyi bi gün mırmır🤦🏼‍♀️ kalan gün sayısı 5 diyor, şafak sayıyorum

B model kütse benimki 3 numara falan 😁 sağlıklı günlerde uzasın inşallah ☺️

Kızlar merhaba , 5 ayımızı doldurmamıza 2 gün var, bu ayda sütü ya da mamayı biberonla veren annelere bir sorum olacak. Bebeğiniz kaç ml içiyor her bir öğünde tek seferde , biz 150 160 ml halen . Az mı sizce?

İnternetten atak haftasını hesapladığında kalan gün sayısı kaç yazıyor ona göre sabredeceğim bizimkini😂
Bigüm iyi bi gün mırmır🤦🏼‍♀️ kalan gün sayısı 5 diyor, şafak sayıyorum
Biz geçireli 13 gün olmuş, bu hafta güneşli yanı oraya çıkarmış öyle yazıyor
Güneş ne tarafta ben göremedim henüz🤣🤣

Kızlar merhaba , 5 ayımızı doldurmamıza 2 gün var, bu ayda sütü ya da mamayı biberonla veren annelere bir sorum olacak. Bebeğiniz kaç ml içiyor her bir öğünde tek seferde , biz 150 160 ml halen . Az mı sizce?
Benimki haftaya 5 ayı dolduracak. Ben çalışıyorum, süt sağıp bırakıyorum. 120-150 arası bırakabiliyorum. Bu sütü bir kere de içemiyor, 1 saatte parça parça içiyor. Daha fazlasına ihtiyaç duysa belli eder diye düşünüyorum, içim rahat. Bence sen de başka bebeklere değil, kendi bebeğine bak. Hepsinin ihtiyacı farklı bence. Ki azda değil o miktarlar. Kilosuna göre hesaplama yöntemi de var ama daha fazlasını içmiyor ne yapalım?

Kızım 4 aylık anneme bırakıp dışarı çıkmıştım 100 ml içmiş kalanı bırakmış

X