2021 Aralık Anneleri

Ya bi de benimki sağa sola değil de çok öne gidiyo. Kucakta da çoğunlukla öyle. Ben anlamadım.. Mümkün olduğunca göz hizasından yukarda oyuncak filan sallıyorum daha dik dursun diye ama çok da umrunda olmuyo istemezse.
Ama daha kendilerini tutamıyorlar ki normal 😻
Bazen mama sandalyesine koyuyorum sağa sola kayıyor 🤣

Ben ilk cocugumda kullanmadım heralde bundada kullanmam cam rendeye gelene kadar yedirdigimiz meyve sebze ne kadar sağlıklı çokta şaapmamak lazım diye düşünüyorum farklı düşünen arkadaşlara saygım sevgim sonsuz:)
Ya ben hiç cam rendeden geçen bi şey görmedim anlamıyorum da ne sekilde oluyor sebzeler ondan sonra çatalla ezsek yetmiyo mu

Benim de başladi
Benim saçlarımın yarısından fazlası döküldü ondan sonra dökülme azaldı geriye ne kalacak merak ediyorum 😂
Her gün kel kalmadığıma hayret ve şükür ediyorum desem 😂
Dökülmek miiii😞 kalmadı ki 🤦🏻‍♀️
Her gün kel kalmadığıma hayret ve şükür ediyorum desem 😂
Bende kel kalmak üzereyim valla ya kan değerlerime baktırayım diyorum sizler yaptırdınız mı bişeyler

Bi de bu termal çantalara aynı anda sıcak ve soğul konuluyo mu sorum saçma gelmisnolabilir tabi mesela minik kavanozlarda yogurt ve corba koysak beze folan sarıp. Tam olarak nasıl kullanılıyo. 🤔 ona göre son alacaklarımı alacam da

Ya ben hiç cam rendeden geçen bi şey görmedim anlamıyorum da ne sekilde oluyor sebzeler ondan sonra çatalla ezsek yetmiyo mu
Aman Merve o kadarda şeyyap ya ben yapmıcam ama yaparım dersende kendin bilirsin ilkinde okadar yapmadım ya ben ilk oğlumda direk tarhana çorbası ve yogurt yedirmiştim ozaman böyle tattırma olayları yoktu ya şimdiden veriyorum birşeyler bizimki yemek istiyor ya

Hic
Hiç kullanmadığım ve görmediğim için bişey diyemicem ama evet çatalla ezmek bana daha mantıklı geliyor zaten yumuşak şeyler vercez oda çatalla kaşıkla eziliyor bence gerek yok ama internette ek gıdaya geçenler için kaşık görmüştüm ezmek için kullanılıyormuş bir daha karşıma çıkarsa atarım burdan yada siz bir bakin

X