2021 Aralık Anneleri

Ay hiç beklemediğim biri yastıkla yatırıyodu da korktum bi an
Yok tamamen düz yatıyor bende geçen komşuda gördüm büyük bizim yattığımız yastıklarda yatırıyor çocuğu hemde öyle ince yastık falan değil bayağı kalın ve pamuk ben şok 😳

Yok tamamen düz yatıyor bende geçen komşuda gördüm büyük bizim yattığımız yastıklarda yatırıyor çocuğu hemde öyle ince yastık falan değil bayağı kalın ve pamuk ben şok 😳
Büyük yastığa ben de koyuyom ayağımda sallıyom sırtı daha düz oluyo da bu biraz omuzlarıni koymuş tam kamburlaştırıcı bi şey

Büyük yastığa ben de koyuyom ayağımda sallıyom sırtı daha düz oluyo da bu biraz omuzlarıni koymuş tam kamburlaştırıcı bi şey
Ben doktora sordum ince bile olsa yastık kullanma dedi sallarken mecbur yastığa koyacaksın da yine yatağa bırakırken kaldır bence

Kizlar benim sutum surekli su gibi ya seffafa yakin rengii en son sadece biraz beyaz geliyor onunda miktari cok az galiba yagli sutum az oluyor ne yapabilirim artmasi icin ayni durumda olan bilgisi olan var mi
Kuruyemiş tahin pekmez tahin helvası yağlandırırmış sütü
Bir de beslenmene dikkat etmen gerek protein de önemli
Her gün mutlaka yumurta tüket süt ürünleri alerjisi vardı sanırım sizde o yüzden süt ürünleri diyemiyorum
Bir de et 🥰

Bugün benim kızın 4. Ay kontrolüydü. Doktor bu öndeki sarı kısımlara konak dedi. Mustelanın şampuanını önerdi. Benim inşAllah kazıtmam gerekmez 🙁
Canım ben dökülüyor diye kazıttım. Kel yerleri olmuştu çirkin duruyordu. Kazıtınca sonra hepsi aynı anda çıkar daha güzel olur diye düşündüm. Yoksa sadece konak olsaydı kazıtmazdım. Merak etme geçer konak. Benim gibi vazelin deneyebilirsin.

Canım ben dökülüyor diye kazıttım. Kel yerleri olmuştu çirkin duruyordu. Kazıtınca sonra hepsi aynı anda çıkar daha güzel olur diye düşündüm. Yoksa sadece konak olsaydı kazıtmazdım. Merak etme geçer konak. Benim gibi vazelin deneyebilirsin.
Tamam Butterfly465 Butterfly465 teşekkür ederim. Sizin saç dökülmesi geçti mi?

Kuruyemiş tahin pekmez tahin helvası yağlandırırmış sütü
Bir de beslenmene dikkat etmen gerek protein de önemli
Her gün mutlaka yumurta tüket süt ürünleri alerjisi vardı sanırım sizde o yüzden süt ürünleri diyemiyorum
Bir de et 🥰
ALLAH razi olsun hemen bugun basliyorum bunlara 🙏🏻🙏🏻 tahin pekmez helva agzima sürmuslugum yok hic sevmem kalkip hemen onlari yedim insallah fayda eder

Kizlar benim sutum surekli su gibi ya seffafa yakin rengii en son sadece biraz beyaz geliyor onunda miktari cok az galiba yagli sutum az oluyor ne yapabilirim artmasi icin ayni durumda olan bilgisi olan var mi
Protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor tavuk et kuru baklagil, ceviz badem kuru incir yumurta ayrıca ısırgan otu çayı hem arttırıyor hem yaglandiriyo

Bence gerek yok 6. Ayda desteksiz oturabiliyor olması lazım. Benimkini de oturmaya alıştırmak istiyorum ama ayağa kalkıyo 🤦🏻‍♀️
Ya bi de benimki sağa sola değil de çok öne gidiyo. Kucakta da çoğunlukla öyle. Ben anlamadım.. Mümkün olduğunca göz hizasından yukarda oyuncak filan sallıyorum daha dik dursun diye ama çok da umrunda olmuyo istemezse.

Ya bi de benimki sağa sola değil de çok öne gidiyo. Kucakta da çoğunlukla öyle. Ben anlamadım.. Mümkün olduğunca göz hizasından yukarda oyuncak filan sallıyorum daha dik dursun diye ama çok da umrunda olmuyo istemezse.
Hiç sorma önce duruyodu ne güzel. Şimdi kucakta bile aşağı eğiliyo sürekli. Ne var orda bilmiyorum. Sanki az daha gitse secdeye kapanacak

X