2021 Aralık Anneleri

Kızlar bebeğimin hiç iştahı yok normalde içtiği mamanın ancak yarısını içiyor, dolu bez sayısı 3 bugün, yaklaşık 1 haftadır da çişini yaptığında aşırı yoğun bi idrar kokusu oluyor. Normalde asla böyle bir koku olmuyordu. Çok huysuz uykuya dalamıyor uyuyamıyor ağlamaktan mahvoluyor 😓 gündüz uykusu neredeyse 2 saatlere düştü o da parça parça.
Kaç saatte bir mama veriyorsun canım benimde öyleydi 4 saatte 1 e çıkardım düzeldi. Uyku konusunda atak olabilir geçen hafta aynı şeyleri yaşadık ama düzeldik çok şükür

hangi bezlerden memnunsunuz ? Molfix kullanıyorum her gece sızdırıyor dolu olmamasına rağmen yanlardan taşıp çocuğun üstünü başını ıslatıyor.
Bende molfix kullanıyorum 4 numara çok memnunum ve sızma hiç yapmadı bugüne kadar acaba küçük mü geliyor

Konak konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlara ıncia öneririm , kızım ilk doğduğu andan beri bayağı saçlı bir kız ,benimde bebekken çok saçım olduğundan annemkonak konusunda bayağı çekmiş ,ancak ben kızımda hiçbir sorun yaşamadım muhtemelen şampuandan ötürü diye düşünüyorum.

Ben hala cesaret edip tek başıma yıkayamıyorum bebeği. Halbuki filemiz var. Orda yatıyor kızım. Ama kulağına su kaçırırım diye çok korkuyorum.

Bu zeytinyağı nasıl mucizevi bir madde ya. Kabızlık içinde veriyoruz. Allah aslında tüm çareyi doğadan organik olarak almamızı sağlamış.

Karbonata cesaret edemem kirazagacı. Ben şampuan ve zeytinyağını deneyim öncelikle.

🙁 mervecim siz benden 1 ay önceden gittiğiniz için ancak arkanızdan takip edebiliyorum 🤷🏻‍♀️

teşekkür ederim asyaseyit. Deneyeceğim.

Sorma bitter. Son 3 gündür inanılmaz zorlandım ben. Çocuk doğdu doğalı bu kadar kesintisiz ağlamadı. Bende diş çıkarıyor sandım. Neyse doktora gitmemiz iyi oldu. Ay doktorda da nasıl bir sıra vardı. Bayramda çocuklar heralde hasta olmuş. Bir çocukta takır takır öksürüyordu. Kızıma bulaşacak diye resmen çocukla köşe kapmaca oynadık 😂
İyi yaptın 😂 evet mevsim geçişi hastalık çoğaldı

Kaç saatte bir mama veriyorsun canım benimde öyleydi 4 saatte 1 e çıkardım düzeldi. Uyku konusunda atak olabilir geçen hafta aynı şeyleri yaşadık ama düzeldik çok şükür
3 saatte 1 veriyorum şuan 120ml o da zorla çıkamadık üstüne günlük alması gereken miktarı tamamlayamıyorum hiç. Arayı uzatmayı denemedim hiç deneyebilirim aslında
Bende molfix kullanıyorum 4 numara çok memnunum ve sızma hiç yapmadı bugüne kadar acaba küçük mü geliyor
bende memnundum ve herkese öneriyordum ama son zamanlarda yatağını ıslatacak derecede sızdırınca soğudum artık gecenin bi vakti kaldırıp üst değişiyorum çocuk uyanıyor yeniden uyutmak için bir sürü uğraş🤷🏼‍♀️ Küçük gelmiyor tam, yatış şekliyle alakalı muhtemelen 2BEF72C0-7B1C-4E9D-BE41-A1F6355FF07A.jpeg

Günaydın kızlar bebeğim az önce kustu. Normalde de reflüden dolayı kusar hep ama bu sefer böyle sarı benekler vardı. Bayağı belliydi . Neden olmuştur ki ? Başına gelen var mı ?

Günaydın kızlar bebeğim az önce kustu. Normalde de reflüden dolayı kusar hep ama bu sefer böyle sarı benekler vardı. Bayağı belliydi . Neden olmuştur ki ? Başına gelen var mı ?
Yoğurt gibi miydi köpüklü gibi

Balgam atmış olabilir korkma kötü değil
Verdiğin vitamin sarı renk varsa ondan da olabilir
Bnm bebe de öyle kusuyor arada
Yok canım vitamin vermedim de. İlk defa oldu bu şaşırdım bildiğin sapsarı benekler.
Dün de köpüklü kustu mesela bunlar neden değişiyor. Yani bazen yoğurt gibi bazen köpüklü.

Kizlar benim sutum surekli su gibi ya seffafa yakin rengii en son sadece biraz beyaz geliyor onunda miktari cok az galiba yagli sutum az oluyor ne yapabilirim artmasi icin ayni durumda olan bilgisi olan var mi

Yok canım vitamin vermedim de. İlk defa oldu bu şaşırdım bildiğin sapsarı benekler.
Dün de köpüklü kustu mesela bunlar neden değişiyor. Yani bazen yoğurt gibi bazen köpüklü.
Belki hafif üşüttü soğuk aldı balgamlı kusmuştur
Dönüyor bazen yerden çıkıp parkeye düşüyor ondan da Olur diye düşünüyorum 🤨
Bnm kızda hafif soğuk yerse balgamlı kusuyor köpüklü köpüklü iyi bakınca balgam olduğu anlaşılıyor

Kizlar benim sutum surekli su gibi ya seffafa yakin rengii en son sadece biraz beyaz geliyor onunda miktari cok az galiba yagli sutum az oluyor ne yapabilirim artmasi icin ayni durumda olan bilgisi olan var mi
Sağım yapınca mı farkettin
Tahin pekmez hurma incir dut iyi geliyor cnm

Sağım yapınca mı farkettin
Tahin pekmez hurma incir dut iyi geliyor cnm
Sagim yapincada oyle canim...bebegimde emerken cok ara veriyor o anda goruyorum surekli su gibi seffaf..en sonda gogus bosaliyor yeni yaglanmis beyaz hali oluyor belki diyorum bosaltamiyor sagim yapiyorum yok yine ayni...sut var az degil hatta bazen tazyikli geliyor oksurerek birakiyor fiskirma cok oluyor ama dedigim gibi hep seffaf 🙄

3 saatte 1 veriyorum şuan 120ml o da zorla çıkamadık üstüne günlük alması gereken miktarı tamamlayamıyorum hiç. Arayı uzatmayı denemedim hiç deneyebilirim aslında

bende memnundum ve herkese öneriyordum ama son zamanlarda yatağını ıslatacak derecede sızdırınca soğudum artık gecenin bi vakti kaldırıp üst değişiyorum çocuk uyanıyor yeniden uyutmak için bir sürü uğraş🤷🏼‍♀️ Küçük gelmiyor tam, yatış şekliyle alakalı muhtemelen Eki Görüntüle 3060822
Yastıkta mı yatıyo

Günaydın kızlar. İki gündür sürekli ağlıyor bebişim. Ne gece ne gündüz uykuları kalmadı. Ben sancısı olduğunu düşünüyorum çünkü aradan biraz zaman geçince kaka yapıyor mukuslu üstelik. Doktor geçen ay normal demişti bu duruma.vgecis kakası deniyormus ama geçmiyor bizimki. Artık dun gece biraz ağrı kesici verdim azcik uyudu. Neden oluyordur

X