2021 Aralık Anneleri

Kaldır oyna yani uğraşma. Bugün 9da sızdı eylül Hiç de sinyal vermedi oynaşıyoduk öylesine meme verdimdi bana kalsa. Artık herşeyden etkileniyolar değisebilir de her şey.

Polyanna misın beybirella dis gelecek bi daha dis gelecek baska dişler gelecek arada ataklar sonra sendromlar falan filan..

8 9 aydan sonra da mı kullanmadınız sıfır yani

Bu akşam bizde aynıyız atağın en zirve gününü yaşadım uykusu var uyumuyor huzursuz sinirli babasına verdim kucağında gezdirirken bizle kavga eder gibi sesler cikartiyodu meme veriyorum ağzına kadar doymuş vaziyette yine de hem emecem diyor hem de ememiyor, bütün yumruğu ağzında söylenip durdu acaba diş mi dedik ama kizariklikta yok ama ben damakligi agzina tutunca rahatta etti biraz anlamadım dişmidir atakmidir demin biraz oyaladiktan sonra tekrar meme verdim emerken uyuya kaldı artık uyanmaz uzunca bir ara çok yıpratti kendini cunku

Ay evet çıkarsa aklımizda olsun peki şimdi bize baslandı ya tahlil yaptırınca iyi ise ilacı keserler mi ki Her şeye rağmen devam mı derler ekstra takviye gibi

Bizimki de babasının kucağında dağılmış bir şekilde uyumuş

Ay evet çıkarsa aklımizda olsun peki şimdi bize baslandı ya tahlil yaptırınca iyi ise ilacı keserler mi ki Her şeye rağmen devam mı derler ekstra takviye gibi
Bilmem kesilebilir bence ama doktordan doktora değişir uygulama. Bizimki ne diyecek bilmiyorum, daha gitmedik ama ben bildiğimi okurum
Uyumuş ona sevinecek halim bile yok 3 saat önce tatlı sipariş etmiştim boykot ediyorum onu da yemeyeceğim
Bence kilo sorunun yoksa ye gitsin, kaybettiğin enerjiyi yerine koy. Oğluşunun umrunda değildir
Aklında olsun, uyumuyor mu durmuyor mu ver babaya. Sen sakinle sonra alırsın.

Malesef alerjiden duzelir insallah kan testi yapildimi sizin

Kizlar bugun rotanin 2. Sini olduk.
Kizimda kanli kaka basladi. Cokta halsiz surekli uyuyor. Bagirsaklarinda dugum olabilirmis. Bursaya acile gidiyoruz cocuk cerrahisi gormeliymis. Panik oldum yasayan oldu mu boyle bir durum.
Geçmiş olsun canım çok üzüldüm

Hala devam ediyor mu peki kanli kaka? Biri ara ara tekrarladigini yazmis korktum. Suan ben de cok pismanim
Devam edıyor maalesef dıyet yapıyorum be olduğunu da bulamadık 2. Aya kadar cok ıyıydı kilo alımı 2. Aydan sonra cok yavaşladı.
Malesef alerjiden duzelir insallah kan testi yapildimi sizin
yok yapılmadı çocuk doktorumuz yapılsada çakmaz zaten deneme yanılma yoluyla bulmak diyet daha mantıklı diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…