2021 Aralık Anneleri

Kızlar bu kitabı okuyup baya gaza geliyorum şu an siz ne düşünüyorsunuz Blw hakkında

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 31
Saat 9dan beri uyutmaya çalışıyorum ve uyumuyor. Aşırı huzursuz ve mutsuz bu akşam ben de gittikçe sinirli tahammülsüz bi insan oluyorum böyle durumlarda nasıl başa çıkacağım bilmiyorum 😔
Şu dönem bi geçseydi hakikaten her akşam uyku savaşları
Geçen. Hafta biz 😂
Baktık artık zor geçiyor saldım çayıra mevlam kayıra yaptım 🤣🤣🤣
1 haftadır zombiyimm🥶🥶saat başı saat başı sabır bu günlerde elbet geçecek

Saat 9dan beri uyutmaya çalışıyorum ve uyumuyor. Aşırı huzursuz ve mutsuz bu akşam ben de gittikçe sinirli tahammülsüz bi insan oluyorum böyle durumlarda nasıl başa çıkacağım bilmiyorum 😔
Şu dönem bi geçseydi hakikaten her akşam uyku savaşları
Of gerçekten ya umarım hızlıca geçer bu ay. Her uyku vakti geldiğinde istemsizce nasıl uyutacağım diye geriliyorum. Onlarda uyumadıkça perişan oluyor gözler gidiyor sonra pıt kocaman açılıyor azıcık gülücük gerisi ağlama huysuzlanma.

Of gerçekten ya umarım hızlıca geçer bu ay. Her uyku vakti geldiğinde istemsizce nasıl uyutacağım diye geriliyorum. Onlarda uyumadıkça perişan oluyor gözler gidiyor sonra pıt kocaman açılıyor azıcık gülücük gerisi ağlama huysuzlanma.
Bizimkinin bi ara gözler uykusuzluktan kıpkırmızı küçülmüş ama tık yok uyumamak için direniyordu 😖 inşallah çok çabuk geçer bu dönem

O kadar ağır dalmış ki uykuya bizim yataktan besigine geçirdik şimdi aslan gibi homurdaniyo 😂 normalde 12 de tekrar emzirip öyle uyurum hiç dokunamam şuan çünkü bittim🤕🤕 bakalım kaç saat uyuyacak 😂😂
Dün galiba birkaçımız çocukların uyumamaları yüzünden dağılmışız 😂 biz en son eşimle nereye yattığımızı bilemedik ben bir koltukta o yerde uyuyakalmışız bir uyandım saat 3.30 😂

Bizimkinin bi ara gözler uykusuzluktan kıpkırmızı küçülmüş ama tık yok uyumamak için direniyordu 😖 inşallah çok çabuk geçer bu dönem
Perişan ediyorlar kendilerini ya hayır uykusu gelen bir varlık neden uykuya direnir hemde uyumak için ağlar vallahi şaşırıyorum😂 çokça dua edelim önümüz bayram inşallah bayrama cıvıldasınlar 😂

Perişan ediyorlar kendilerini ya hayır uykusu gelen bir varlık neden uykuya direnir hemde uyumak için ağlar vallahi şaşırıyorum😂 çokça dua edelim önümüz bayram inşallah bayrama cıvıldasınlar 😂
İnşallah 🤲🏻
Yetişkin dayanamıyor ama onların maşallahı var 😂 abiye çeksin diye çok dua ettim ama inşallah 6. Aydan sonra düzen tam olur diye dün akşam kendimi avutuyordum 😂😂

8 buçuk yatağa gitme saatimiz 1 saat öncesinde mamasını vermiş oluyorum yatak odasına giriyoruz şu kademeli ışıklardan almıştım onu kısıyorum ortamı loş yapıyorum önce bezini değiştiriyorum sonra masaj yapıyorum cansın beybinin bedtime masaj yağıyla sonra pjamalarını giydiriyorum ardından kitap okuyorum sonra ışığı minimuma kadar kısıyorum bu işlemleri yaparkende fonda uyku arkadaşının müziği çalıyor . Uyku arkadaşını ortamıza koyuyorum ağzınada emzik takıyorum biraz debeleniyor başını falan okşuyorum sonra uyumuş oluyor 🤗
Ben de kızımı emziriyorum, bazen uyuyor, bazen mayışıyor ama uyumuyor. Yatağına yatırıp ben de yatağıma yatıyorum. O sırada beni görmüyor. Biraz debelenip uyuyor. Nadiren de olsa gündüz de böyle uyuyor ama genelde memede, kucakta veya ayakta sallanarak uyuyor. Üstelik saati de hiç belli olmuyor. Ne kadar uyuyacağı da öyle. Gece böyle düzenliyken gece neden değil anlamıyorum. Sizin gündüz uykuları nasıl, onu merak ettim.

Kızlar bu kitabı okuyup baya gaza geliyorum şu an siz ne düşünüyorsunuz Blw hakkında
Ben kızımda uyguladım blw. Buharda yumuşatıp eline veriyordum. İlk denememiz bile gayet başarılıydı. Uygularsan video çekmeyi unutma, sonradan seyretmesi çok tatlı oluyo. Blw ye en uygun havuç, brokoli gibi sebzelerdi, o zaman kıştı. Yazın neler vereceğim konusunda ben de kararsızım şu an.

Canım senı en ıyı anlarım heralde ınsan cok stres yapıyor kılo almayınca. Hanı tombul olması dert degıl hıc kılo almıyor kı en hızlı kılo alacağı dönemler bunlsr. Emıyorda bnm kızım sütüm de var yanı nıye yaramıyor. Ne pis bıseymiş bu alerjı bısey yemeye korkar oldum
Benim sut urunlerine alerjisi o kesin, proteinli beslenirsek biraz daha faydasi olurmus 3 ogun bunu uygulayacagim bakalim🙄 sizin ki kac kg dogdu ve suan ne kadar
Devam edıyor maalesef dıyet yapıyorum be olduğunu da bulamadık 2. Aya kadar cok ıyıydı kilo alımı 2. Aydan sonra cok yavaşladı.

yok yapılmadı çocuk doktorumuz yapılsada çakmaz zaten deneme yanılma yoluyla bulmak diyet daha mantıklı diyor
Bizimkide ayni dusuncede 6.ayda yapariz belki diyor diyetle bulduk sut urunlerine oldugunu bizim en buyuk belirti dokuntu, oda olunca bi avantaj oldu neye oldugunu hizlica bulduk

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm🥺
Sag ol arkadasim kotu bir geceydi. Ultrason rontgen kan her seye bakildi. Devam ediyor hala ve cok halsizlesti 😥 Asiya virus gibi tepki vermis vucut😣
Devam edıyor maalesef dıyet yapıyorum be olduğunu da bulamadık 2. Aya kadar cok ıyıydı kilo alımı 2. Aydan sonra cok yavaşladı.
Cok üzüldüm. Size de Allah sifa versin. Bunu bilseydim kesinlikle 2. Asiyi yaptirmazdim. Yorumlarda bazi doktorlarin tek doz onerdigine denk geldim.

Sag ol arkadasim kotu bir geceydi. Ultrason rontgen kan her seye bakildi. Devam ediyor hala ve cok halsizlesti 😥 Asiya virus gibi tepki vermis vucut😣

Cok üzüldüm. Size de Allah sifa versin. Bunu bilseydim kesinlikle 2. Asiyi yaptirmazdim. Yorumlarda bazi doktorlarin tek doz onerdigine denk geldim.
Çok geçmiş olsun ☹

Ah çok geçmiş olsun bir an önce toparlar bebiş inşallah Allah kolaylık versin 😔

X