2021 Aralık Anneleri

Tam bir bebik oldular ya bu ara ayrı bir aşka geldim bebişe karşı o ilk zamanlar geçti artık birbirimize alıştık diye mi bilmiyorum ama😁

Bi de tam böyle ele avuca gelmeye başladılar ya ben mıncıra mıncıra seviyorum😍

Ben de bu ara kanguru almayı düşünüyordum. Senin modelinle mi alakalı yoksa tüm kangurularda böyle mi oluyor acaba
Evet ya tombik tombikk içime sokasım geliyo bağıra bağıra sevmek istiyorum ama korkar diye yapamıyorum😀😀

Canım bende kanguru var ama hiç kullanışlı değil. Dışarda taşımak için olabilir. Bir elin sürekli bebekte olmalı. Bebek hareket halinde oluyor. Kendini geriye atıyor. Tek elle de iş tutamazsın. Sling belki olabilir.
Nihal kangurumu görmemisssiiiiin 😠

Nihal kangurumu görmemisssiiiiin 😠
Biliyorum Mervecim. Sende dışarda kullanıyorsun. Allah’tan benim kız bebek arabasını sevdi. 3 ayın sonunda 6 kg yaklaştı. Ben beşiğinden alıp-koyarken bile zorlanıyorum. Ağır geliyor. Kanguru ile çokta taşıyamazdım. 🙁 tulay283300 tulay283300 evde iş yapabileceğini düşünüyor. Sence mümkün mü? Bir elin sürekli çocukta oluyor. Çocuk hareket ediyor. Kendini geri atıyor.

Biliyorum Mervecim. Sende dışarda kullanıyorsun. Allah’tan benim kız bebek arabasını sevdi. 3 ayın sonunda 6 kg yaklaştı. Ben beşiğinden alıp-koyarken bile zorlanıyorum. Ağır geliyor. Kanguru ile çokta taşıyamazdım. 🙁 tulay283300 tulay283300 evde iş yapabileceğini düşünüyor. Sence mümkün mü? Bir elin sürekli çocukta oluyor. Çocuk hareket ediyor. Kendini geri atıyor.
Ben simdi çamaşır astım geldim seninki bel destekli değil sabit durmuyor altı. Ben evde de kucagımda tasıyamıyorum hemen hop kanguruya koyuyorum belden çok kollar yoruluyor bende. Aşırı kucakçı çünkü. Kendi oturmaya baslayınca biraz durur belki diyorum ama o zamana daha çok var. Aha da kıyafetli 7.7 kg ölçüyorum ben. 7.5 vardır. Ve daha çok taşıyacaz. 😬 Dün biz de çıktık arabayla kanguru da yanımdaydi ama bağlayamadım. Mızırdanıyodu çok ağladı yetişemedim bağlamaya. Neyse sokağın basından eve tek kolumla tutarak digeriyle arabayı iterek geldim fenaydı. 😬

Ergonomik kangurularda bebekte geri atma olmuyor,birde ağırlığı vücuda yayıldığı için zorlamiyor ama önde olunca iş yapmak zor tek elle yapılabilecek işler ancak yapılır.Ben bu bel bacak ağrısıyla 1 saate yakın taşıyorum kanguru ile benim bebek 8 kiloya yakın 😊

Şöyle ki kanguruyu nerde kullanacağına bağlı. Bebeği önüne tak, dışarda gez. Mümkün. Ama tulay283300 tulay283300 evde iş yapabilirim diye düşünüyor. Bu pek mümkün değil. 1 elinle bebeği muhakkak tutman lazım. Ben internette de videolar izledim. Hepsi bebeği tutuyor.
Sağol nihalcigim, is yapmayı geçtim kollarım ağrıyor taşımaktan en azından kahvemi içerim diye düşündüm dışarda pek kullanmam gıbı (gece cevap yazarken uyuyakalmisim )😂

X