2021 Aralık Anneleri

Erkek bebekler icin bu takimi cok begendim

Eklentiler

• Screenshot_20220407-235306_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220407-235306_Trendyol.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 48
Öğlen bi 10 dk giydirdim durdu 🙈
Kımıl kımıllar ama az ayaklarını birbirine vursa çıkar
Heveslenip alıyoruz 🥰
Pandufu bile geçen dışarda oynaya oynaya çıkarmış yerden topladım 😂
Ay ne giydirsek durur ki👀
Artik bahar geldi ayakli tulum degil pantolonlar falan giyecek oglusum, ayaklar corapla durunca guzel durmuo🙈

Benim gobegim kaldi. Zayifta biriyim ilk kez gobeklendim. Bebege her seyi almaya calisiyorum da kendime korse icin paraya kiyamadim. Pismanligini yasiyorum
Valla bende zayıftım yani kupkuruda değildim ama 170 boya 63 kgydim şimdi 74 üm bende korseyi son anda aldım bende sizin gibi kıyamadım paraya 160 falandı ama iyi ki almışım en azından sarkan bir göbeğimm yok sadece jöle gibi sallanıyor😀😀😀

Beybiliboylar hele duruma bakın.

Bu demirin fazlalığı böbrekte birikiyomuş bu da sıkıntı imiş. Sanıyorum bizde sadece B BitterCikilata doktoru başlatmadı. Başka başlamayan var mı?
A asabiyimben5 eşin ne diyo bu işe?

Ayrıca doktor kontrolleri olanlar bu bilgiyi de bi sorabilir mi? Farklı görüşler bi dökülsün bakalım ortaya. 🤔
Hayirdir bilader? Bu asiri kiymetli bilgileri nerden ediniyorsunuz acaba 😅

Bu demirin fazlalığı böbrekte birikiyomuş bu da sıkıntı imiş. Sanıyorum bizde sadece B BitterCikilata doktoru başlatmadı. Başka başlamayan var mı?

Ayrıca doktor kontrolleri olanlar bu bilgiyi de bi sorabilir mi? Farklı görüşler bi dökülsün bakalım ortaya. 🤔
Bizimkide baslatmadi ama daha gunumuz gelmedi galiba

Ataktır atak :)
Deme deme 😂😂
Biz de atak dönemindeyiz gayet keyifli bizimki anlamadım daha 7.gundeyiz gerçi önümüzde bir 25 gün daha var
Ne diyon sen 25 değildir o, 25 olsa duramazsın 😂😂:oha:
Y yorgunnn_anne şaşırma canım sana bunu yazdıktan sonra tam 2 saat sebepsiz ağlama krizine girdik😂
Şaşırdım da yazamadım hemen o derece 🤣 Ya uyuttum simdi ama her an uyanacak gibi bi huzursuz yedi beni 🙄
Prensesime bayramlık aldım :oops::KK36:
Anam yesinler onun bayramligini 😍😍 Hele patikle tokaya bayıldım 🥰🥰 güle güle giysin minnoşum 💕
Ya bir türlü istediğim gibi bulamadım 😞 lcwde şöyle bir şey buldum belki hava da çok sıcak olmaz diye aslında zarada da var da aşırı Pahalı
Eki Görüntüle 3043442
O attığın snoopye bayıldım 😍 bu ara takmış durumdayım snoopy karakterli kıyafetlere. Zevklerimiz benziyor gibi bulursan bana da atsana erkek kıyafeti 🥰

Bize de diyen olmadı ama 4 aylık olmadı daha ondan belki.

X