2021 Aralık Anneleri

Ben de şunu beğendim ama bazıları küçük demiş kararsız kaldım

Bu cok saçma pahalı basit sandalye al on barı çılar daha iyi yanaşır masaya hiç de güven vermedi

4.ay asilari bebegimi bambaska bi hale soktu😿 bunca asi gorduk gecirdik hic boyle olmamisti. Katila katila agliyor, uykuya dalamiyor, inliyor🤦🏼‍♀️ Atesi de suan 37.4
Kac gun surecek bilmiyorum ama onu boyle gormeye hic aliskin degilim, icim parcalaniyor😿
Allahim aglayan bebesi olan annelere guc kuvvet sabir versin🙏🏼😞

Ay sorma cuma günü oldu aşısını. Cumadan beri daha bu sabah uyuyabildi. Sürekli bi huysuz, bi inleme hali. Asla uyumadı doğru düzgün. Sürekli memede olmak istedi, ayağımda sallayarak beyaz gürültüyü açarak oyalayabildim. Perşembe günü de nimerix aşısını yaptıracağım. O da ağır bir aşı sanırım bakalım o nasıl geçecek🤷

Bi de bi tane aşı yeri şişti biraz ödem yaptı

4.ay asilari bebegimi bambaska bi hale soktu😿 bunca asi gorduk gecirdik hic boyle olmamisti. Katila katila agliyor, uykuya dalamiyor, inliyor🤦🏼‍♀️ Atesi de suan 37.4
Kac gun surecek bilmiyorum ama onu boyle gormeye hic aliskin degilim, icim parcalaniyor😿
Allahim aglayan bebesi olan annelere guc kuvvet sabir versin🙏🏼😞
Ay gerçekten mi ya
Valla fobim oldu artık bu aşılar
Çok geçmiş olsun yarına bişeyi kalmaz inşallah 🥺

4.ay asilarini yaptirdiktan sonra asm deki ebe demir damlasi verdi vegaferon mu ne oyle bisi. Kullanan var mi kullanayim mi🙄 yoksa kendi doktorumuzun 4.ay kontrolunde verecegi daha mi iyi olur?
Ucretsiz olunca sanki kotuymus gibi dusunuyorum 😿
Vegaferonu da verilen d vit ı de bizim doktor kullandirmadi
Vegaferon bağırsak düzenini bozuyormus tadı fa kotuymus bebek içmek istemiyormus onun yerine bisteron kullanın dedin bize

Bende 1 aydır diyetteydim sadece 300 gr aldı . Kusması ve ishal mukuslu kakası devam ediyordu . Doktor Reflüden dolayı kilo alamamış olabilir dedi. Bu ay gaviscon kullanmaya başladık. Kusmaları kesildi artık ishal de değil . Bakalım bu ay kilo alacak mı
Bizim de kusma yok mukuslu kaka da yok gibi birsey yeni gecti ama insallah bu ay alırlar kilo son 2 aydır 300 gr fln aliyor

4.ay asilarini yaptirdiktan sonra asm deki ebe demir damlasi verdi vegaferon mu ne oyle bisi. Kullanan var mi kullanayim mi🙄 yoksa kendi doktorumuzun 4.ay kontrolunde verecegi daha mi iyi olur?
Ucretsiz olunca sanki kotuymus gibi dusunuyorum 😿
Bana doktorum onu kullanma 5. Ay kontrolünde yazacağımı kullan dedi

Kızlar benim bebişimde uzanma tam anlamıyla yok yere yüz üstü veya sırt üstü yatırdığımda çıngırağa topa uzanmıyor sadece ana kucağındayken çıngırağını onun ellerine yaklaştırınca uzanıyor sizin nasıl ne yapmam gerek 🥺

Kızlar benim bebişimde uzanma tam anlamıyla yok yere yüz üstü veya sırt üstü yatırdığımda çıngırağa topa uzanmıyor sadece ana kucağındayken çıngırağını onun ellerine yaklaştırınca uzanıyor sizin nasıl ne yapmam gerek 🥺
Gayet normal bizimki de öyle. Daha yeni yeni uzanacaklar. Eline yaklastirmaya devam et. Ben de öyle yaptıkça daha yeni yeni ellerini ortada birleştirmeye gayret gösteriyor bu ara. Ki henüz başaramadı.

Gayet normal bizimki de öyle. Daha yeni yeni uzanacaklar. Eline yaklastirmaya devam et. Ben de öyle yaptıkça daha yeni yeni ellerini ortada birleştirmeye gayret gösteriyor bu ara. Ki henüz başaramadı.
Bizimki ortada birleştiryor ama uzanma yok kafama takıldı hemen tribe girdim analık çok zormuş😢 tez vakitte uzanırlar inşallah

Şurup verdin mi ben çok mızırdanınca vermistim 2. Ayda ağrı kesici ozelliği calışsın diye
Verdim yarim saat once ama turuncu calpolden verdim. Turuncu ve mor farkliydi kac olcekti derken acik olan kutu turuncu kutuydu cay kasigiyla verdim🙄 hem agri hem ates icin, ates de 38 e vurdu
Ateş düşürücü verdin mi
Verdim en son dayanamayip cnku 38 e cikti atesi🤦🏼‍♀️
Ay sorma cuma günü oldu aşısını. Cumadan beri daha bu sabah uyuyabildi. Sürekli bi huysuz, bi inleme hali. Asla uyumadı doğru düzgün. Sürekli memede olmak istedi, ayağımda sallayarak beyaz gürültüyü açarak oyalayabildim. Perşembe günü de nimerix aşısını yaptıracağım. O da ağır bir aşı sanırım bakalım o nasıl geçecek🤷

Bi de bi tane aşı yeri şişti biraz ödem yaptı
O kadar uzun mu surecek ya🙄 ebe bi gun huysuzluk olur demisti sadece gerci o ates de demedi ama bizimkinde ates de var suan
Ay gerçekten mi ya
Valla fobim oldu artık bu aşılar
Çok geçmiş olsun yarına bişeyi kalmaz inşallah 🥺
Tesekkurler😞 ates de yapti baya ve en son asi yaptirmicam bi daha diye diye geziyordu esim bebis kucaginda hofff

Vegaferonu da verilen d vit ı de bizim doktor kullandirmadi
Vegaferon bağırsak düzenini bozuyormus tadı fa kotuymus bebek içmek istemiyormus onun yerine bisteron kullanın dedin bize

Bana doktorum onu kullanma 5. Ay kontrolünde yazacağımı kullan dedi
Kullanmayacagim ben de, bosuna alip actim milli zarar resmen. Niye kullanilmayan seyi dagitiyorlar bilmem😡

Verdim yarim saat once ama turuncu calpolden verdim. Turuncu ve mor farkliydi kac olcekti derken acik olan kutu turuncu kutuydu cay kasigiyla verdim🙄 hem agri hem ates icin, ates de 38 e vurdu

Verdim en son dayanamayip cnku 38 e cikti atesi🤦🏼‍♀️

O kadar uzun mu surecek ya🙄 ebe bi gun huysuzluk olur demisti sadece gerci o ates de demedi ama bizimkinde ates de var suan

Tesekkurler😞 ates de yapti baya ve en son asi yaptirmicam bi daha diye diye geziyordu esim bebis kucaginda hofff

Kullanmayacagim ben de, bosuna alip actim milli zarar resmen. Niye kullanilmayan seyi dagitiyorlar bilmem😡
Bebelere ücretsiz dağıtıyoruz demek için işte 🤷‍♀️

B BitterCikilata ve birkaç kişi daha vardı galiba bu sıra meme reddi yaşayan
Doğum yaptığım dönem destek aldığım emzirme danışmanı paylaşmış kızlar
Şu dönem biberon ve emzik kullanılmaması fayda sağlıyormuş
Bir de sorunun başında destek almak gerekliymiş diyor
Emzik kullanmayı bıraktı canım rota aşısından sonra
yavaş yavaş azaldı çok şükür Bnde eğer biraz daha uzun sürseydi emzirme danışmanına danışacaktım 😍☺️

Insallah😿
Bexerodan korkmaya basladim simdi bu ikinci dozlar boyle etkilediyse o daha kotu yapar diye. Onu da iki hafta sonra rotayla birlikte yaptiricaz

Vallahi hic kucagimizdan indirmedik bugun, anca daldi minigim uykuya ama uykuda da inliyor😿😿
Bexero devlet aşısına göre daha ağırmış evet ama korkma ilk gün huysuzluk yaptı bizde sadece onda da calpol verdim sakinledi ertesi güne kalmıyor bişey bacağı ağrıyor onda da çok bastırma dikkatli ol 🙂
Biz nimerix ve bexore ikisini aynı anda olduk bide 🙃

X